İçerik Ajansı

Potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en uygun yöntemi içerik pazarlaması çalışmalarıdır. İçerik ajansı bu konuda size köprü görevi görmektedir.

Hemen Teklif Al
İçerik Ajansı
İçerik Ajansı
İçerik Ajansı
İçerik Ajansı
İçerik Ajansı
İçerik Ajansı

İçerik Ajansı

Şimdi Teklif Al

Kurumsal Blog Yönetimi

Kurumunuza ait bir blog, hedef kitlenizin sorunlarını çözen, sizi ve şirketinizi anlatan, hem remarketing reklamları için kullanılabilecek bir hedef kitle oluşturmak hem de veri toplama kampanyaları kurgulamak adına en etkili seçenektir.

Video İçerik

Her geçen gün sosyal ağlarda ve video sitelerinde daha da artan video tüketimini, şirketinizin ihtiyaçlarına uygun çözümlerle destekleyerek kurguluyoruz.

Sosyal Medya İçerikleri

Sosyal Medyanın her geçen gün gelişen algoritmasına uygun, gerektiğinde sponsorlu kampanyalarda kullanılabilecek sosyal medya içerikleri tasarlıyoruz. Real Time içerikler ve Value-Added içerikler diye tabir ettiğimiz değer yaratan içerikler önceliğimiz.

GIF’ler

Markanızın kimliğini yansıtan hareketli görseller oluşturuyoruz. İster landing page’leriniz için, ister Instagram Story’nizde kullanmak için.

Müşteri Portföyünüzü Genişletebilmek İçin İçerik Ajansının Gücünden Faydalanın

Web sitenize beklediğiniz trafiği alamıyor musunuz? Sitenize giriş yapan kullanıcıların hemen çıkma oranından memnun değil misiniz? Siteniz için oluşturduğunuz içeriklerin, sitenize giren kullanıcılar tarafından paylaşılmasını mı istiyorsunuz? İçeriklerinizin viral olmasını mı bekliyorsunuz?

İçerik ajansı olarak web sitenizde ve blogunuzda yer alacak içerikleri hazırlıyor ve yönetiyoruz. Tabii ki bundan önce hedef kitlenizi inceliyor ve onlar için tone of voice stratejisini oluşturuyoruz. Hazırlanan bütün içerikleri SEO prensiplerine uygun ve okunabilirlik oranını yüksek seviyede tutacak şekilde dizayn ediyoruz. Yaptığımız çalışmaların sonucunda web sitenize gelen ziyaretçilerin hareketlerini düzenli olarak size raporluyoruz.

 

İçerik Ajansı Sadece Blog İçeriği mi Oluşturur?

İçerik ajansının yaptığı çalışmalar sadece blog içeriği üretmek anlamına gelmemektedir. İçerik ajansı içerisinde röportaj, sunum, infografik, video, görsel, webinar, GIF gibi daha birçok çalışmayı yaparak sizlere sunar.

İçerik Ajansının Yaptığı Çalışmalarda Yatırımın Geri Dönüşü (ROI) Ölçümlenebilir mi?

Yayınlanan içerikler sonrasında siteyi ziyaret eden kullanıcıların davranışları Google Analytics ya da Hotjar gibi toollarla ölçümlendirilebilir. Bu sayede yapılan yatırım sonrasında ne durumda olduğunu yatırımı yapan kişi rahatlıkla anlayabilir.

İçerik Ajansının Yaptığı Çalışmalar Neden Kullanıcılar Üzerinde Etkilidir?

Elinizde bulunan müşterilere ve potansiyel müşterilerinize bilgiler vermeniz bu işi bildiğiniz konusunda karşı tarafa güven verir. Bunun yanında içerik üretimi yaparken belirli anahtar kelimeler üzerine çalışmanız organik arama sonucunda kullanıcıları web sitenize çekmenizi sağlar. Yani kısaca içerik ajansının yaptığı çalışmalar size yeni müşteri adaylarınızı getirmiş olur.

İçerik Ajansının Yaptığı Çalışmalar B2B ve B2C Markalarda Kullanılır mı?

Her iki işletme türü de marka bilinirliği çalışması yapması gerektiği için iki türde de kullanılması gerekir. B2B işletmelerde, B2C işletmelerde müşterilerine ve potansiyel müşteri adaylarına karşı güven ve otorite olduklarını anlatabilmek için içerik ajansı tarafından yapılan sunum, infografik, video, görsel üretimi gibi daha birçok içeriğin çalışması yapmalılar.

İçerik Üretimi Çalışmalarında Hangi Ton Kullanılmalı?

Bu tamamen hedef kitleden hedef kitleye değişen bir konudur. Hangi tonu kullanacağınızı belirleyebilmek için öncelikle hedef kitle analizi yapmak gerekir.

Neden Müşterilerinizi Eğitmelisiniz?

Müşterilerinizde size karşı sadakat duygusu oluşturmak istiyorsanız müşterilerinize yatırım yapmak zorundasınız. Sadakat ise uzun vadeli bir süreçten oluşur. Müşterilerinizde size karşı bir sadakat duygusu yaratmak içerik pazarlaması çalışması yapmalısınız.

İçerik Ajansının Yaptığı Çalışmalardan Ne Tür Sonuçlar Elde Edebilir?

Genel anlamda şu tarz sonuçlar beklemelisiniz: Marka bilinirliği, arama görünürlüğü ve etkileşim. Marka bilinirliği: aramalardan ve sosyal ağlardan daha fazla trafik elde etmeye başlayabilirsiniz. Arama görünürlüğü: markanız, hedeflediğiniz anahtar kelimelerde daha üst sıralarda yer almaya başlayacaktır. Etkileşim: Yavaş yavaş içerikleriniz sosyal medyada daha fazla paylaşılmaya başlayacaktır.

İçerik Ajansı Ne İş Yapar?

İçerik Ajansı SEO ve ciro odaklı olarak blog içeriği, ürün açıklaması, web sitesi içeriği, kategori açıklaması, liste içeriği, tanıtım yazısı ve ürün yorumları üretir.

Cremicro Hangi Dillerde İçerik Üretiyor?

Türkçe, İngilizce, Rusça, Arapça, Yunanca, İspanyolca, Fransızca, Azerbaycanca ve Almanca.

Hangi Uzmanlık Alanlarında İçerik Üretebiliyorsunuz?

Sağlık, Hukuk, Bilişim, Pazarlama, Astroloji, Mimari, Emlak, Yeme-İçme, Eğitim, Tatil, İhracat.

Cremicro Growth Hacking Agency için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın