Skip to main content

Lead Generation Ajansı

Büyüme odaklı stratejilerle, müşteri portföyünüzü genişletiyoruz. Daha çok nitelikli yeni müşteri bulma ve müşteri elde tutma programları hazırlıyor ve bu süreçteki tüm operasyonları yönetiyoruz.

Hemen Teklif Al
Hospitadent Logo
Seninbankan
Ge
Yandex
Icisleri
Migros

Lead Generation Ajansı

Şimdi Teklif Al

Pazarlama Otomasyonu

Markanın pazarlama ve satış hedeflerini akıllıca gerçekleştirebilecek analiz etme, ölçümleme ve geliştirme projeleri oluşturuyoruz. Nitelikli potansiyel müşterileri keşfediyor, müşteri tutma yöntemleri planlıyoruz. Tüketici davranışlarından yola çıkarak talep yaratma ve teklif isteme gibi aksiyonları aldırıyor, dinamik pazarlama stratejilerini satışa dönüştürüyoruz.

Dijital Stratejiler

Pilot kampanyalarla hedef kitleye ulaşıyor, mecra ve ilgi alanlarına göre satışlar gerçekleştiriyoruz. Markanızın yeni müşteri oranlarını iyileştirmek için inbound pazarlama yöntemleri ile daha iyi web sitesi, dijital iletişim ve kampanya yönetimi planlıyoruz. Hem tasarıma hem de performansa odaklanıyoruz. Markanız için bilinirlik ve satış niyeti yaratırken bütçenizi de en uygun şekilde kullanıyoruz.

Kampanya Optimizasyonu

Pazarlama, reklam, sosyal medya, SEO ve ADS dönüşümlerini yükseltmek ve potansiyel müşteriler kazanmak için web siteleri, mobil uygulamalar tasarlıyor ve hedef odaklı içerikler üretiyoruz. Sonuçları ölçülebilir yenilikçi kampanyalar yönetiyor, pazarlama hedefleri doğrultusunda oluşturduğumuz kampanyalarla yeni satış kanalları yaratıyoruz.

Analiz & Data

Cremicro Lead Generation Ajansı olarak, pazarlama teknolojileri sayesinde faaliyetlerinizi güçlendiriyoruz. Elde edilen yeni pazarlama yollarını takip ediyor, geliştiriyor ve büyümeyi hedefliyoruz. Markanın pazarlama hedeflerini analiz ederek dönüşüm oranlarını artıran kanalları buluyoruz. Bu sayede dijital pazarlama performanslarınızı iyileştiriyor ve dönüşüm maliyetlerinizi azaltıyoruz.

Lead Generation Ajansı Markanızı Büyütür!

Potansiyel hedef kitle ile uyumlu Lead Generation stratejileri geliştiriyoruz. Yeni müşteriler kazanmanızı sağlayacak içerik planlamaları, reklam kampanyaları, marka bilinirliği stratejileri ve mailing gibi yöntemler kullanıyoruz. Bu sayede hem yeni müşteriler kazandırıyor hem de müşteriyi elde tutma oranlarını iyileştiriyoruz.

Lead Generation Ajansı olarak, markanızın dijital platformlarda yer alan tüm faaliyetlerini yeniden optimize ediyoruz. UX ve UI kriterleri ile düzenlenmiş, yüksek performanslı web siteleri yaratıyor, geliştirilmiş uygulamalar, efektif yönetilen sosyal mecralar ve kampanya kurguları ile güçlendiriyoruz. CRM çalışmaları ile müşteri edinme ve müşteri tutma stratejileri oluşturuyoruz.

Lead Generation Nedir?

Lead Generation, online kullanıcıların ve potansiyel hedef kitlenin dikkatini çekecek içerik ve pazarlama çalışmalarıyla markayla ilgilenmesini veya satın alma kararı vermesini sağlayan çalışmalarıdır. Genellikle dijital platformlar aracılığı ile gerçeleştirilir ve web sitesi, mobil uygulama, kampanya, içerik pazarlaması gibi destekleyicilerle yapılır. Lead Generation Ajansı, potansiyel hedef kitlenizin dikkatini çekecek içerikler yaratır. Markanızla ilgilenmelerini sağlar, böylece yeni müşteri edinmelerinizi artırır. Teklif alma talepleri yaratır, form doldurmalarını sağlar ve trafik artırarak dönüşümlerinizi yükseltir. Etkili bir Lead çalışması dönüşüm başına maliyetlerinizi de düşürecektir. 

Lead Generation Stratejilerinde Neler Kullanılır?

Başarılı bir Lead Generation stratejisi kurmak için birkaç datayı birlikte kullanmak ve geliştirmek gerekir. Bunlardan bazıları, dijital reklamlar, analizler, raporlama teknikleri, kampanya kurguları, istatiksel değerlendirmeler, satış odaklı pazarlama yöntemleri, optimizasyonlar, UX ve UI kriterleri, web site performansları, müşteri yaratma çalışmalarıdır.

