Skip to main content

Ciro Odaklı SEO Ajansı

Teklif Alın
Seo Ajansı
Seo Ajansı
Seo Ajansı
Seo Ajansı
Seo Ajansı
Seo Ajansı
Seo Ajansı

Her Dilde Hizmet Verebilen SEO Ajansı

Sitenizin Google’daki sıralaması çok mu geride? Web sitenize organik aramalar sonrasında gelen satışlar işletmenize yetmiyor mu? Aslında sizinle hiç alakalı olmayan kelimelerde üst sıralarda mısınız ya da daha kötüsü üst sırada olmanız gereken kelimelerde sıralamada mı yoksunuz?

SEO, web sitenize gelen ziyaretçi sayınızı artırmak anlamına gelmez. SEO aslında doğru insana doğru içeriği göstermeniz kullanılan bir pazarlama tekniğidir. Eğer ki siz doğru insana doğru içeriği gösterebiliyorsanız, muhtemelen gelen ziyaretçilerin büyük çoğunluğu satın alma davranışını gösterecektir. Bunun sonucunda da başarılı bir optimizasyon gerçekleştirmiş olacaksınız.

Anahtar Kelime Analizi

Hedef kitlenizi belirleyip, cironuzu artırabilecek anahtar kelimelere yönelik özel stratejiler oluşturuyoruz.

Teknik Analiz ve Çözüm

Web sitenizin teknik SEO analizini gerçekleştirip, belirli periyotlarla size raporluyor, tüm sorunları çözüyoruz.

İçerik Stratejisi

Hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek blog, ürün ya da özel içerik stratejileri doğrultusunda kaliteli içerikler üretiyoruz.

Backlink Tree

Doğal backlink çalışmaları ile arama motorlarında web sitesinin performansını artıran çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Neden Cremicro ile Çalışmalısınız?

2013 yılında kurulmuş olan Cremicro SEO Ajansı bugüne dek SEO alanında hizmet verdiği farklı sektörlerden yüzlerce müşterisi ile deneyimli ve ilgili sertifikalara sahip bir ekibe sahip. Bununla birlikte farklı dillerde gerçekleştireceğiniz SEO çalışmalarında da gerek farklı dillerde uzmanlaşmış geniş ekibi ile gerekse de bu dillerde gerçekleştirdiği SEO çalışmalarında deneyimli SEO ekibini içerisinde barındırıyor. Tüm SEO müşterileri için Semrush ve Screaming Frog üzerinden detaylı analizler veren Cremicro, tüm SEO raporlarını da size aylık olarak Google Data Studio üzerinden sunar.

Cremicro olarak, web sitenizin hızı, teknik SEO kurallarına uyumluluğu, site içi optimizasyonlar, kullanıcı deneyimi sorunlarının giderilmesi, dış sinyallerin optimizasyonu, çevrimiçi itibar yönetimi, rakip analizi, içerik üretimi ve tüm gidişatın düzenli raporlanmasını gerçekleştiriyoruz.

Web sitenizi SEO’ya uyumlu olarak neredeyse Google’ın kendisinden daha hızlı hale getiriyoruz! Hatta WordPress ve Opencart altyapılı sistemlerde bunu garanti ediyoruz. SEO Ajansı olarak UX’in bir gerekliliği olan site hızı bizim için en önemli maddelerden birisi olmakta. Eğer kullandığınız altyapı size özel olarak geliştirilmiş bir yapı ise uzman ekibimiz yazılımcılarınıza yol göstererek neler yapmaları gerektiğini gerek raporlarla, gerekse de özel toplantılarda anlatıyor, takip ediyor ve raporluyor.

Her dilde ve her altyapıda çalışabilen, gerektiğinde sunucu optimizasyonu, UX düzenlemeleri gibi hizmetler de verebilen SEO Ajansı Cremicro ile tanışmanız için sabırsızlanıyoruz.

Aylık ortalama 100+ sayfalık, interaktif, detaylı yorumlarbarındıran size özel olarak hazırlanmış raporlarla tanışın.

SEO Ajansı Nedir, Ne İş Yapar?

Cremicro SEO Ajansı olarak, işletmelerin dijital dünyadaki varlıklarını güçlendirmeye ve rekabet avantajı sağlamaya odaklanıyoruz. İşte bu yüzden sunmuş olduğumuz SEO Ajansı hizmetimizle, web sitenizin Google, Yandex, Bing, Baidu ve Naver gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlıyor, organik trafiğinizi ve dolayısıyla gelirlerinizi artırıyoruz. Profesyonel ekibimizle anahtar kelime analizi, pazar araştırması, site içi ve site dışı SEO çalışmaları, backlink denetimi ve içerik stratejileri geliştirme gibi bir dizi özelleştirilmiş hizmet sunarak, web sitenizin sadece görünürlüğünü değil, aynı zamanda kullanıcı deneyimini de iyileştiriyoruz. Böylece, web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların müşteriye dönüşüm oranını maksimize etmeyi hedefliyoruz.

SEO Neden Önemlidir?

