Performans Pazarlama Ajansı

Performans pazarlaması ajansı, markanızın erişimim oranını, dönüşüm oranını ve reklamlarınızın ölçümlenmesine yardımcı olur.

Hemen Teklif Al
migros
GE
seninbankan
icisleri
hospitadent logo
yandex

Performans Pazarlaması Ajansı

Şimdi Teklif Al

Web Sitenizin Trafiği

Web sitenize gelen trafiği analiz ederek performans reklamları için izleyeceğiniz yol haritasını belirlemelisiniz.

Landing Page Oluşturma

Web sitenizi ziyaret eden kişileri nitelikli bir potansiyel müşteriye çeviren landing page tasarlayabilirsiniz.

Display Reklamları

Yaptığımız çalışmalar sonrasında en uygun maliyetle, maksimum dönüşümü elde edebilirsiniz.

Remarketing

Yaptığımız çalışmalarda sonucunda elde edilen dönüşüm oranını artırabilmek için remarketing tekniğini uygulayabilirsiniz.

Lead Odaklı Kampanyalar için Performans Pazarlama Ajansı

Kullanıcılar Google’da ürünlerinizle ilgili arama yaptıklarında karşılarına siz mi çıkmak istiyorsunuz? Google reklamları ile müşteri portföyünüzü genişletmek mi istiyorsunuz? Daha da önemlisi elinizde bulanan bütçe ile daha fazla dönüşüm mü elde etmek istiyorsunuz?

Dünyanın en fazla kullanılan arama motoru olan Google’da öne çıkmak sizin elinizde. Kullanıcılar, ürünlerinizle ilgili Google’da bir arama yaptıklarında onların karşısına çıkmak istiyorsanız bunun yolu performans pazarlamadan geçiyor. Google Ads reklamları ile istediğiniz ürünü ya da hizmeti öne çıkarma imkanına sahipsiniz. Burada tabii ki en önemli nokta bütçeyi doğru kullanabilmek. Ondan sonrasında zaten artan müşteri portföyünün siz de farkına varacaksınız.

Performans Pazarlama (Performance Marketing) Nedir?

İşletmelerin müşteri sayılarını artırabilmesi için uygulanan dijital pazarlama tekniğidir.

Performans Pazarlama Nasıl Çalışır?

Performans pazarlama, arama sonuçlarında yer alabilmek için ücret ödediğiniz takdirde çalışır. Burada amaç kullanıcıları kullanıcıları web sitenize çekmek ve sonrasında kullanıcılardan dönüşüm elde edebilmektir.

Performans Pazarlama Ajansının Gerçekleştirdiği Çalışmalardan Ne Kadar Zamanda Sonuç Alabilirsiniz?

A/B test, gerçekleştirdiğiniz yeni güncellemelerin sizi hedeflediğiniz gelire ne kadar yaklaştırdığını, uzaklaştırdığını veya gelirinizin hangi ölçüde olduğunu ölçümlemenize yarar.

Performans Pazarlamanın Alt Başlıkları Nelerdir?

Arama Motoru Pazarlaması, Arama Motoru Optimizasyonu, Arama Motoru Reklamcılığı, Kullanıcı Deneyimi Pazarlaması, Remarketing ve Retargeting, Affiliate Pazarlama ve Real Time Bidding çalışmaları.

Performans Pazarlama Ajansının Çalışmaları Sonucunda Ciro Artar mı?

Eğer ki işletmenin hedefleri doğrultusunda doğru KPI’lar belirlenmişse ve doğru bir optimizasyon çalışması yapıldıysa gözle görülür bir ciro artışı elde edebilirsiniz. Burada size düşen iş, bu işi bilen growth kültürüne sahip bir Performans pazarlama ajansı bulmaktır. 

Performans Pazarlama Ajansının Gerçekleştirdiği Optimizasyon Çalışmaları Ne Kadar Sürer?

Genel optimizasyon 6 ay kadar bir vakit alacaktır. Başlangıçta çok fazla hata olacağı için süreç bu şekilde başlayacaktır. Genel hatalar düzeltildikten sonra ince işlere geçilir. Sonrasında ise değişen düzene adapte olmanız gerekir. Dünya sürekli değiştiği ve geliştiği için, her zaman yeni fırsatlar karşınıza çıkar. Aslına bakılırsa değişim ve gelişim sürecinden ötürü optimizasyon süreci sürekli olarak devam eder.

Programatik Satınalma Nedir?

RTB yani gerçek zamanlı hedefleme teknolojisi kullanılarak verilen reklamlardır. Markanızın için belirlenen KPI’lar doğrultusunda hazırlanan stratejiye göre yapılandırılır.

Cremicro Growth Hacking Agency için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir ajans. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir ajans.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Projesoft Teknoloji olarak e-ticaret sektöründe lider altyapı sağlayıcı ve müşterilere 360 derece çözüm sunan, gelişmiş kampanya modüllerine sahip bilinen tüm ERP yazılımları ile entegre ve N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol gibi pazaryerlerine tam entegrasyon sağlayan bir alt yapıyı yönetiyoruz. Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın