Skip to main content

Inbound Pazarlama Ajansı

Pazarlama stratejilerine uygun olarak dikkat çeken, etkileşim oranı yüksek içerikler üretiyoruz. Yeni müşterilerin markanızı keşfetmesini, mevcut müşterilerin de sadık müşterilere dönüşmesini sağlayan içeriklerle marka değerinizi artırıyoruz.

Hemen Teklif Al
Inbound Pazarlama Ajansı
Inbound Pazarlama Ajansı
Inbound Pazarlama Ajansı
Inbound Pazarlama Ajansı
Inbound Pazarlama Ajansı
Inbound Pazarlama Ajansı

Inbound Pazarlama Ajansı

Şimdi Teklif Al

İçerik Pazarlaması

CRM çalışmaları ile kullanıcı davranışlarının analizlerini yaparak, sosyal medya içerikleri, blog, e-posta, web site içerileriyle pazarlama çalışmaları yapıyoruz. Satış ve sadakat artırmaya odaklanan içerikler hazırlıyor ve bu sayede dönüşüm değerlerine etki edebiliyoruz. Yeni yaratıcı fikirlerle daha çok kullanıcının dikkatini çekiyor ve ziyaretleri satışa dönüştürüyoruz.

Landing

Cremicro Inbound Pazarlama Ajansı olarak, yarattığımız dikkat çekici içerikleri özel tasarlanmış Landing Page sayfaları ile buluşturarak satış oranlarını artırıyoruz. Reklamlardan gelen trafiğin satışa dönüşebilmesi için; performansı yüksek, tüm cihazlarda etkili içerik yayımlayabilen ve güçlü tasarımlarla desteklenmiş landingler oluşturuyoruz. Satış yakalama odaklı bu sayfaların, hızlı ve yaratıcı olmalarını sağlıyoruz.

Referral

Cremicro Inbound Pazarlama Ajansı, Referral Marketing yöntemleri ile dikkat çeken içeriklerle daha çok yeni müşteriye ve satışa ulaşmanızı sağlıyoruz. AARRR modeli ile trafik oluşturarak, ikna etmek ve ziyareti satışa dönüştürmek üzere içerik planlaması yapıyoruz. Kazanılan müşteriyi elde tutmak ve arkadaş getirme kurguları ile daha çok kitleye ulaşmak için dinamik stratejiler geliştiriyoruz.

Sosyal Medya İçerikleri

Cremicro Inbound Pazarlama Ajansı olarak, sosyal medya çalışmalarınızda kullanabileceğiniz dikkat çekici, satışa teşvik eden ve etkileşim yaratan içerikler üretiyoruz. Potansiyel müşterilerinize fayda sağlamak için içeriklerinizi geliştirirken, “satın al” demeden satın almaya yönlendiriyor bu sayede düzenli takipçi artışı ve sadık takipçiler yaratıyoruz.

Doğru İçeriklerle Daha Çok Lead Elde Edin

Kitleniz ile uyumlu içerikler üreterek rakiplerinizin önüne geçmeye hazır mısınız? Cremicro Inbound Pazarlama Ajansı, stratejik içerikler üreterek satış ve etkileşim oranlarınızı yükseltir. Bunun için doğru analizleri ve pazarlama yöntemlerini kullanır. Trafik verilerinde avantajlı pozisyona geçmek ve dönüşüm oranlarınızı yükseltmek için markanıza en uygun içeriklere sahip olmalısınız.

Cremicro, SEO ve dijital pazarlama çalışmalarını destekleyen içeriklerle markanıza güç katacaktır. Etkili e-posta pazarlaması, hedef kitle analizleri, sosyal medya içerikleri ve blog çalışmaları ile sadık müşteri yaratarak müşteri portföyünüzü genişletecektir. Etkileşimi yüksek bloglara sahip olmak, dijital mecralarda tıklama oranlarını artırmak, sitede kalma oranlarını yükseltmek gibi hedeflere odaklanarak içeriklerinizi yaratıyoruz.

Inbound Pazarlama Ajansı Nedir?

Inbound Pazarlama Ajansı, en basit anlatımı ile içerik oluşturma ajansıdır. Tüm dijital mecralar düzenli ve stratejik olarak içerik üretilerek yönetilir. Üretilen içeriklerin hedef kitlenize ve pazarlama stratejilerinize uygun olması gerekir. Hatta içeriklerin tüm pazarlama faliyetlerine destek olması ve dönüşümlere etki etmesi beklenir. Yaptılan dijital çalışmaların meyvesini verebilmesi için doğru, etkili ve planlı içerik üretmek gerekiyor. İşte tam bu noktada Cremicro Inbound Pazarlama Ajansı ile hedef kitlenize en uygun içerikleri üretebilir ve etkileşim-dönüşüm gibi verilerinizi artırabilirsiniz.

Inbound Pazarlama Ajansı İçerikleri Neye Göre Üretiyor?

