Skip to main content

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı süreçlerinizde bütünsel bir yaklaşımla tüm tasarımsal ihtiyaçlarınızı gideriyoruz.

Hemen Teklif Al
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Şimdi Teklif Al

Logo ve Amblem Tasarımı

Marka stratejinize uygun olarak logo ve amblem tasarımınızı, farklı renklerle birlikte kullanımını ve kural dokümanı ile birlikte teslim ediyoruz.

Font Üretimi

İhtiyacınıza ve marka iletişim stratejinize göre size en uygun fontu buluyor ya da size özel yeni bir font tasarlıyoruz.

Basılı Materyaller

Markanızın ihtiyaç duyacağı tüm basılı materyal tasarımlarını hazırlıyor, isteğinize bağlı olarak matbaa süreçlerinde de yardımcı oluyoruz.

Dijital Tasarımlar

Markanızın ihtiyaç duyacağı tüm dijital tasarım tiplerini marka stratejinize uygun olarak tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Sürecinde Birlikte Çalışalım.

Markanızın ihtiyaç duyduğu tüm kurumsal kimlik tasarımlarını marka stratejiniz ve markanızın ses tonuna uygun olarak sanat yönetmenlerimiz tasarlayacaklar. Kurumsal kimlik tasarımı ögeleri olan logo, kartvizit, antetli kağıtlar, makbuz, zarf, klasör, sticker, kimlik ya da ziyaretçi kartları, TIR dorsesi giydirme, bina giydirme, araç giydirme, promosyon ajanda, bloknot, bardak gibi ürünler, bayrak, flama ya da rollup gibi ürünler, e-posta imzaları, mailing tasarımları, sosyal medya kiti ve benzeri ihtiyaçlarınız, ortalama 200 sayfadan oluşan kurumsal kimlik kitapçığı ile birlikte teslim edilir. Tüm tasarımlarınızı alanında deneyimli sanat yönetmenlerimiz gerçekleştirir. Cremicro Büyüme Ajansı Adobe partner ajansıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımınız Hayranlık Uyandırsın

Kurumsal kimlik tasarımı projenizde ilk olarak sizden markanızın stratejisine, hedef pazarlarınıza ve varsa potansiyel tüketicilerinizin iç görülerine yönelik araştırmaları talep ederek sürece başlıyoruz. Aldığımız brif neticesinde kurumsal kimlik tasarımı ögelerinden hangilerine ihtiyacınız olduğuna birlikte karar verip çalışmalara başlıyoruz. Öncelikle logonuzun yenilenmesi ya da yeni bir logo yaratımı sürecine başlıyor, ardından markanızın slogan, font gibi görsel ve yazınsal dünyasını birlikte oluşturup, diğer ögelerin tasarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Dijitalleşen dünyada kurumsal kimlik tasarımı da yeni ihtiyaçları beraberinde getirdi. Kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarında mutlaka sosyal medya kiti, her çalışan için e-mail imzası, e-mailing şablonları, logonuzun sosyal medyada farklı kullanımları için alternatifler, videolarınız için intro ve outro çalışmaları, çalışmanın kapsamına göre değişmekle birlikte web sitesi çalışmaları ve farklı mecralarda yayınlanmak üzere boyutlandırılmış banner tasarımları da hazırlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Kurumsal kimlik tasarımı, markanızı tanımlayan tüm ögelerin birbiriyle uyumunun sağlandığı, bir konsept geliştirerek yapılan bütünsel bir tasarım çalışmasıdır.

Kurumsal Kimlik Ögeleri Nelerdir?

Kurumsal kimlik ögeleri; Logo tasarımı ve amblem tasarımı, zarf tasarımları, kartvizit tasarımı, renk ve font kullanımları, resmi evrak tasarımları, promosyon ürün tasarımları, eleman ilanı ya da dergi ilanı gibi ilan tasarım şablonları, katalog, menü, afiş gibi ofset baskı tasarımları,  bayrak, flama, kırlangıç ya da stand gibi tanıtım materyal tasarımları, bina ya da araç giydirme gibi büyük ölçekli tasarımlar, personel kıyafeti tasarımları, ürün ambalajı tasarımları ve sosyal medya kiti, e-posta imzası ve banner gibi dijital tasarımlardan oluşur.

Kurumsal Logo Tasarımı Nedir?

Kurumsal Logo Tasarımı, kurumsal kimlik çalışmalarının en önemli adımı olarak markanızı tanımlayan ismin kendi firmanıza özel bir tasarımla şekillendirilmesidir.

Logo Nasıl Tasarlanır?

Logo tasarımı yalnızca bir görsel manipülasyon yazılımı ile göze hoş gelen bir çizgi yaratmaktan öte, hedef kitleye yönelik iç görü araştırmalarının, pazar ve rakip analizlerinin sonucunda, analitik değerler göz önüne alınarak yansıtması gereken hissiyat belirlenerek yapılır. Oluşturulması gereken hissiyatı veremeyen logo tasarımları göze hoş gelse de marka kimliği ve marka özü ile çelişeceğinden markayı başarıya ulaştıramayacaktır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Çalışmalarını Kim Yapıyor?

Cremicro Büyüme Ajansı’nda kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarını marka danışmanlarımızın liderliğinde sanat yönetmenlerimiz ve kreatif ekibimiz gerçekleştirmektedir.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Sefer GülçiçekKurumsal İletişim Müdürü

Markalarımız, profesyonel dijital ajans desteğine ihtiyaç duyduğunda, birçok ajans ile yaptığımız mülakatlar sonrasında Cremicro ile çalışmaya karar vermiştik. Aradan 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek ve sonuçlarını görmek memnuniyet verici.

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content