Skip to main content

İlaç ve Sağlık Sektöründe Pazarlama 

İlaç ve Sağlık Sektöründe Pazarlama 

İlaç ve Sağlık Sektöründe Pazarlama 

İlaç ve Sağlık Sektöründe Pazarlama 

İlaç ve Sağlık Sektöründe Pazarlama 

İlaç ve Sağlık Sektöründe Pazarlama 

İlaç Ve Sağlık Sektöründe Pazarlama

Sağlık Sektörü için Verdiğimiz Hizmetler

SEO

Sağlık hizmetlerinizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlayarak potansiyel hastaların sizi kolayca bulmasına yardımcı oluyoruz. Hizmetlerinize yönelik anahtar kelime optimizasyonu ile görünürlüğünüzü artırıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sağlık hizmetlerinizi sosyal medya platformlarında tanıtarak etkileşim ve hasta sadakatini artırıyoruz. Hedef kitlenize uygun içerikler üreterek marka bilinirliğinizi güçlendiriyor ve topluluk oluştururuz.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Web sitenizin dönüşüm oranını artırmak için kullanıcı deneyimini iyileştiriyor, etkileşim unsurlarını optimize ediyoruz. Ziyaretçilerinizi hasta ya da müşteriye dönüştürme oranınızı maksimize ediyoruz.

Web Site Tasarımı

Kullanıcı dostu, mobil uyumlu ve SEO uyumlu web siteleri tasarlayarak sağlık hizmetlerinizi etkili bir şekilde sunuyoruz. Modern tasarım anlayışı ile markanızı öne çıkarıyoruz.

İtibar Yönetimi

Online itibarınızı yöneterek marka güvenilirliğinizi artırıyor, olumsuz yorum ve içeriklere profesyonel çözümler üretiyoruz. Sağlık hizmetlerinizin dijital dünyadaki imajını koruyor ve iyileştiriyoruz.

Dijital Reklamcılık

Google ve Meta gibi platformlarda sağlık hizmetlerinize özel reklam kampanyaları yürüterek hedef kitlenize doğrudan ulaşıyoruz ve dönüşüm oranlarınızı artırıyoruz.

Programatik Reklamcılık

Hedef kitlenize en uygun zaman ve platformlarda otomatik olarak yer alan reklamlarla marka bilinirliğinizi ve hasta kazanımınızı artırıyoruz. Veriye dayalı stratejilerle reklam bütçenizin verimliliğini maksimize ediyoruz.

Çok Dilli İçerik Üretimi

Hizmetlerinizi farklı dillerde sunarak uluslararası hastalar dahil geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Kültürel farklılıkları göz önünde bulundurarak hedef kitlenizin ilgisini çekecek içerik stratejileri geliştiriyoruz.

Lead Generation

Hedef kitlenizden gelen ilgiyi değerlendirerek kaliteli potansiyel müşteriler kazanmanızı sağlıyoruz. Etkili pazarlama teknikleri ile sağlık hizmetleriniz için yüksek kalitede leadler üretiyoruz.

Örnek Çalışmalar

Sağlık Sektöründe Dijital Liderliği Yakalayın

Hemen bizimle iletişime geçin ve sektörde fark yaratın!

Hastaneler

Hastanelerin hasta kabul oranlarını artırmak amacıyla özel SEO çalışmaları, hedefli reklam kampanyaları ve itibar yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Doktor Muayeneleri

Doktor muayenelerinin uzmanlık alanlarını vurgulayarak potansiyel hastalarla buluşmalarını sağlayacak özelleştirilmiş stratejiler geliştiriyoruz.

Diş Muayeneleri

Diş muayenelerinin çevrimiçi görünürlüğünü artırıp yeni hasta kazanımını destekleyecek dijital pazarlama hizmetleri sağlıyoruz.

Eczaneler

Eczacılara, ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerine etkin bir şekilde tanıtmak için özel e-ticaret çözümleri ve dijital reklam stratejileri sunuyoruz.

İlaç Sektörü

Hizmetlerimiz, bu alanda faaliyet gösteren şirketler için büyük önem taşır çünkü geleneksel yöntemlerin ötesine geçerek dinamik çözümler sunar.

B2B Sağlık Malzemesi

Sağlık malzemeleri satan firmaların ürünlerini doğru firmalara ulaştırmak için kapsamlı dijital pazarlama stratejileri uyguluyoruz.

Cremicro için Ne Söylediler?

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Asya ÖzışıklıoğluDoğuş Teknoloji Pazarlama Müdürü

Alışılagelmişin dışında görünen talep ve yöntemlerimize ayak uydurulması, değişen ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler sunulması, tüm bunlar yapılırken de samimi ve dürüst davranılması bu iş ortaklığımızı güçlü kılıyor. Tüm destekleri için teşekkür ediyoruz.

Sefer GülçiçekAkçelik Kurumsal İletişim Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Cremicro ile çalışmaya karar vermemizden bu yana 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek memnuniyet verici.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi hızla geliştirdik.

Hemen Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content