Skip to main content

Finans Sektöründe Pazarlama 

Finans Sektöründe Pazarlama 

Finans Sektöründe Pazarlama 

Finans Sektöründe Pazarlama 

Finans Sektöründe Pazarlama 

Finans Sektöründe Pazarlama 

Finans Sektöründe Pazarlama
Finans Sektöründe Pazarlama
Finans Sektöründe Pazarlama
Finans Sektöründe Pazarlama

Finans Sektörü için Pazarlama Hizmetlerimiz

SEO

Müşterilerimizin, finansal ürün ve hizmet arayan potansiyel müşteriler tarafından kolayca bulunabilmesi için web sitelerinizi ve içeriklerinizi optimize ediyoruz

İçerik Pazarlaması

Müşterilerimize finansal konular hakkında değerli bilgiler sunarak güven oluşturuyor ve marka otoritelerini artırıyoruz. Bu, blog yazıları ve infografikler aracılığıyla gerçekleşiyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Telegram, Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında etkileşimli içerikler yayımlayarak hedef kitlenizle etkili bir şekilde iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

E-Mail Pazarlaması

Özelleştirilmiş e-posta kampanyaları aracılığıyla mevcut ve potansiyel müşterilerinizle düzenli olarak iletişim kuruyor; yeni ürünler, hizmetler ve promosyonlar hakkında bilgi veriyoruz.

Dijital Reklamcılık

Kampanyalar ile finansal ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapıyor; programatik, sosyal medya ve diğer dijital platformlardaki reklamlar aracılığıyla potansiyel müşterilere ulaşıyoruz.

Online İtibar Yönetimi

Markanızın çevrimiçi ortamlarda olumlu bir imaj sürdürmesi için proaktif izleme, kriz yönetimi, müşteri geri bildirim yönetimi ve SEO optimizasyonu stratejileri sunuyoruz.

Finans Sektöründe Pazarlama
Finans Sektöründe Pazarlama

Örnek Çalışmalar

Başarıya Adım Atın

İşinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak finans pazarlama stratejilerimizi keşfedin! Markanızı güçlendirmek, hedef kitlenizle daha derin bağlar kurmak ve rekabette öne çıkmak için bugün bize ulaşın.

Ödeme Ürünleri

Ödeme ürünleri için ödeme çözümlerinizin kolaylığını ve güvenliğini vurgulayan etkileşimli ve kullanıcı dostu kampanyalar oluşturmaya odaklanıyoruz.

Bankacılık

Müşterilerle etkileşim kurmanızı, marka bilinirliğini artırmanızı ve bankacılık ürünleri ile hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlıyoruz.

Halka Arz

Şirketinizin potansiyel yatırımcılara ulaşmasını, şirketiniz hakkında farkındalık yaratılmasını ve yatırım değerininin maksimize edilmesini sağlıyoruz.

Kripto Borsası

Yaklaşımımız; kripto borsası alanında güvenilirlik inşa etmeye, güvenlik önlemlerini vurgulamaya ve finansal yenilik potansiyelini iletmeye odaklanır.

Portföy Yönetimi

Hedef kitlenize etkin bir şekilde ulaşarak marka bilinirliğini artırmanızı, müşteri tabanını genişletmenizi ve yatırım ürünlerinizi tanıtmanızı sağlıyoruz.

Sigorta

Sigorta planlarınızın güvenliği ve kapsamlı teminatını vurgulayarak markanızı bireyleri korumada güvenilir bir ortak olarak konumlandırmayı hedefliyoruz.

Cremicro için Ne Söylediler?

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Asya ÖzışıklıoğluDoğuş Teknoloji Pazarlama Müdürü

Alışılagelmişin dışında görünen talep ve yöntemlerimize ayak uydurulması, değişen ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler sunulması, tüm bunlar yapılırken de samimi ve dürüst davranılması bu iş ortaklığımızı güçlü kılıyor. Tüm destekleri için teşekkür ediyoruz.

Sefer GülçiçekAkçelik Kurumsal İletişim Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Cremicro ile çalışmaya karar vermemizden bu yana 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek memnuniyet verici.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi hızla geliştirdik.

Finansal Pazarlama Hizmetleri için Hemen Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content