Instagram Reklam Ajansı

Facebook & Instagram reklamları ile potansiyel müşterilerinize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hemen Teklif Al
migros
GE
seninbankan
icisleri
hospitadent logo
yandex

Instagram Reklam Ajansı

Şimdi Teklif Al

Instagram Reklam Amaçları

Firmanızın ihtiyacı her neyse onu uygun olarak üyelik, satış, bilinirlik veya ziyaret amacına uygun olacak şekilde reklam kurgusu planlarız.

Hedefleme

Firmanızın hedef kitlesini hedeflenen bölge, cinsiyet, yaş ve ilgi alanları doğrultusunda tespit eder ve ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi onlara göstermeye başlarız.

Kreatif

Reklam verme amacınıza uygun olan görselleri, metinleri ve videoları oluşturur bunları hedef kitleye sunarız.

Raporlama

Yaptığımız çalışmadan elde ettiğimiz sonucu size raporlar ve bunun sonrasında neler yapmanız gerektiğine dair tavsiyeler veririz.

Marka Bilinirliği ve Marka Sadakati Oluşturabilmek İçin Instagram Reklamlarının Gücünden Faydalanın

Görsel medyanın en büyük sosyal platformlarından birisi olan Instagram, 1 milyarın üzerinde olan kullanıcı sayısıyla firmalar için en önemli mecralardan bir tanesidir. Instagram hedef kitle dönüşümü adına harika bir interaktif bir medya planlanma platformudur. Instagram her geçen gün daha da fazla büyümeye devam ederken milyonlarca firma ürünlerini veya hizmetlerini bu platformda tanıtmaya devam ediyor ve satışlarını artırıyor.

Peki sizin firmanız hedef kitlenizin saatler boyunca içerisinde bulunduğu en büyük görsel medya platformlarından birisinde neden büyük bir markaya dönüşmesin? Hemen Cremicro Instagram reklam ajansından teklif alın ve reklamlarınızı en büyük görsel medya platformlarından birisi olan Instagram’da başlatın!

Instagram Reklam Ajansı Markalar Nasıl Katkı Sağlar?

Marka ve instagram reklam ajansı birbirini doğru algıladığı taktirde ve bunun ardından doğru hedeflemelerin gerçekleşmesiyle markanın satış rakamları ve bilinirlik seviyesi ciddi ölçüde yukarılara doğru tırmanmaktadır. Buradaki en kritik şey markanın, ajansa kendi problemini ve sunduğu çözümü doğru bir şekilde aktarmasıdır. 

Instagram'da Reklam Modelleri Nelerdir?

Instagram reklam modelleri şu şekildedir;

 • Marka bilinirliği
 • Erişim
 • Trafik
 • Video görüntüleme
 • Uygulama yüklemesi
 • Etkileşim
 • Potansiyel müşteri bulma
 • Dönüşümler
 • Ürün kataloğu
 • Mağaza ziyareti

Instagram'da Hedefleme Türleri Nelerdir?

Instagram’da hedeflemeler birkaç farklı alt başlık içerisinde bulunmaktadır. Başlangıçta ilk hedefleme konuma göre, il, şehir, ülke gibi bilgileri doldurarak yapılmaktadır. Devamında ise demografik olarak yaş, cinsiyet ve dil gibi seçenekleri doldurmanız gerekmektedir. Son olarak da hedeflediğiniz kitlenin ilgi alanlarını belirlemeniz gerekmektedir. Bu ilgi alanları kullanıcıların Facebook ve Instagram içerisinde attığı adımlara göre takip edilip ona göre belirlenmektedir.

Instagram Reklam Ajansının  İşletmelere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Markalar, instagram reklam ajansı ile çalışarak instagram reklamlarını doğru bir şekilde kullandıkları takdirde şunlara ulaşabilirler:

 • Web sitelerine daha fazla trafik çekebilir,
 • Daha geniş kitlelere ulaşabilir,
 • Marka bilinirliğini artırabilir,
 • Marka sadakati yaratabilir,
 • En önemlisi bunları verisel olarak değerlendirebilir.

Instagram Reklamları İçin Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım?

Bu sorunun aslında tam olarak net bir cevabı bulunmamaktadır. Fakat başlangıçta güçlü bir giriş yapmak ve machine learning’i daha hızlı bir şekilde optimize edebilmek adına büyük bir bütçeyle başlamak önem taşımaktadır. 

Cremicro Growth Hacking Agency için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın