Skip to main content

Google İçerik Kaldırma

Google arama sonuçlarına dahil etmek istemediğiniz içerikle mi karşılaştınız? Google içerik kaldırma hizmetimiz, kişiler veya markalar hakkında paylaşılan içeriklerin izinli veya izinsiz olarak Google arama motorundan kaldırılmasını sağlar. Ancak Google’dan içerik kaldırmak, indekslemek kadar kolay değildir. Bu aşamada bizimle iletişime geçerek internette yayınlanan içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Hemen Teklif Al
Google İçerik Kaldırma
Google İçerik Kaldırma
Google İçerik Kaldırma
Google İçerik Kaldırma
Google İçerik Kaldırma
Google İçerik Kaldırma

İçerik Kaldırma Hizmeti

Şimdi Teklif Al

İnternetten İçerik Kaldırma

İşletmeler veya kişiler internette yayınlanan yanlış ve olumsuz içerikler nedeniyle maddi ve manevi kayıplara uğrayabilir. Bireyler ve işletmeler için “güvenilmezlik” algısı, marka kimliğine verdiği zararın yanında ciddi bir iş kaybı anlamına da gelir. Bu durum, özellikle yeni çalışanlar için işverenin gözünde bazı zorluklara neden olur. İşverenler, çalışanları hakkında olumsuz bilgilerin internette bulunmasını istemezler. Dolayısıyla internetten içerik kaldırma hizmetimizden faydalanabilir, bu olumsuz durumun içinden çıkabilirsiniz.

Haber Kaldırma

Google’dan kaldırılan haberlerin ayrıca ilgili web sitesinden de kaldırılması gerekir. Çünkü bu haberlere söz konusu web sitesi üzerinden erişmek mümkündür. Bu bağlamda Google gibi arama motorlarından olumsuz ve size zarar veren haberleri kalıcı ve hızlı bir şekilde kaldırıyoruz.

Olumsuz İçerik Kaldırma

Ne yazık ki Google olumsuz içerikleri doğrudan kaldırmak için herhangi bir araştırma gerçekleştirmez. Ancak Google içerik kaldırma hizmetimiz sayesinde hakkınızdaki olumsuz içeriklerin SERP’de yer almamasını sağlayabilirsiniz. Bu bağlamda olumsuz etkilenen itibarınızı doğru stratejik adımlar ile beraberce onarabiliriz.

Yorum Kaldırma

Web siteniz hakkında olumsuz yorumlar, şirket imajınız için olumsuz bir etkiye sebep olur. Bu durum, potansiyel müşterilerinizi işletmenizden uzak durmasına neden olur. Çünkü araştırmalar, müşterilerin web sitesini ziyaret etmeden önce şirket yorumlarını okuduklarını göstermektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınız zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz ve sizin için doğru aksiyonu alabiliriz.

Fotoğraf ve Video Kaldırma

Eski veya istenmeyen resimler ve fotoğrafları başta Google olmak üzere tüm arama motorlarından kaldırıyoruz. Ayrıca Youtube, Dailymotion, Vimeo ve diğer video sitelerinde bulunan ve itibarınıza zarar veren videoları da engelliyoruz.

Telifli İçerik Kaldırma

Tanınmış ve ünlü bir sanatçıysanız ve ürünlerinizden biri telifsiz olarak piyasaya sürüldüyse, Google bu konuda size yardımcı olmak ister. Cremicro olarak Google içerik kaldırma hizmetimiz ile biz de size yardımcı oluyoruz. Google’a sahip olduğunuz ürünlerin telifsiz olduğunu söyleyerek ürünlerin, videoların vb. silinmesini talep ediyoruz.

Sahte Sosyal Medya Profilleri

Sosyal kimlik haline gelen sosyal medya profilleri, zamanla resmi kimliklere dönüşür. Kimi zaman sahte sosyal medya profili açan kişiler, fotoğraflarınızı ve kişisel bilgilerinizi insanları kandırmak kullanabilir. Sadece kişisel profilinizi değil, ticari profilinizi de kopyalayarak karşılarındaki kişiyi dolandırabilir. Bu gibi durumlarda başta Facebook, Twitter ve Instagram olmak üzere adınıza açılan sahte sosyal medya profillerini kaldırıyoruz.

Sosyal Medya Gönderileri

Google, izinsiz paylaşılan sosyal medya gönderilerinin kaldırılmasına ilişkin yardımcı olur. Ancak Google, sizin izniniz dahilinde paylaşılan görsellere karşı herhangi bir işlem yapmaz. Bu yüzden kaldırmak istediğiniz sosyal medya gönderilerinin silinmesini talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zararlı Web Sayfaları

Zararlı web sayfaları, kötü amaçlı yazılım veya istenmeyen web siteleri olarak da bilinir. Bu sayfalar, bilgisayarınıza zarar verebilir veya internette gezinirken sorunlara neden olabilir. Bundan dolayı bizimle iletişime geçerek zararlı web sayfalarını kaldırabilirsiniz.

İstenmeyen İçeriklerinizi Google'dan Sonsuza Dek Kaldırıyoruz

Güvenli bir prosedürde stratejik planlama ile çalışıyor ve yıllar boyunca edindiğiniz deneyimi bir yol haritası oluşturmak için sizinle beraber süreci yönetiyoruz. Google içerik kaldırma hizmetimizden yararlanmak ve istenmeyen içeriklerinizi Google’dan sonsuza dek kaldırmak için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google arama sonuçlarına dahil etmek istemediğiniz içerikle mi karşılaştınız? Google içerik kaldırma hizmetimiz, kişiler veya markalar hakkında paylaşılan içeriklerin izinli veya izinsiz olarak Google arama motorundan kaldırılmasını sağlar. Ancak Google’dan içerik kaldırmak, indekslemek kadar kolay değildir. Bu aşamada bizimle iletişime geçerek internette yayınlanan içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Google İçerik Kaldırma Nasıl Yapılır?

Sosyal medyayı, arama motorlarını, haber sitelerini adınıza veya markanıza göre düzenli olarak kontrol ederek olumsuz bir durum olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Bu tür bir takip süreci, markanız, ürününüz hakkında veya sizin hakkınızda yayınlanan kötü içerikleri anında size bildirmek için sosyal medyayı ve arama motorlarını son derece profesyonel bir şekilde takip etmenizi sağlar. Bu sayede daha kolay bir şekilde Google içerik kaldırma işlemi uygulanabilir. Bu aşamada Cremicro Growth Hacking Ajansı olarak çevrimiçi gizliliğinizi korumak adına sahte sosyal medya hesaplarının ve hakkınızdaki bilgilerin otorite ve güvenirliliğinize etki etmemesi için çalışıyoruz. Başarılı profesyonellerimiz, tecrübeleri sayesinde hızlı hareket ederek sorununuzu çözer. İşlemlerde kaynakla ilgili gecikmeler olabilir. Ancak süreci kontrol ediyor ve sorunlarınızı olabildiğince çabuk çözmeye çalışıyoruz.

Google İçerik Kaldırma Süreci Nasıl İşliyor?

Google içerik kaldırma işlemine başlanmadan önce silme talebinde bulunan içerik detaylı olarak incelenir ve silme işlemi ile ilgili işlemler başlatılır. Bu siteye üye olarak kayıt olduktan sonra içerik silme talebi oluşturabilirsiniz. Uzman ekibimiz, içeriğinizin durumunu güncellemek için en kısa sürede sizinle iletişime geçer. Ayrıca markanızla ilgili spam içeren yorumları ve içeriği kaldırmak için uygun adımları atarken markanızla ilgili olumlu yorumlar hakkında da geri bildirim sağlamaya çalışıyoruz. Bu incelemelerden sonra itibarınızı artırmak için kullanıcılara markanız hakkında doğru bilgiler sağlayacak içerikler oluşturmaya başlıyoruz. Ardından çevrimiçi itibarınızı artırmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak için bu içeriği kanalınızda yayınlıyoruz.

İnternette Hangi Platformlardan İçeriklerimi Kaldırabilirim?

Google içerik kaldırma genellikle haber siteleri, video paylaşım siteleri, forum siteleri, sosyal medya platformları ve şikayet siteleri için yapılır. Bu tür web siteleri genellikle yasa dışı haberler, fotoğraflar, içerik ve kişisel ve kurumsal bilgiler içerir. Kişi veya kurumları hedef alan kötü niyetli web sitelerinden kaldırılması için yasal işlemlerin doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu aşamada Cremicro olarak gerekli müdahaleleri yapıyor, içeriklerin çok hızlı bir şekilde kaldırılmasını sağlıyoruz.

İnternetten/Google’dan İçerik Kaldırma İşlemi Kalıcı Mıdır?

Google içerik kaldırma işlemi kalıcıdır. Silinen içerik bağlantılarının aynı bağlantılarla yeniden paylaşılmaz. Ancak bu içerik başka bir bağlantı ile tekrar yayınlanırsa, bu Google içeriğini kaldırmanız gerekir. İçeriği kaldırma adımları Google ile sınırlı değildir. Yandex, Google ile birlikte içerik silme işlemini gerçekleştirebilen işlemlerden biridir. Bu aşamada Google içerik kaldırma uzmanlarından oluşan bir ekiple çalışmak ve bu işlemi bir an önce tamamlamak istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Google Olumsuz İçeriklerin Kaldırılmasının Maliyeti Nedir?

Google içerik kaldırma maliyeti, bağlantı türüne, bağlı olduğunuz siteye ve toplam bağlantı sayısına bağlıdır. Net bir fiyat bilgisi için ise bize ulaşabilirsiniz.

Google İçerik Kaldırma İşlemim Ne Kadar Sürer?

Google içerik kaldırma işlemi 30 ila 90 gün sürer.

Google İçerik Kaldırılmadığında Ne Yapmalıyım?

Hakkınızda olumsuz nitelik taşıyan veya dahil etmek istemediğiniz, ilgi alanınıza girmeyen bilgileri içeren ses, görüntü ve metin içeriklerini web üzerinden kaldırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ancak Google, haklarınızı ihlal eden içerikleri kaldırmıyorsa bununu için kanun kapsamında yetkili merciye başvurabilirsiniz.

Google’ın Kaldırmak Zorunda Olduğu İçerikler Nelerdir?

İnternetin paylaşıma en açık kanallardan biri olduğu düşünüldüğünde insanlar içerik kaldırmak istediklerinde birçok web sitesi ile karşılaşabilmektedir. Bu gibi durumlarda kanun, talep edilen içeriğin haber sitelerinden, kurumsal sitelerden, video paylaşım sitelerinden, sosyal medya platformlarından ve forum sitelerinden kaldırılmasına karar verebilir. Google içerik kaldırma hizmetini kullanmak isteyen kişi ve grupların buna uyması gerekmektedir. Google, aşağıda sıralanan içeriklerin kaldırma isteklerini kabul eder ve içeriği kaldırır:

  • T.C. Kimlik Numarası
  • Banka ve Kredi Kartı Hesap Numaraları
  • Kişisel İmza Görseli
  • Müstehcen Görseller
  • Kişisel Sağlık Kayıtları

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Sefer GülçiçekKurumsal İletişim Müdürü

Markalarımız, profesyonel dijital ajans desteğine ihtiyaç duyduğunda, birçok ajans ile yaptığımız mülakatlar sonrasında Cremicro ile çalışmaya karar vermiştik. Aradan 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek ve sonuçlarını görmek memnuniyet verici.

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content