Skip to main content

Perakende Sektöründe Pazarlama 

Perakende Sektöründe Pazarlama 

Perakende Sektöründe Pazarlama 

Perakende Sektöründe Pazarlama 

Perakende Sektöründe Pazarlama 

Perakende Sektöründe Pazarlama 

Perakende Sektöründe Pazarlama
Perakende Sektöründe Pazarlama
Perakende Sektöründe Pazarlama
Perakende Sektöründe Pazarlama

Perakende Sektörü için Verdiğimiz Hizmetler

SEO

Arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlamak için web sitenizi kapsamlı bir şekilde optimize ediyoruz. Anahtar kelime araştırması, içerik optimizasyonu ve teknik SEO çalışmaları ile sitenizin görünürlüğünü artırıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın sosyal medya platformlarında etkileşimini artırmak için stratejik içerik planları oluşturuyor ve yönetiyoruz. Düzenli paylaşımlar, hedef kitlenizle etkileşim ve kampanya yönetimi ile marka bilinirliğinizi güçlendiriyoruz.

Dijital Reklamcılık

Google ve Meta gibi platformlarda hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak reklam kampanyaları yürütüyoruz. Bütçenizi en etkili şekilde kullanarak, potansiyel müşterilere ulaşmanızı ve dönüşüm oranlarınızı maksimize etmenizi sağlıyoruz.

Pazar Araştırması

Sektörünüzdeki en son trendleri ve rakip analizlerini yaparak pazarınızı derinlemesine anlıyoruz. Bu bilgilerle stratejilerinizi şekillendiriyor ve işletmenizin pazardaki konumunu güçlendiriyoruz.

İçerik Pazarlaması

Markanızın hikayesini anlatan, değerli ve ilgi çekici içerikler üretiyoruz. Blog yazıları, video içerikler, infografikler ve daha fazlası ile hedef kitlenizin ilgisini çekiyor ve onlarla uzun süreli bir bağ kuruyoruz.

Web Site Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun, kullanıcı dostu ve mobil uyumlu web siteleri tasarlıyoruz. Ziyaretçileriniz için unutulmaz bir deneyim yaratmak ve onları müşteriye dönüştürmek için estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunuyoruz

Satışlarınızı Artırın

Dijital pazarlama yolculuğunuza başlamak için ilk adımı atın ve perakende satışlarınızı artırın.

Mağaza İçi

Mağaza içi perakendecilere, fiziksel ve dijital deneyimler arasındaki boşluğu kapatmayı hedefleyen hizmetler sunuyoruz. Müşterilerinizin mağazanızla olan etkileşimini artırmak için onlara özel dijital çözümler ve teknolojiler geliştiriyoruz.

Geleneksel

Geleneksel perakendecilere yönelik olarak müşteri trafiğini artırma ve müşteri etkileşimini güçlendirme odaklı perakende pazarlama stratejileri oluşturuyoruz. Mağazanıza daha fazla müşteri çekmek için kapsamlı ve yenilikçi yaklaşımlar sunuyoruz.

Dijital

Dijital perakende satıcılarına, dijital teknolojinin son yeniliklerinden faydalanarak gelişmiş çevrimiçi pazarlama çözümleri sunuyoruz. Online satışlarınızı artırmak ve dijital varlığınızı güçlendirmek için çeşitli çözümler geliştiriyoruz.

Cremicro için Ne Söylediler?

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Asya ÖzışıklıoğluDoğuş Teknoloji Pazarlama Müdürü

Alışılagelmişin dışında görünen talep ve yöntemlerimize ayak uydurulması, değişen ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler sunulması, tüm bunlar yapılırken de samimi ve dürüst davranılması bu iş ortaklığımızı güçlü kılıyor. Tüm destekleri için teşekkür ediyoruz.

Sefer GülçiçekAkçelik Kurumsal İletişim Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Cremicro ile çalışmaya karar vermemizden bu yana 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek memnuniyet verici.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi hızla geliştirdik.

Hemen Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content