Skip to main content

Eğitim Pazarlaması 

Eğitim Pazarlaması 

Eğitim Pazarlaması 

Eğitim Pazarlaması 

Eğitim Pazarlaması 

Eğitim Pazarlaması 

Eğitim Pazarlaması
Eğitim Pazarlaması
Eğitim Pazarlaması
Eğitim Pazarlaması

Eğitim Pazarlaması için Verdiğimiz Hizmetler

SEO

Yaklaşımımız, web sitenizin ilgili eğitim terimleri için yüksek sıralarda yer almasını sağlamak amacıyla anahtar kelime stratejilerini özelleştirmeyi içerir, böylece görünürlüğünüzü artırırız.

Dijital Reklamcılık

PPC hizmetlerimiz, kurumunuzu arama motoru sonuçlarının en önünde yer alacak şekilde konumlandırmak için tasarlanmıştır. Hem hedeflenmiş hem de uygun maliyetli olan Google Ads kampanyalarını yönetiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın hedef kitlesiyle dinamik bir iletişim ve etkileşim kurarak marka bilinirliğini artırıyor ve nihayetinde potansiyel öğrenciler veya eğitim programlarına katılımcılar arasında güven oluşturuyoruz.

Programatik Reklamcılık

AI ve RTB teknolojileri kullanarak kurumsal firmalara, potansiyel öğrenci ve ebeveynlere yönelik reklamları otomatik olarak satın alıyor ve yerleştiriyoruz.

İçerik Pazarlaması

İçeriğin, kurumunuzu bir düşünce lideri olarak konumlandırma gücüne inanıyoruz. Hizmetlerimiz, hedef kitlenize değer sağlayan SEO uyumlu blog yazıları oluşturmayı içerir.

Web Site Tasarımı

Dijital çağda kullanıcı dostu bir web sitesi hayati önem taşır. Web tasarımı hizmetlerimiz; öğrencilere, ebeveynlere ve kurumsal müşterilere hitap eden web siteleri oluşturmaya odaklanır.

Eğitim Pazarlaması
Eğitim Pazarlaması

Örnek Çalışmalar

Dijital Dünyadaki Ortağınız: Cremicro

Eğitim pazarlaması ajansı ile eğitim sektöründeki dijital ayak izinizi güçlendirmeye adanmış bir ortak kazanırsınız.

Üniversiteler

Lisans, yüksek lisans, uluslararası öğrencilerin yanı sıra araştırma ve öğretim üyesi alımını da hedef alıyoruz.

Dil Okulları

Dil okullarının sunduğu benzersiz kültürel ve dil deneyimlerini öne çıkaran hizmetler sunuyoruz.

Eğitim Şirketleri

Kurumsal eğitim şirketleri için B2B pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Kurslar

Ajansımız özel ilgi alanlarına sahip niş pazarlara yönelik hedef odaklı stratejiler geliştirir.

Online Platformlar

Dünya çapında milyonlarca potansiyel öğrenciye ulaşma imkanı sunuyoruz.

Cremicro için Ne Söylediler?

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Asya ÖzışıklıoğluDoğuş Teknoloji Pazarlama Müdürü

Alışılagelmişin dışında görünen talep ve yöntemlerimize ayak uydurulması, değişen ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler sunulması, tüm bunlar yapılırken de samimi ve dürüst davranılması bu iş ortaklığımızı güçlü kılıyor. Tüm destekleri için teşekkür ediyoruz.

Sefer GülçiçekAkçelik Kurumsal İletişim Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Cremicro ile çalışmaya karar vermemizden bu yana 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek memnuniyet verici.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi hızla geliştirdik.

Eğitim Pazarlaması Hizmetlerimiz için Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content