Skip to main content

Animasyon Ajansı

Bir animasyon ajansı geleneksel ve dijital medyada kullanılabilecek her türlü animatik video hizmeti verebilir. Hedef kitlenize en uygun ve en zengin görsel içerikli animasyon videolar için bize ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.

Hemen Teklif Al
Animasyon Ajansı
Animasyon Ajansı
Animasyon Ajansı
Animasyon Ajansı
Animasyon Ajansı
Animasyon Ajansı

Animasyon Ajansı

Şimdi Teklif Al

Brief ve Tasarım Hazırlığı

Markadan gelen taleplere göre markanın kendi diline en uygun tasarım önerisi sunulur ve ihtiyaçlarının tam anlamıyla karşılanması için projenin her noktasında marka ile irtibatta olunur. Toplanan tüm bilgiler ile senaryo yazım aşamasına geçilir. Senaryo bittiğinde, marka ile paylaşılır ve kendi ekibimizin de düzenlemelerine göre yönlendirmeler yapılır.

Tasarımsal Onay

Senaryo onayına göre ekibimiz tasarıma başlar. Deneyimli animasyon ajansı ekibimiz storyboard’u hazırlanan animasyon projesi markaya paylaşıma hazır hale gelir. Hazırlanan tasarım markayla paylaşılarak tasarım onaylandıktan sonra video, yapım aşamasına alınır. 

Animasyon Yapım 

Animasyon çok kapsamlı bir çalışma içermektedir. En önemli nokta videonun yapım aşamasında ilerlenecek adımlardır. Bu noktada animasyon ajansımız Kurgu, montaj, ses, müzik gibi videonun tüm ihtiyaçlarını tamamlar ve animasyon videosunu markaya teslime hazır hale getirir.

Animasyon Teslim

Tüm tasarımsal ve teknik aşamaları biten video ekibimizce son kontrollerden geçerek markaya teslime hazır hale gelir. Marka, pazarlama kampanya ve stratejisine göre hazırlanan bu animasyon videoları her türlü mecrada paylaşabilir. 

Animasyon Ajansı ile çalışarak ürün ve hizmetlerinizi daha kolay tanıtabilirsiniz

Animasyon ajansı olarak hizmet veren firmaların artışı animasyon videolarının markaların pazarlama stratejilerinde markalara sağladığı maksimum fayda ile olmuştur. Animasyon ajansları tarafından üretilen bir animasyon videosu markanıza büyük katkılar sağlayabilir. Animasyon videolar kelimelerden daha çekicidir. Bu sayede yaratıcı bir hikayesi olan bir video, işiniz için harikalar yaratacaktır. Sosyal medyada, online ve offline her türlü dijital platformlarda en fazla dikkat çeken videolar animasyon videolardır. 

Animasyon ajansı, videonun ilgili mecralarda sunumuna uygun şekilde videonun tüm yapımını üstlenir ve marka ile paylaşır. Videonun anlaşılabilir olması, site trafiğine katkı sağlayabilmesi, akılda kalıcı olması, müşteri güvenini sağlaması ve satın alma eğilimini artırması gibi birçok önemli nokta animasyon videolar ile olur. 

Animasyon ajansı ile çalışmak maliyetli midir?

Animasyon projelerinde fiyatlandırma projenin türüne ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, 3D animasyon gerektiren bir proje ile 2D animasyon gerektiren bir projede işçilik farkı olduğu için fiyatlandırmalar farklı olabilir. Cremicro olarak çalıştığımız markalara profesyonel olarak çeşitli, küresel çapta videolar hazırlıyoruz. Hayalinizdeki animasyon videosuna teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Animasyon ajansında hangi tür animasyon videoları üretilir?

2D Animasyon, 3D Animasyon, Motiongraphic(hareketli görüntü animasyon, 3D Karakter Animasyon, Beyaz Tahta Animasyon gibi çeşitli animasyon videoları türleri vardır. Her video çeşidi birbirinden farklı emek gerektirir. Animasyon incelikli bir iş olduğu için işinin ehli kişiler ve kurumlar ile çalışılmalıdır.

Animasyon videoları uzun süren bir süreç midir?

Her videonun üretimi ve yapımı o videonun türüne ve içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Müşteriden gelen brief’e göre öngörüde bulunarak teslim tarihi belirlenebilir. Bunun bilgisi de proje öncesi müşteri ile paylaşılır.

Animasyon videolar nerelerde kullanılır?

Online ve offline olarak her türlü mecrada kullanılabilecek animasyon videoları, kullanım amacına uygun olarak seçilen ana mecraya göre hazırlanabilir. Yapımı tamamlanan animasyon videolar markanın uygun gördüğü mecralarda paylaşımı sağlanabilir.

Animasyon videolarında dikkat edilmesi en önemli nokta nedir?

Animasyon videoları izleyiciyi yazının sıkıcılığından kurtaran hem bilgilendirici hem de eğlendirici formda olmalıdır. Marka hedef ve amaçlarına uygun olarak hazırlanan senaryo ile animasyon tasarım dili, bir animasyon videosunun en önemli noktalarındandır.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Sefer GülçiçekKurumsal İletişim Müdürü

Markalarımız, profesyonel dijital ajans desteğine ihtiyaç duyduğunda, birçok ajans ile yaptığımız mülakatlar sonrasında Cremicro ile çalışmaya karar vermiştik. Aradan 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek ve sonuçlarını görmek memnuniyet verici.

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Animasyon Ajansı ile Çalışarak Şirketinizi Büyütmek için Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content