Avukatlar İçin Pazarlama İletişimi Ajansı

Hukuk büronuza özel kurgulanan dijital pazarlama çalışmalarımız sayesinde müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Hemen Teklif Al
migros
GE
seninbankan
icisleri
hospitadent logo
yandex

Avukatlar İçin Pazarlama İletişimi Ajansı

Şimdi Teklif Al

Avukatlara Özel Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Google arama sonuçlarında daha iyi bir sıralamaya sahip olabilmeniz için ve sitenizin daha iyi bir şekilde indekslenebilmesi için SEO çalışması yapıyoruz.

Avukatlara Özel Google Adwords Çalışmaları

Marka bilinirliğinizi artıran ve dönüşüm oranlarınızı yükselten Adwords (Google Ads) çalışmaları yapıyoruz.

Avukatlara Özel Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyayı marka bilinirliğinizi artıracak bir kazanım kanalı olarak kullanacak ve lead akışınızı huninizde bir artı değer olarak konumlandıracağız. Aynı zamanda bunu yaparken de avukat kimliğimizi unutmayacak o tone of voice ile hedef kitleyle temasa geçeceğiz.

Avukatlar için İçerik Pazarlaması

Hukuk sektöründe bilgili olan uzmanlar tarafından kaleme alınan içeriklerle hukuk büronuzu rakiplerinizin karşısında bir adım öne geçirecek özel içerikler hazırlıyoruz.

Avukatlara Özel Hazırladığımız Dijital Pazarlama Yöntemleri ile Müşteri Sayınızı Artırıyoruz

Marka bilinirliğinize katkı sağlayacak, aynı zamanda da müşteri sayınızı artıracak bir ajansa mı ihtiyacınız var? Dijital pazarlama hizmetimiz avukatların, müşteri portföylerini genişletmelerine yardımcı olmaktadır. Eğer ki sektörünüze özel doğru bir dijital pazarlama planıyla ve stratejisiyle yola çıktıysanız belirlemiş olduğunuz hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Hedef kitleyle kurduğunuz iletişim, uygulamış olduğunuz çalışma metotları gibi hassas konular sizin daha kolay bir şekilde müşterilerinize ulaşmanızı sağlayan ufak ama önemli detaylardır.

Yaptığımız çalışmalar içerisinde en önem verdiğimiz konu doğru zaman içerisinde, doğru kişiye, doğru içerikle göstermektir. Sunduğumuz dijital pazarlama hizmeti ile hukuk büronuzu adım adım daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. Tabii ki bu süreçte sizin adınıza gerçekleştirdiğimiz her işlemi size raporluyor ve atacağımız bütün yeni adımlarda sizden onay alarak ilerliyoruz. Bizimle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Dijital Pazarlama Çalışmaları Avukatlar İçin Önemli mi?

Aslında diğer sektörlerde olduğu gibi hukuk sektöründe de dijital pazarlama oldukça önemli. Dijital pazarlama çalışmaları, avukatların hedef kitlelerinine daha yakın olmalarını ve rakiplerinin bir adım önlerine geçmelerini sağlayan bir araçtır bu sayede de avukatlar daha fazla müşteri elde ederler.

Bir Hukuk Bürosunu Dijital Öne Çıkarmak İçin En İyi  Pazarlama Yöntemleri Nelerdir?

Dijital çalışmalarda bir hukuk bürosunu öne çıkaracaksanız eğer mutlaka Sosyal Medya Pazarlaması, Arama Motoru Optimizasyonu, İçerik Pazarlaması, E-Mail Pazarlaması ve PPC Reklamcılığı gibi çalışma tekniklerinden faydalanmanız gerekir.

Hukuk Büroları Müşteri Sayısını Nasıl Artırabilir?

Bu sorunun cevabı tek bir şeyden oluşmuyor. Yapılması gerekenler şu şekilde:

  • Web sitenizin kullanıcı dostu olması gerekmekte
  • SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışması uygulanmalı
  • Organik trafiği artırmak adına blog içerikleri üretilmeli
  • E-mail bülteni oluşturulmalı
  • PPC reklam çalışmaları yapılmalı
  • Sosyal medya bir kazanım kanalı olarak kullanılmalı

Hukuk Sektöründe Dijital Pazarlama Neden Önemli?

Aslında hukuk sektöründe dijital pazarlamanın önemi tam olarak şudur: insanların büyük çoğunluğu herhangi bir ürün veyahut hizmet almak istediği zaman direkt olarak Google’a soruyor. Ardından da ürün alacağı ya da hizmet alacağı yerin hangisi olacağına karar veriyor. O yüzden mutlaka avukatlar buna önem vermeli ve potansiyel müşterilerini rakiplerine kaptırmamalılar.

Avukatlar İçin Yapılan Dijital Pazarlama Aksiyonlarında Neleri Test Etmelisiniz?

İşin doğrusu dijital pazarlama çalışmalarınızda değiştirmeyi düşündüğünüz her noktayı test etmeniz gerekiyor. Bu değişiklik web sitenizdeki herhangi bir değişiklik olabileceği gibi, aynı zamanda reklam çalışmalarındaki görsel veya metin de olabilir. Konuyu tam olarak açıklamak gerekirse web sitenizde bulunan hizmet detay sayfanızı test edebileceğiniz gibi Facebook&Instagram reklamlarınızda kullanacağınız yeni görselleri de test etmelisiniz. Yaptığınız A/B test sonucunda değişen dönüşüm oranlarını siz de fark edeceksiniz.

Avukatlar İçin Dijital Pazarlama Çalışmalarında Çalışacak Ekibin Yetkinlikleri Neler Olmalı?

Avukatlar için dijital pazarlama çalışmalarında çalışacak ekibin öncelikle growth kültürüne sahip olması gerekiyor. Ayrıca dijital pazarlama çalışmalarında yer alacak olan ekibin bilmesi gereken teknik araçlar da bulunuyor. Growth Hacking araçlarını kullanabilmeleri gerekmekte. 

Cremicro Growth Hacking Agency için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın