Skip to main content

Cremicro  Grant Programme  İle STK’nızın Sesini Dünyaya Duyurun!

Kâr amacı gütmeyen kuruluşların amaçlarını dünyayla paylaşmalarına yardımcı oluyoruz.

STK’nız için Dijital Pazarlama Bütçesini Oluşturuyor ve Yönetiyoruz.

Cremicro kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için reklam bağışı programlarına başvurularınızı gerçekleştirip, alınan hibelerle size optimize edilmiş kampanyalar sunarak hedef kitlenize ulaşma imkanı sağlıyor.

Değerlendirme

Uzman ekiplerimiz STK’nızı, amaçlarınızı ve katılabileceğiniz bağış ve proje programlarını değerlendiriyor. Uygunluk bulunması ile birlikte hızlıca çalışmalara başlıyoruz.

Optimizasyon

Tüm dijital pazarlama süreçlerinizi optimize ediyor, sağlanan hibelerin tamamı için en yüksek oranda bağış/görünürlük yakalamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hibe

Yıllık 120.000$’dan 500.000$’a dek çıkabilen hibe programlarından sizler için uygun olanlara başvuruları gerçekleştiriyoruz.

Raporlama

Tüm proje sürecini hibe verenlere sizin adınıza raporluyoruz. Aynı zamanda bu raporlardan elde ettiğimiz içgörülerle kampanya süreçlerimizi iyileştiriyoruz.

Yönetim

Farklı kuruluşlardan elde edilen hibelerin reklam harcama süreçlerini yürütüyor, tüm metin ve görsel destekleriyle beraber kreatif kurguları sizin adınıza üstleniyoruz.

Altyapı Desteği

Süreç genelinde ihtiyaç duyulan altyapı geliştirmeleri, web sitesi desteği, tasarım araçlarına ücretsiz ya da uygun fiyatlarla erişebiliyorsunuz.

Grant Programme
Grant Programme
Grant Programme

Tüm bunlara ek olarak kâr amacı gütmeyen kuruluşunuz için ücretsiz yazılım desteği sağlıyoruz.

Grant Programme
Grant Programme
Grant Programme
Grant Programme
Grant Programme

STK’mın Sesini Dijital Pazarlama ile Duyurmak İstiyorum


    Close Menu
    Skip to content