Skip to main content

Explainer Video

Explainer Video kullanarak ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize çok daha kolay ve anlaşılır bir şekilde anlatabilirsiniz.

Hemen Teklif Al
Explainer Video
Explainer Video
Explainer Video
Explainer Video
Explainer Video
Explainer Video

Explainer Video

Şimdi Teklif Al

Senaryo

Videonun amacı, konusu, medyası ve hedef kitlesi de dahil olmak üzere tüm bilgiler toplanır ve bir özet haline getirilir. Ardından, en iyi explainer videoları oluşturmak için beyin fırtınası yaparak kısa ve doğru stratejik içeriklere dayalı bir senaryo hazırlanır.

Sistematik Planlama

Senaryonun onaylanmasından sonra, explainer video için çekim günü, teslim tarihi, yapım planlaması ve animasyon planlaması gibi gerekli hazırlıklar belirlenir. Yönetmenimizin öngörüsü ile proje, belirlenen teknik planlamaya bağlı olarak deneyimli ekibimiz tarafından aksiyon aşamasına ilerletilir.

Profesyonel Çekim ve Animasyon

İstanbul’daki stüdyomuz ve geniş ekipman havuzumuzla yüksek kaliteli çekimler yapabilen profesyonel bir ekiple sonuç odaklı explainer videolar üretiyoruz.

Videonuzun maksimum fayda sağlaması için markanızın kalitesini ve ruhunu ön plana çıkarmak için çalışıyoruz.

Mutlu Müşteriler

Bugün, video içeriği üretimi için ajansımız hem stüdyomuzda hem de uluslararası alanlarda hizmet vermektedir. Dijital video servisimizle yeni medya yolculuklarında hem müşterilerimize hem de izleyicilere kaliteli görsel içerik besliyor ve elde edilen sonuçlarla mutlu müşteriler kazanıyoruz.

Müşteri edinimini maksimize etmek explainer videolar ile çok kolay.

Müşterinin bilgi ihtiyacını video gibi görsel materyaller ile karşılamak her zaman daha hızlı ve akılda kalıcı bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple explainer videoların günümüz pazarlama stratejilerinde oldukça sık yer aldığını görmek mümkündür. Bu videolar bir sorunu ve çözümünü iletiyor oluşu ile bilgilendirici bir etki de yaratmaktadır. Bu videolar her mecraya entegre edilebilecek özellikte hazırlanmaktadır.

Bu sayede de videonun ömrü uzun, etkisi ise büyük olmaktadır. Kendini tanıtma, açıklama ve anlatma fırsatı tanıyan markalar, müşterilerine en doğru şekilde mesajlarını explainer videolar sayesinde iletebilirler. Markanız için bir açıklayıcı video yapmak istiyorsanız, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir explainer videonun faydaları nelerdir?

İnsanlar uzun açıklamaları okumayı sevmezler. Çünkü bazen tek ihtiyacımız olan hızlı ve net bir açıklamadır. İyi bir video, açılış sayfanızı etkili hale getirebilir ve müşterinizin ürününüze veya hizmetinize olan ilgisini çekebilir.

Explainer videoları kimler ihtiyaç duyar?

Açıklayıcı videolar büyük markalardan küçük ölçekli şirketlere kadar hizmet verir, hatta yeni başlayan projelerde bile explainer videolar kullanıyor.

Explainer videolar oluşturuyor musunuz?

Müşterilerimize her türlü explainer video sunmaktayız. Cremicro olarak geniş stüdyo, kaliteli prodüksiyon kadromuz ve yaratıcı animasyon ekibimizle global olarak hizmet vermekteyiz.

Bir explainer video oluşturmak pahalı mıdır?

Her video çalışması farklı şekilde bütçelendirilir ve bütçe öğeleri video yapımında kullanılacak ekipmana göre değişir. Müşterilerimizle karşılıklı fayda sağlamayı ve verdiğimiz her hizmette yüksek kaliteyi taahhüt ediyoruz.

Explainer video neden gereklidir?

Markaların yeni dijital dünyamızda bir video ile kendilerini açıklamaları gerekiyor. Kısa bilgileri görsel formatlarla paylaşmak her zaman önemlidir.

Bir explainer videonun uzunluğu ne kadar olmalıdır?

Bu tür videolar için mükemmel uzunluk 90 saniyedir. Videoyu mümkün olduğunca kısa ve öz içerikle doldurmak her zaman daha verimli bir video üretir. Çünkü izlenme oranlarına göre video süresi azaldığından izleme hızı artar.

Hangi Tür Explainer Videolar Üretilmekte?

Explainer videolar birçok farklı stilde olabilir. Bunları Temel 2D Animasyon, 3D Animasyon, Whiteboard Animasyon, Live Action, Motion Graphics, Stop Motion, Kinetik Tipografi, Infografik, Screencast, Animasyon Canlandırma (Cutout) olarak harmanlayabiliriz.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Explainer Video ile Tanıştırmak için Teklif Alın!

    Skip to content