Influencer Marketing Ajansı

Instagram, TikTok, Youtube ve Twitter’da bulunan fenomenler ile potansiyel müşterilerinize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hemen Teklif Al
Influencer Marketing Ajansı
Influencer Marketing Ajansı
Influencer Marketing Ajansı
Influencer Marketing Ajansı
Influencer Marketing Ajansı
Influencer Marketing Ajansı

Influencer Marketing Ajansı

Şimdi Teklif Al

Gerçek Influencerlar

Cremicro size sahte takipçili influencer önerilerinde bulunmaz, sahte takipçili influencerlarla iş yapmak zorunda kalmazsınız.

Kampanya Stratejisi

Cremicro, influencerın marka ile yakalayacağı uyumu, influencerın tarzını, daha önce hazırladığı içerikleri inceler ve marka elçiliği yapmasını sağlar.

Esnek Bütçe

Cremicro sayesinde her bütçeye uygun influencerlarla iletişime geçebilir ve onlarla çalışma imkanı elde edebilirsiniz.

Raporlama

Gerçekleştirilen influencer marketing çalışması sonrasında influencer’ın size rakamsal olarak sağladığı katma değeri öğrenebilirsiniz.

Influencer Marketing Çalışmalarınızı Profesyonellere Bırakın

Dijital pazarlama sektöründe yükselen bir trend olarak karşımıza çıkan influencer marketing çalışmasıyla markalar rakiplerinden bir adım önde olurken, küçük girişimler ise milyonluk markalara doğru evrilmeye geçiyor. İnternet dünyasının kanaat önderleri ve bilirkişileri olan influencerların kitleleri arkalarından getirecek ciddi bir güce sahip olmaları her geçen gün daha önem öne çıkıyor.

Influencer marketing çalışması ile markalar, influencer sayesinde hızlı bir şekilde büyük bir kitleye ulaşabiliyor satış ve bilinirlik çalışmalarını gerçekleştirebiliyorlar. Eş zaman içerisinde gerçekleştirilen etkileşim ve erişim çalışmaları aracılığıyla potansiyel alıcılar nihai alıcıya çevriliyor. Ayrıca influencerların kitlelere verdiği güven sayesinde tüketicilerin marka bağlığı ve sadakati geliştirmeleri daha da kolay bir hal almaya başlıyor.

Influencer Marketing Nedir?

Influencer marketing sosyal medya kanallarında internet dünyasının kanaat önderleri olan influencerların etkisinden faydalanarak hedef kitleye karşı bilinirlik sağlama ve satış gerçekleştirme üzerine yoğunlaşan bir pazarlama çalışmasıdır. Influencer marketing çalışması ile markalar hızlı bir şekilde büyük büyük kitlelere ulaşabilirler.

Influencer Marketing Ajansıyla Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Influencer marketing ajansıyla çalışmanın avantajları şu şekildedir;

  • Influencerlerlarla daha hızlı temasa geçebilirsiniz
  • Projenizde birden fazla influencerlarla çalışabilirsiniz
  • Influencer marketing sürecinin operasyonuyla uğraşmazsınız

Influencer Marketing Çalışmasının Avantajları Nelerdir?

Influencer marketing çalışmasının avantajları şu şekildedir;

  • Büyük kitlelere hızlı bir şekilde ulaşabilmek
  • Pazarlama odaklı içerikle hedef kitlenin ilgisini yakalayabilmek
  • Daha kolay bir şekilde marka sadakati oluşturabiliyor olmak
  • Marka hakkında daha hızlı güven inşa edebiliyor olmak
  • Küçük bütçelerle büyük işler yapabiliyor olmak
  • WOMM’u (ağızdan ağıza pazarlama) daha kolay sağlayabilmek

Influencer Marketing Ajansıyla Çalışmak Maliyetli midir?

Influencer marketing ajansıyla çalışırken işin sabit bir bütçesi bulunmamaktadır. Üretilen her kampanya markanın isteğine özel olarak hazırlanacağı için standart bir fiyatlandırmayla ilerlenememektedir.  Ayrıca maliyet çalışılan influencera göre değişiklik göstermektedir.

Influencer Marketing Çalışması Küçük İşletmeler İçin Uygun mudur?

Influencer marketing çalışması diğer pazarlama stratejilerine göre daha uygun maliyetli bir çalışmadır. Bu nedenle küçük işletmeler için biçilmiş kaftan bir pazarlama stratejisidir.

Influencer Marketing Ajansının Çalışma Alanları Nelerdir?

İnternetin kanaat önderi olan influencerlar markalarla geniş ölçüde çalışma gerçekletirebilirler. Örnek vermek gerekirse markalar influencerlarla Instagram, Youtube, Twitter, Snapchat ve TikTok gibi sosyal medya kanallarında çalışmalar gerçekleştirebilirler.

Influencerları Nakit Haricinde Başka Bir Şeye Teşvik Etmek Mümkün müdür?

Bu soru aslında mikro influencerlar için cevaplanabilir. Makro influencerlar bu sistem üzerinde kesinlikle çalışmamaktadır. Mikro influencerların ise  bir kısmı bu metodu kabul etmektedir.

Ünlülerin (Celebrity) Onaylarıyla İnfluencerların Onayları Aynı mıdır?

Aslına bakarsanız pek de aynı değildir. Influencerlar genelde ünlülerden (celebrity) daha küçük bir kitleye sahiptir ve daha çok ortak ilgi alanına sahip olan niş bir kitleyi hedeflerler. Ama tabii ki ünlülerin de toplum üzerindeki etkisi devam etmektedir. Bu nedenle hem ünlüler hem de influencerlar genelde kampanyalarda bir arada kullanılırlar.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın

Cremicro Influencer'lara değil, şirketlere Influencer Pazarlaması için danışmanlık vermektedir.