Skip to main content

360 Derece Video Çekimi 

360 Derece Video Çekimi 

360 Derece Video Çekimi 

360 Derece Video Çekimi 

360 Derece Video Çekimi 

360 Derece Video Çekimi 

360 Derece Video

Unutulmaz Görsel Deneyimler

360 derece video çekimi, izleyicilere her yönden tam bir görüş sağlayarak onları olayın veya mekanın merkezine yerleştiren devrimsel bir teknolojidir. Geleneksel video çekim tekniklerinin ötesine geçen 360 derece video çekimi; eğitimden turizme, emlak sunumlarından etkinlik yayıncılığına kadar geniş bir yelpazede uygulama bulur.

İster bir konserin enerjisini yakalamak, ister bir emlak portföyünü sergilemek, isterse de eğitim materyali olarak derinlemesine bir deneyim sunmak isteyin 360 derece video çekimi ile sınırları zorlayabilirsiniz. Bu hizmetimiz sayesinde hedef kitlenize unutulmaz bir görsel yolculuk vaat edin ve içeriğinizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

360 Derece Video Çekim Süreci

Hikayenizi Anlatmanın En Etkileyici Yolu

1

Planlama

Öncelikle ne çekileceği, videonun nerede kullanılacağı, videonun ne uzunlukta olacağı, nerede çekileceği gibi bilgiler ile bir planlama hazırlanır. Marka ile paylaştıktan sonra teknik hazırlığa geçilir.
2

Mekan Keşfi

Çekim yapılacak mekanın önceden incelenmesi, ışıklandırma, mekanın genişliği ve özellikleri gibi faktörler göz önünde bulundurularak en iyi çekim açılarının belirlenmesi gerçekleşir.
3

Ekipman Seçimi

360 derece video çekmenin ilk ve en önemli adımı, bunun için doğru ekipmana sahip olmaktır. Bu videoların çekiminde 360 derece çekim sağlayabilen özel kameralar kullanılır. Her çalışma farklı bir ekipman gerektirebilir.
4

Çekim

Hazırlıklar tamamlandıktan sonra planlanan senaryo doğrultusunda 360 derece video çekimi gerçekleştirilir. Bu aşama, birden fazla çekim yapılmasını ve çeşitli açılardan görüntülerin elde edilmesini içerebilir.
5

Post-Prodüksiyon

Çekilen ham videolar, profesyonel video düzenleme yazılımları kullanılarak birleştirilir, düzenlenir ve renk ayarları yapılır. Gerekirse görsel ve ses efektleri eklenir. Video, izleyiciye en iyi deneyimi sunacak şekilde optimize edilir.
6

Video Teslimi

Düzenlenmiş video, müşterinin incelemesi ve geri bildirimleri için onaya sunulur. Gerekli tüm revizyonlar yapıldıktan sonra video son haliyle müşteriye teslim edilir.

Projelerinize Hayat Verin

Hikayenizi anlatmanın en etkileyici yolunu arıyorsanız 360 derece video çekimi hizmetimizle sınırları zorlayın. Projelerinize hayat vermek için buradayız!

Eğitim Sektörü

360 derece video, öğrencilere gerçek dünya deneyimlerini sanal bir ortamda sunarak öğrenme süreçlerini daha etkileşimli ve hafızada kalıcı hale getirir.

Showroom

Potansiyel müşterilere ürünlerinizi ve sergilerinizi her açıdan detaylı bir şekilde göstermek için 360 derece video çekimlerinden yararlanabilirsiniz.

Turizm

360 derece video çekimleri, ziyaretçilere destinasyonlarınızın büyüleyici güzelliklerini ve atmosferini sanal turlarla keşfetme imkanı sunar.

Gayrimenkul

Gayrimenkul alıcılarına, mülklerin tam ve gerçekçi bir görünümünü sunarak mekanın atmosferini hissetmelerini sağlayan 360 derece video çekimleri, mülk pazarlamasını yeni bir seviyeye taşır.

Fabrika

360 derece video ile fabrikanızın üretim süreçlerini, teknoloji ve tesis altyapısını potansiyel iş ortaklarına ve müşterilere etkileyici bir şekilde sergileyerek şeffaflık ve güven inşa edersiniz.

Kurum İçi Tanıtım

Çalışanlara ve yeni katılanlara kurumunuzun değerlerini, kültürünü ve çalışma ortamını her yönüyle tanıtmak için 360 derece video çekimleri, kurum içi bağlılığı ve aidiyet duygusunu güçlendirir.

360 Derece Video Çekimi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

360 ° video prodüksiyon maliyetli bir iş midir?

360 ° video üretimi maliyetli bir işlem değildir. Ancak her projenin kendi içinde farklı bütçe kalemleri vardır. Bir projenin maliyeti oluşacak videonun uzunluğuna, hedef kitlesine, mecrasına, içeriğine göre hesaplanarak hazırlanır.

360 ° video prodüksiyon markama ne fayda sağlar?

360 ° video prodüksiyonu ile videonun kontrolünü izleyiciye verir ve bu sayede etkili bir video iletişimi sağlamış olursunuz. Yani izleyici zorunlu ve kısıtlı bir alandan çok özgürce öğrenebildiği bir alandadır. Bu da hep öğrenmeyi hızlandırır hem de izleyicide kalıcı görsel bilgiler bırakır.

360 ° video çekiminde nelere dikkat edilmelidir?

360 derece çekim yapan bu özel kameralar bir yere sabitlenmelidir. Bu kamera donanımını tutmanın çeşitli yolları da vardır. Bir Monopod veya Tripod en yaygın olanıdır, ancak asabilirsiniz, Drone yapabilir veya tutabilirsiniz.

360 ° video prodüksiyonu nerelerde kullanılır?

Bu videolar başta extreme sporlar olmak üzere, sanayi, eğlence, emlak, tıp gibi birçok alanda kullanılabilir ve birçok alana da entegre edilebilirler.

Cremicro için Ne Söylediler?

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Asya ÖzışıklıoğluDoğuş Teknoloji Pazarlama Müdürü

Alışılagelmişin dışında görünen talep ve yöntemlerimize ayak uydurulması, değişen ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler sunulması, tüm bunlar yapılırken de samimi ve dürüst davranılması bu iş ortaklığımızı güçlü kılıyor. Tüm destekleri için teşekkür ediyoruz.

Sefer GülçiçekAkçelik Kurumsal İletişim Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Cremicro ile çalışmaya karar vermemizden bu yana 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek memnuniyet verici.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi hızla geliştirdik.

Unutulmaz Bir Görsel Yolculuk için İlk Adımı Atın


    Close Menu
    Skip to content