Profesyonel olarak içerik üretmek için ilk şart hedef kitleyi doğru analiz etmektir. Cremicro Inbound Pazarlama Ajansı içerikleri üretmeden önce kitle analizi yaparak bir yol haritası belirler. Doğru içerikleri doğru zamanda doğru kitleye ulaştırdığınız zaman başarılı bir dijital performans elde edebilirsiniz. Hedef kitlenize uygun içerikleri yine hedef kitlenize ve pazarlama stratejilerinize uygun olan mecralarda yayımlamalısınız. Inbound Pazarlama Ajansı mutlaka içerik-mecra-hedef kitle uyumunu analiz eder.

Inbound Pazarlama Ajansı Nasıl Olmalıdır?

Inbound Pazarlama Ajansı, doğru hedef kitle ve içerik analizleri yapabilmek için dijital pazarlama bilgilerine ve geleneksel pazarlama yöntemlerine hakim olmalıdır. Satış odaklı içerikler üretebilmek için satış stratejilerini bilmesi, markalaşma için tanıtım içerikleri üretebilmeli ve en önemlisi farklı hedef kitle ve mecralara inbound pazarlama yapmış olması gerekir. Inbound Pazarlama Ajansınsınızı seçmeden önce mutlaka etkileşim ve dönüşüm değerleri başta olmak üzere yaptığı inbound pazarlama çalışmalarından raporlar sunmasını isteyin.

İçerik Oluştururken Nelere Dikkat Edilmeli?

İçerik oluşturma oldukça geniş bir kavram olmakla beraber temelinde; yazı, görsel, video vb çalışmalarla daha çok satış elde etmek veya yeni müşteriler kazanmak için oluşturulur. Bu amaca hizmet eden içerikler oluşturmak için öncelikle etkili bir hedef kitle analizi gerçekleştirmelisiniz. Hitap ettiğiniz kitlenin dikkatini çekecek içerik tasarımları ve metinler yaratmalısınız. Üretilen içeriğin hedef kitle uyumu kadar mecra uyumu da çok önemlidir. İçeriği yayınlayacağınız platformun algoritma sistemlerine hakim olmalı ve mecraya göre revizeler yapmalısınız. Marka stratejilerine göre üretilen içerikler, doğru etkileşim kurmanızı ve daha fazla yeni müşteri kazanmanızı sağlayacaktır. Yaratıcı, faydalı ve eğlenceli olmak tüm içeriklerinizin için geçerli başlıklardır. İçeriğin nasıl olacağı markanıza ve pazarlama stratejilerinize göre değişiklik göstermelidir. Açıklamalar, başlıklar, tasarımlar ve etiketlemeler mutlaka stratejik olarak kurgulanmalıdır.

Neden Inbound Pazarlama Ajansı İle Çalışmalıyım?

Tek başına sosyal medya yönetimi, web site sahipliği ya da e-ticaret yönetimi yeterli değildir. Sahip olduğunuz tüm dijital platformların doğru içeriklere ihityacı vardır. Etkili içerik üretebileceğinizi düşünseniz dahi hangi mecranın hangi içerik uyarlamalarına uygun olduğunu tahmin etmeniz oldukça zordur. Mecraya ve stratejiye uygun düzenlemeler yapmak için dijital pazarlama stratejilerine hakim olarak, hedef kitleye ve mecraya özel içerik üretebilmek gerekir. Bu sebeple mutlaka Inbound Pazarlama Ajansı ile çalışmalısınız.

Inbound Pazarlama İçin Önemli Aşamalar Nelerdir?

Cremicro Inbound Pazarlama Ajansı çalışmalarında en önemli aşama içerik üretmektir. Yaratıcı, eğlenceli, markaya ve mecraya uygun, gerektiği yerde SEO çalışmalarını gerektiği yerde de dijital pazarlama çalışmalarını destekleyecek içerikler üretilmesi gerekir. İkinci önemli nokta ise kitle analizidir. İçeriğin nasıl olması gerektiğini belirleyen hedef kitledir ve doğru analiz edilmesi gerekir. Üçüncü olarak birbiri ile bağlantılı paylaşımlar olacağı için içeriğin çok yönlü olması önemlidir. Birbiriyle bağlantılı ama özelleştirilmiş içerikler yaratılmalıdır. Son olarak mutlaka entegrasyon sağlanmalı ve üretilen içeriklerin analizleri doğru yapılarak geliştirilmelidir. 

Cremicro Hangi Inbound Pazarlama Yöntemlerini İzler?

Cremicro Inbound Pazarlama Ajansı, içerik oluştururken öncelikle dikkat çekmeyi hedefler. Trafik ve etkileşim verilerinin iyileşmesi dikkat çekebilme yeteneği ile ilgilidir. Blog içeriklerle SEO çalışmalarını destekler ve dönüşümlere etki etmeye çalışır. Sosyal medya çalışmalarının ne kadar önemli olduğunu bilir ve sosyal medya dinamiklerine göre içerikler yaratır.

Inbound Pazarlama Çalışmalarının Sonuçlarını Nasıl Takip Edebilirim?

Cremicro Inbound Pazarlama Ajansı olarak düzenli raporlar ve analizler sunuyoruz. Sosyal medya, web sitesi ve uygulamalar için içeriklerin yarattığı yükselmeleri günlük-haftalık-aylık periyotlarla raporluyor ve bu verilere göre yol haritası belirliyoruz.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın

    Skip to content