Cremicro Dijital Pazarlama Ajansı olarak, SEO’nun marka prestijini ve yatırım getirisini artıran, maliyet etkinliği sağlayan, hedef kitleye doğrudan ulaşım imkanı sunan, marka bilinirliğini ve güvenilirliğini yükselten ve organik trafik ile kaliteli site yapısını destekleyen kritik bir dijital pazarlama aracı olduğunun bilincindeyiz. Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara çıkmanın önemini kavrayarak, işletmenizin dijital varlığını güçlendirmek ve dijital pazarlama kampanyalarınızın etkinliğini artırmak için özelleştirilmiş SEO hizmetleri sunuyoruz. SEO’nun sağladığı bu kapsamlı avantajlardan yararlanarak, işletmenizin dijital dünyadaki başarısını bir üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz.

SEO Hizmet Kapsamımız

Büyüme odaklı SEO hizmetimiz 3 bölüme ayrılıyor.

Hangi Ülkelerde Hizmet Verdik?

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın


  Cremicro için Ne Söylediler?

  Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

  Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

  Asya ÖzışıklıoğluDoğuş Teknoloji Pazarlama Müdürü

  Alışılagelmişin dışında görünen talep ve yöntemlerimize ayak uydurulması, değişen ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler sunulması, tüm bunlar yapılırken de samimi ve dürüst davranılması bu iş ortaklığımızı güçlü kılıyor. Tüm destekleri için teşekkür ediyoruz.

  Sefer GülçiçekAkçelik Kurumsal İletişim Müdürü

  İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

  Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

  Cremicro ile çalışmaya karar vermemizden bu yana 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek memnuniyet verici.

  Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

  Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

  Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

  Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

  Ozan TabakCreatorDen Kurucu

  Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

  Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

  Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi hızla geliştirdik.

  SEO Ajansı Hakkında Sık Sorulan Sorular

  SEO ile Google Ads Çalışmaları Bir Arada Yürütülür Mü?

  Google Ads çalışmaları SEO çalışmaları ile paralel ilerlerse hem kalite puanlarını artırmak daha kolaylaşacaktır hem de dönüşüm optimizasyonu işlemleri daha rahatlayacaktır. Cremicro SEO Ajansı Google Partner ajansı olarak Google Ads konusunda da hizmet vermektedir.

  SEO Çalışmalarında UX Yapılıyor mu?

  SEO çalışmaları, Google’ın en doğru şekilde web sayfalarını indeksleyebilmesine ve kullanıcıların sayfaya doğru bir şekilde erişebilmesine yardımcı olur. UX ise web sayfalarını ziyaret eden kullanıcıların, kullanıcı deneyimlerini iyileştirmeye ve satış dönüşümlerini artırmaya çalışır. SEO ve UX birbiri ile iç içe olması gereken çalışmalardır. SEO Ajansı da gerek Google’ın web sitesini doğru algılaması gerekse de kullanıcıların doğru algılayıp, dönüşüme yönelmelerini sağlamaya çalışır.

  SEO Ajansı İle Neden Çalışmalıyım?

  Potansiyel hedef kitlenize daha kolay ulaşmak ve dönüşümlerinizi artırmak için mutlaka SEO Ajansı ile çalışmanızı öneriyoruz. Organik trafiğin artması, web sitenizin kullanıcı dostu bir görünüme kavuşması, arayan insanların ihtiyaçlarına cevap verecek hızlı ve kaliteli bir siteye sahip olabilmek için kesinlikle profesyonel destek almanız gerekmektedir.

  SEO Kapsamında Cremicro Ajansı Teknik Düzenleme Gerçekleştiriyor mu?

  SEO düzenlemeleri sağlanacak olan web sitesi WordPress, Magento ve Shopify ile yapılmışsa teknik düzenleme işlemleri ajansımıza aittir. Fakat site özel yazılım ile hazırlanmışsa buradaki teknik düzenlemeleri ajansımızın önerileri doğrultusunda marka tarafında yer alan yazılımcılar gerçekleştirmektedir.

  SEO Çalışmalarında Backlink Alımı Yapıyor Musunuz?

  Hem evet, hem hayır. SEO çalışmalarında backlink kullanımını sadece gerektikçe kullanıyoruz. Google için en önemli kriterin iyi içerik olduğuna inanıyoruz. Bazı durumlarda süreçleri hızlandırmak adına backlink ihtiyacı doğmakta, bu durumda da veritabanımızda bulunan 50binden fazla web sitesinden uygun olanlar ile backlink çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

  SEO Ajansı ile Yapılan Çalışmanın Sonuçlarını Ne Zaman Görebilirim?

  Genelde çıkan sonuçlar long tail anahtar kelimelerde ilk 4 aylık periyot içerisinde jenerik olan anahtar kelimelerde ise 10 aylık bir periyot içerisinde olmaktadır. Ama yine de dinamikler markanın bulunduğu sektöre göre değişiklik göstermektedir.

  Hangi Sektörlere Hizmet Veriyorsunuz?

  Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun ürün/hizmet sunan bütün sektörlerle çalışmaktayız. Müşteri portföyümüzde bankalar, borsa ve finans kuruluşları, farklı ürünler üreten B2B ve B2C fabrikalar, e-ticaret siteleri, SaaS ve teknoloji şirketleri, eğitim firmaları, emlak ve turizm sektörü ve bunlarla sınırlı olmamakla birlikte onlarca farklı ülkeden farklı büyüklüklerde müşterilerimiz bulunmakta. SEO Ajansı olarak müşteri portföyümüz konusunda bize sağladıkları geniş deneyim yelpazesinden ötürü oldukça şanslı olduğumuzu düşünüyoruz.
  Close Menu
  Skip to content