Skip to main content

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-ticaret sitenizi en çok kullanılan CMS sistemleriyle hazırlayıp ticarete uygun duruma getiriyoruz.

Hemen Teklif Al
E-Ticaret Sitesi Tasarımı
E-Ticaret Sitesi Tasarımı
E-Ticaret Sitesi Tasarımı
E-Ticaret Sitesi Tasarımı
E-Ticaret Sitesi Tasarımı
E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Şimdi Teklif Al

İlgi Çekici Tema

Göz alıcı bir tema, markanızın ve ürünlerinizin sunumunu en iyi şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Esnek Tasarım

Farklı cihazlar içerisinden erişilen bir e-ticaret sitesi daha iyi trafik elde edebilir.

Kısa Sürede Teslimat

30 iş günü içerisinde gerekli çalışmaları gerçekleştiriyor ve her şeyiyle hazır olan e-ticaret sitenizi size teslim ediyoruz.

SEO Dostu

SEO dostu bir e-ticaret sitesi daha iyi sıralama almanıza yardımcı olur. Şiddetli rekabetin içerisinde işinizin ayakta kalabilmesi için en önemli etkenlerden bir tanesidir.

Hem Kullanımı Kolay Hem de İşlevsel Bir E-Ticaret Sitesi mi Arıyorsunuz?

E-ticaret siteniz sizin dijital dünyaya açılan pencerenizdir. Müşterilerinize yaptığınız sunum size ya daha çok müşteri getirir ya da gelen müşterileri sonsuza dek geriye çevirir. O yüzden mutlaka hazırlayacağınız e-ticaret sitesi tasarımınıza çok fazla özen gösterilmesi gerekir.

E-ticaret yazılımının mağazanız olduğunu düşünürsek, e-ticaret sitesi tasarımı da mağazanızın vitrini anlamına gelir. İyi bir mağazanın iyi bir vitrine ihtiyacı olacaktır. Harika bir vitrinle müşterilerinizin gözünde farklılaşabilir, güven oluşturabilir ve onları kendinize çekebilirsiniz.

E-Ticaret Site Tasarımınız Bittikten Sonra Siteniz Tüm Mobil Cihazlarda Çalışacak mı?

E-ticaret sitesi tasarımını yaptığımız her site, iş bittikten sonra mobil uyumlu olarak çalışmaktadır.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı SEO İçeriyor mu?

E-ticaret sitesi tasarımı çalışmalarımız SEO ile ilgili olan teknik çalışmaları içeriyor.

Google Uyumluluk Nedir?

Google uyumluluk, arama motoru optimizasyonu sayesinde e-ticaret sitenizin ilk sırada çıkmasını sağlar.

Hazır Site ile E-Ticaret Sitesi Arasındaki Farklar Nelerdir?

Hazır site ile e-ticaret sitesi arasındaki en büyük fark, sepet sistemi, kargo yönetimi, sipariş yönetimi, kredi kartı ile ödeme altyapısı olmasıdır. Hazır siteler daha çok kurumsal şirket tanımı, ürün tanıtımı ve kişisel sayfalar için kullanılmaktayken e-ticaret siteleri ise ürün ve hizmet satışı için kullanılmaktadır.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ödeme seçenekleri şu şekilde; online kredi kartı, banka hesap kartı, eft, havale, kapıda ödeme, HepsiPay, PayU, iPara, Iyzico, TürkPara gibi yaygın olan ödeme seçenekleridir. 

Web Sitesi Barındırma Hizmeti Sunuyor musunuz?

Hazırlanan web sitesi tasarımınızı barındırırken ihtiyacınıza özel olarak çözümler sunuyoruz. Eğer ki web sitenizi paylaşımlı hostingte barındırmak isterseniz Turhos’ta sitenizi barındırıyor ilk 1 yıl boyunca barındırma ücreti talep etmiyoruz.

Web Sitem İçin SSL Kuruyor musunuz?

Evet sizin için SSL kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Uzmanlaştığımız E-Ticaret Platformları

E-Ticaret Sitesi Tasarımı
E-Ticaret Sitesi Tasarımı
E-Ticaret Sitesi Tasarımı
E-Ticaret Sitesi Tasarımı
E-Ticaret Sitesi Tasarımı
E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Sefer GülçiçekKurumsal İletişim Müdürü

Markalarımız, profesyonel dijital ajans desteğine ihtiyaç duyduğunda, birçok ajans ile yaptığımız mülakatlar sonrasında Cremicro ile çalışmaya karar vermiştik. Aradan 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek ve sonuçlarını görmek memnuniyet verici.

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content