Skip to main content

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Dijitalleşme ve Dijital Dönüşüm süreçlerinde geniş çözüm yelpazemizle dijital iş süreçlerinizi yönetiyor ve danışmanlık sağlıyoruz.

Hemen Teklif Al
Dijital Dönüşüm Danışmanlığı
Dijital Dönüşüm Danışmanlığı
Dijital Dönüşüm Danışmanlığı
Dijital Dönüşüm Danışmanlığı
Dijital Dönüşüm Danışmanlığı
Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı – Dijitalleşme

Şimdi Teklif Al

Mimari

İşletmenizin ihtiyacı olan teknoloji dönüşümünü A’dan Z’ye üstleniyoruz. Sistem mimarisinin kurulumundan modernizasyona dek kullanılan makro ve mikro hizmetleri entegre ve optimize ediyoruz.

Geliştirme

İş modelinize ve ihtiyaçlarınıza uygun özel proje geliştirme süreçlerini üstleniyor, kodlamadan tasarıma dek dijital dönüşüm sürecinizi kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz.

Yazılım Danışmanlığı

Dijital dönüşümün doğru kurgulanması için gereken ERP, CRM, LMS, E-Ticaret Altyapısı, Sunucu, Mobil App ve diğer teknolojilerle ilgili süreçlerle ilgili danışmanlık sağlıyoruz.

Mevzuat Uyumu

Dijitalleşen iş süreçlerini güncel mevzuatlara uygun olarak hazırlıyoruz. Yararlandığınız ya da yararlanmayı planladığınız Turquality gibi destek programlarının istediği altyapılara yönelik süreçleri yönetiyoruz.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Sefer GülçiçekKurumsal İletişim Müdürü

Markalarımız, profesyonel dijital ajans desteğine ihtiyaç duyduğunda, birçok ajans ile yaptığımız mülakatlar sonrasında Cremicro ile çalışmaya karar vermiştik. Aradan 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek ve sonuçlarını görmek memnuniyet verici.

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı ile Şirketinizi Geleceğe Taşımak için Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content