Lead Generation Ajansı Nasıl Olmalıdır?

Lead Generation gibi içe içe geçmiş birçok olguyu stratejik olarak kullanma zorunluluğu olan çalışmaları mutlaka alanında uzman ekiplerle yürütmelisiniz. Tercih edeceğiniz ajansın mutlaka SEO, Sosyal Medya Reklamcılığı, İçerik Pazarlama, Google ADS ve Marka Yönetimi gibi önemli konularda tecrübesi olmasına dikkat etmelisiniz. Cremicro olarak tüm bu faaliyet alanlarında çalışmaktayız.

Kampanya Optimizasyonu Nedir?

Önemli Lead Generation aşamalarından biri olan kampanya optimizasyonu, hedef kitleye en uygun içerikle kampanya oluşturarak dönüşüm artırmasına denir. Kampanyanın hangi hedef kitleye çıkacağı, nasıl kurgulanacağı, potansiyel dönüşüm planlamaları, tasarım ve içerik yönetimi, reklam çalışmaları gibi birçok değişkenle optimize edilip iyileştirilir. Böylece dönüşüm oranlarına pozitif yönde etki eden güçlü kampanyalar yaratılır.

Neden Lead Generation Ajansı İle Çalışmalıyım?

Yeni müşterilere ulaşmak, markanızın dönüşümlerini artırmak ve tüm bunları yaparken dönüşüm başına maliyetlerinizi düşürmek isterseniz mutlaka bir Lead Generation Ajansı ile çalışmalısınız. Lead Generation Ajansı, Yeni müşteri kazanımını artırmak için markanızın dijital pazarlama performansını sürekli olarak iyileştirir. Performansı yüksek ve doğru tasarlanmış web siteleri, UX ve UI kriterleri, uygulama geliştirmeleri, doğru yönetilen sosyal mecralar, okuma oranı yüksek e-mail pazarlamaları, kampanya kurguları ve yönetimleri sağlar. Hepsinin belirli bir strateji altında, yeni müşterileri hedefleyerek ve dönüşüm oranlarını artırarak gelişmesini sağlar. Planlama ve araştırma ile profesyonel olarak Lead çalışmaları yapar. Talep yaratır, hedef kitlenin markayla etkileşime girmesini sağlar.

Lead Generation İçin Önemli Aşamalar Nelerdir?

 Analiz ve araştırma aşamalarından sonra kampanya ve tanıtım yönetimine geçiyoruz. Performansı yüksek web sitesi bu aşamada çok büyük öneme sahip, hem performans olarak hem içerik olarak güçlü olmalı. Video içerikler oldukça önemli; markanın, video içerikleri üretilmeli. E-mail pazarlama ve doğru anahtar kelimelerle yazılmış bloglar en etkili içeriklerden. Tüm bunlara ek olarak markaya göre kanalları artırmak mümkün. 

Cremicro hangi CRM sistemlerini kullanabiliyor?

Cremicro Lead Generation Ajansı olarak sektörün en yaygın CRM programlarını kullanıyoruz. Bunlardan bazıları Hubspot, Salesforce, Teamgram, Logo, Dia gibi programlar. Ayrıca markanız kullanmış olduğu herhangi bir CRM programı ile çalışmamız da mümkün. Sektörde bulunan CRM programlarının tamamıyla çalışabiliyoruz.

Kampanya Çalışmaları ve Dönüşümlerini Nasıl Takip Edebilirim?

Lead Generation çalışmalarının tamamında profesyonel raporlar ve analizler sunulmaktadır. Reklam çalışmalarının ve dönüşümlerin tüm takiplerini raporlar üzerinden sağlayabilirsiniz.

Lead Generation Hunisi Nedir?

Lead Generation hunisi çok sayıda etkileyeni bulunan ve o etkileyenleri yavaş yavaş süzüp lead’e dönüştürmemize yardımcı olan bir süzgeçtir. Bu huninin her adımı sizi satın alım yapacak olan müşteriye daha çok yaklaştırır.

Lead Generation Ajansları Ne Yapar?

Lead Generation, potansiyel müşterileri işletmenize çekme ve dönüştürme sürecini kapsar. Lead Generation hizmeti veren ajanslar da firmaların potansiyel müşterileriyle iletişime geçer ve firmanın verimliliğini artırır.

Lead Generation'ın Faydaları Nelerdir?

Lead Generation’ın faydaları şu şekilde;

  • Farkındalığı artırma
  • Satış artışı
  • ROI’ya katkı sağlama
  • İstenen müşterileri hedefleyebilme
  • Daha düşük maliyetli olması
  • Müşterilerin beklentilerini öğrenme

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Sefer GülçiçekKurumsal İletişim Müdürü

Markalarımız, profesyonel dijital ajans desteğine ihtiyaç duyduğunda, birçok ajans ile yaptığımız mülakatlar sonrasında Cremicro ile çalışmaya karar vermiştik. Aradan 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek ve sonuçlarını görmek memnuniyet verici.

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content