SEO Ajansı

Başarılı bir SEO ajansı ile SEO stratejisi hazırlayıp yola çıkarak daha fazla online satış yapabilirsiniz.

Hemen Teklif Al
migros
GE
seninbankan
icisleri
hospitadent logo
yandex

SEO Ajansı

Şimdi Teklif Al

Anahtar Kelime Analizi

Hedef kitleyi doğru bir şekilde belirledikten sonra bu hedef kitleye özel anahtar kelime çalışması yapılmalı.

İçerik Stratejisi

Doğru anahtar kelimeler belirlendikten sonra, hedef kitle için içerik stratejisi oluşturulmalı.

Rakip Analizi

Rakiplerin SEO çalışmalarını, başarılı ve başarısız olduğu noktaları verilerle değerlendirilip, karşılaştırılmalı.

Doğal backlink çalışmaları ile arama motorlarında web sitesinin performansını artıran çalışmalar yapılmalı.

Doğru İnsana Doğru İçeriği Göstermek İçin SEO Ajansı Cremicro

Sitenizin Google’daki sıralaması çok mu geride? Web sitenize organik aramalar sonrasında gelen satışlar işletmenize yetmiyor mu? Aslında sizinle hiç alakalı olmayan kelimelerde üst sıralarda mısınız ya da daha kötüsü üst sırada olmanız gereken kelimelerde sıralamada mı yoksunuz? O zaman yan tarafı bir göz atın.

SEO, web sitenize gelen ziyaretçi sayınızı artırmak anlamına gelmez. SEO aslında doğru insana doğru içeriği göstermeniz kullanılan bir pazarlama tekniğidir. Eğer ki siz doğru insana doğru içeriği gösterebiliyorsanız, muhtemelen gelen ziyaretçilerin büyük çoğunluğu satın alma davranışını gösterecektir. Bunun sonucunda da başarılı bir optimizasyon gerçekleştirmiş olacaksınız.

SEO (Search Engine Optimization) Nedir?

SEO, organik arama motoru sonuçları sonrasında doğru insana doğru içeriği göstermek anlamına gelmektedir. Tabii ki SEO çalışmaları sonrasında organik trafiğiniz de artış gösterecektir.

SEO Neden Önemlidir?

SEO çalışmaları sonrasında sitenizle karşılacak kişiler zaten sizi arayan kişiler olacaktır. Bu da sizin her zamankinden daha fazla lead üretmeniz anlamına gelecektir. Yani daha fazla lead daha fazla ciro olarak açıklayabiliriz.

Cremicro Kaç Yıldır SEO Ajansı Olarak Hizmet Veriyor?

2013 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük markalarına SEO Ajansı hizmeti veriyoruz.

SEO ile AdWords çalışmaları bir arada yürütülür mü?

AdWords reklamları için organik verileri kullanmak maliyeti düşürmek için faydalı olabilir. Google Ads üzerinde gerçekleştirilen harcamalar organikte ki anahtar kelime performansını inceleyerek şekil alabilir. Kısaca SEO çalışmaları ile AdWords çalışmalarının bir arada yapılması size oldukça fayda sağlar.

SEO ve Kullanıcı Deneyimi (UX) Arasında Nasıl Bir İlişki Kurabiliriz?

SEO, Google’ın en doğru şekilde web sayfalarını indeksleyebilmesine ve kullanıcıların sayfaya doğru bir şekilde erişebilmesine yardımcı olur. UX ise web sayfalarını ziyaret eden kullanıcıların, kullanıcı deneyimlerini iyileştirmeye ve satış dönüşümlerini artırmaya çalışır. SEO ve UX birbiri ile iç içe olması gereken çalışmalardır.

SEO Çalışmaları Ne Kadar Sürer?

SEO çalışması zaman gerektiren bir çalışmadır. Ama geçen süre zarfı içerisinde işletmenizdeki değişim gözle görünür şekilde ortaya çıkar. Ortalama olarak ilk 6 ay içerisinde sitenizde olumlu trafik artışı kendini belli etmeye başlar. 

SEO Çalışmaları Ne Kadar Süre Yapılmalı?

Yaptığınız çalışmalar sonrasında en üst sırada yer alsanız bile şunu bilmelisiniz: yeriniz garanti değil. Arama motoru optimizasyonu çalışmalarının belli bir süresi yoktur. Google sürekli kendini güncellediği için bugün doğru olan şeyler yarın değişebiliyor. O yüzden yapılması gereken yeni gelişmeleri takip edip buna ayak uydurmak olmalı.

SEO Uyumlu İçerik Yazarken Önemli Olan Şeyler Nelerdir?

Günümüzde SEO uyumlu içerikleri, içerisine anahtar kelime doldurulmuş metin olarak düşünemiyoruz. Genel manada SEO uyumlu içerikte en önemli detay içeriğin kaliteli ve özgün olması gibi düşünebiliriz .

Cremicro Growth Hacking Agency için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir ajans. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir ajans.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Projesoft Teknoloji olarak e-ticaret sektöründe lider altyapı sağlayıcı ve müşterilere 360 derece çözüm sunan, gelişmiş kampanya modüllerine sahip bilinen tüm ERP yazılımları ile entegre ve N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol gibi pazaryerlerine tam entegrasyon sağlayan bir alt yapıyı yönetiyoruz. Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın