Skip to main content

Marka Danışmanlığı ile Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın 

Marka Danışmanlığı ile Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın 

Marka Danışmanlığı ile Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın 

Marka Danışmanlığı ile Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın 

Marka Danışmanlığı ile Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın 

Marka Danışmanlığı ile Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın 

Marka Danışmanlığı
Alfheim
Marka Danışmanlığı
Marka Danışmanlığı
Marka Danışmanlığı
Marka Danışmanlığı
Marka Danışmanlığı

İster yeni bir marka kurulum süreci olsun, ister yılların markasını yeniden dönüştürme projesi olsun, marka danışmanlığına ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.

Markanızı Birlikte Büyütelim

Marka danışmanlığı, başarılı işletmelerin temel taşıdır. İşletmelerin başarılı bir marka stratejisi oluşturmasına yardımcı olmak amacıyla uzmanlık sağlıyoruz. Hedeflerinize ulaşmanız için uyguladığımız aşamalar:

 • Marka Yönetimi: Tüm pazarlama faaliyetlerini işin uzmanına bırakmak isteyen markalar için markalama ve pazarlama süreçlerin planlanmasını ve yönetimini gerçekleştiriyoruz.
 • Konumlandırma: Markanızın hitap ettiği pazarlara göre incelenmesini ve tüketici zihninde yer edecek konumlandırma stratejisini geliştiriyoruz.
 • Marka Yaratma: Marka yaratma sürecinizi ismini oluşturmaktan başlayarak marka kimliği ve geliştirme süreçlerini üstleniyoruz.
 • Aaker Modeli: Markanın oluşturulma sürecinde uluslararası geçerliliği olan Aaker Modeli’ni kullanıyoruz.
Size Özel Çözümler

Her marka kendine ait özelliklere sahip olduğu için çözümler konusunda da farklılık gösterir. Bu prensip doğrultusunda izlediğimiz yol haritası ise şu şekildedir:

 • Özelleştirilmiş Stratejiler: Markanızın spesifik hedeflerine ve sektörüne göre uyarlanmış benzersiz stratejiler geliştiriyoruz.
 • Özel Danışmanlar: Ekibimiz sürekli destek sağlayarak markanızın başarısı için çalışıyor.
 • Ölçülebilir Sonuçlar: İlerlemeyi takip etmek için kapsamlı analizler ve raporlamalar sağlıyoruz.

Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın 

Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın 

Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın 

Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın 

Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın 

Markanızın Potansiyelini Ortaya Çıkarın 

Markanızı yeniden tanımlamaya hazır mısınız?

Her markanın keşfedilmemiş bir potansiyeli olduğuna inanıyoruz.

 • Marka Bağlılığını Güçlendirin: Etkili markalaşma yoluyla müşterilerinizle kalıcı bağları güçlendirin.
 • Satışları Artırın: Markanızın görünürlüğünü ve çekiciliğini artırın, satışlarda artış yakalayın.
 • Pazar Erişimini Genişletin: Pazardaki varlığınızı hem yerel hem de küresel olarak büyütün.

Bizim ile müşterilerimiz şunları başardı:

 • Dikkate Değer Büyüme: Müşterilerimizin birçoğu kısa sürede önemli gelir artışları gördü.
 • Artan İtibar: Markalara özel olarak hazırladığımız stratejilerimiz marka itibarını ve güvenini artırdı.
 • Pazar Hakimiyeti: Markaların kendilerini endüstri lideri olarak konumlandırmalarına yardımcı olduk.

Türkiye’nin en güçlü marka danışmanlarının bir araya geldiği Marka Konseyi üyesiyiz. 

Marka Danışmanlığı

Marka Danışmanlığı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Marka Danışmanlığı Nedir?

Marka danışmanlığı, yeni kurulacak olan markaların ya da piyasaya yeni sürülecek olan ürünlerin, pazarda olan markaların ya da ürünlerin marka kimliğini oluşturma, pazarlama ve iletişim stratejilerine yol gösterme hizmetidir.

Marka Danışmanlığı Ücretleri Ne Kadardır?

Marka Danışmanlığı hizmetinin ücretlendirmesi doğası gereği projenin detaylarına ve adam/saat hesabına göre değişecek nitelikte fiyatlandırılır. Projenin gerektirdiği saat hesabı gerçekleştirilerek markaya özel bir fiyat teklifi sunulur. Marka danışmanlığı ücreti 650$ ile 1650$ arasında çoğu zaman fiyatlandırılmakla birlikte projenin içeriğine göre 16.000$’ı da aşabilmektedir.

Marka Danışmanlığı Kapsamında Yönetim Danışmanlığı Hizmeti de Veriliyor mu?

Yönetim Danışmanlığı markanın değil, şirketin kendi iç dinamiklerini, yönetimsel süreçleri tasarlar. Bu yönüyle marka danışmanlığından ya da marka yönetiminden farklı bir dalda değerlendirilmelidir. Cremicro Büyüme Ajansı’nın uzmanlık alanı marka ve markanın pazarlama süreçleri olduğundan bu hizmet verilmemektedir.

Marka Patent Danışmanlığı Nedir?

Marka ve Patent Tescil işlemleri hukuki olarak markayı tanımlayan ve koruyan yasal sistemlerdir. Marka danışmanı ya da Marka Vekili Türk Patent Enstitüsü tarafından yetkilendirilmiş olup, markanızı sahiplenme işlemlerini gerçekleştirir. Cremicro marka tescili ve marka takibi alanlarında size marka vekilinizle aracılık hizmeti sağlar.

Pazar Araştırması Nedir?

Pazar Araştırması, hedeflediğiniz potansiyel tüketicilerin davranışlarını analiz edebilmeniz için gerçekleştirilen nicel ve nitel yöntemlerle gerçekleştirilen saha araştırmaları, nöropazarlama araştırmaları, fokus grup araştırmaları, anket çalışmaları ve diğer araştırma türlerini kapsayan ve pazarlama çalışmalarının ön ayağı olan işlemlere denir. Kuşkusuz Marka Danışmanlığı ve Marka Yönetimi süreçlerinin pazar araştırmaları gerçekleştirilmeden yapılması kurulan marka stratejisini zayıf bırakacaktır. Bu nedenle marka çalışmalarımız kapsamında projeye uygun araştırma şirketleri ile sizleri buluşturuyor, süreçlerinizi takip ediyoruz.

Marka Danışmanlığı Sürecinde Hangi Hizmetleri Veriyorsunuz?

Marka Yönetimi, Marka Konumlandırma, Marka Genişleme, Marka Yaratma, Yeni Kategori Üretimi, Marka Kimliği ve İletişim Stratejileri geliştirme alanlarında bizden destek alabilirsiniz.

Cremicro için Ne Söylediler?

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Asya ÖzışıklıoğluDoğuş Teknoloji Pazarlama Müdürü

Alışılagelmişin dışında görünen talep ve yöntemlerimize ayak uydurulması, değişen ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler sunulması, tüm bunlar yapılırken de samimi ve dürüst davranılması bu iş ortaklığımızı güçlü kılıyor. Tüm destekleri için teşekkür ediyoruz.

Sefer GülçiçekAkçelik Kurumsal İletişim Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Cremicro ile çalışmaya karar vermemizden bu yana 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek memnuniyet verici.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi hızla geliştirdik.

Şirketinizi Büyütmek için Teklif Alın


  Close Menu
  Skip to content