SEO Ajansı

Başarılı bir SEO ajansı ile SEO stratejisi hazırlayıp yola çıkarak daha fazla online satış yapabilirsiniz.

Hemen Teklif Al
migros
GE
seninbankan
icisleri
hospitadent logo
yandex

SEO Ajansı

Şimdi Teklif Al

Anahtar Kelime Analizi

Hedef kitleyi doğru bir şekilde belirledikten sonra bu hedef kitleye özel anahtar kelime çalışması yapılmalı.

İçerik Stratejisi

Doğru anahtar kelimeler belirlendikten sonra, hedef kitle için içerik stratejisi oluşturulmalı.

Rakip Analizi

Rakiplerin SEO çalışmalarını, başarılı ve başarısız olduğu noktaları verilerle değerlendirilip, karşılaştırılmalı.

Doğal backlink çalışmaları ile arama motorlarında web sitesinin performansını artıran çalışmalar yapılmalı.

Kurumsal SEO Ajansı

Markalara vermiş olduğumuz SEO hizmeti bizim için 3 bölüme ayrılıyor.

Site İçi SEO Hizmeti (One Page)

 • Cannibalization
 • İçerik Analizi
 • Holistik İçerik Yönetimi
 • EAT Yönergelerine Uygun İçerik Üretimi
 • İçerik Kalitesi Optimizasyonu

Teknik SEO Hizmeti

 • 40* ve 50* Hatalarının Kontrolü
 • EAT ve YMYL Uyumu
 • Structered Data Markup Kurulumu
 • Javascript SEO
 • Görsel Optimizasyonu
 • Crawl Budget Optimizasyonu
 • Site mimarisi optimizasyonu
 • Core Web Vitals
 • Aylık Audit

Dış SEO Hizmeti (Off Page)

 • PR Aktiviteleri
 • Backlink Ağacı Tasarımı
 • Link İnşaası
 • Kreatif İçerik Pazarlaması
 • Monitoring
 • Inbound linkleme
SEO Ajansı
SEO Ajansı
SEO Ajansı

Doğru İnsana Doğru İçeriği Göstermek İçin SEO Ajansı Cremicro

Sitenizin Google’daki sıralaması çok mu geride? Web sitenize organik aramalar sonrasında gelen satışlar işletmenize yetmiyor mu? Aslında sizinle hiç alakalı olmayan kelimelerde üst sıralarda mısınız ya da daha kötüsü üst sırada olmanız gereken kelimelerde sıralamada mı yoksunuz? O zaman yan tarafı bir göz atın.

SEO, web sitenize gelen ziyaretçi sayınızı artırmak anlamına gelmez. SEO aslında doğru insana doğru içeriği göstermeniz kullanılan bir pazarlama tekniğidir. Eğer ki siz doğru insana doğru içeriği gösterebiliyorsanız, muhtemelen gelen ziyaretçilerin büyük çoğunluğu satın alma davranışını gösterecektir. Bunun sonucunda da başarılı bir optimizasyon gerçekleştirmiş olacaksınız.

SEO (Search Engine Optimization) Nedir?

SEO, organik arama motoru sonuçları sonrasında doğru insana doğru içeriği göstermek anlamına gelmektedir. Tabii ki SEO çalışmaları sonrasında organik trafiğiniz de artış gösterecektir.

SEO Neden Önemlidir?

SEO çalışmaları sonrasında sitenizle karşılacak kişiler zaten sizi arayan kişiler olacaktır. Bu da sizin her zamankinden daha fazla lead üretmeniz anlamına gelecektir. Yani daha fazla lead daha fazla ciro olarak açıklayabiliriz.

Cremicro Kaç Yıldır SEO Ajansı Olarak Hizmet Veriyor?

2013 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük markalarına SEO Ajansı hizmeti veriyoruz.

SEO ile AdWords Çalışmaları Bir Arada Yürütülür Mü?

AdWords reklamları için organik verileri kullanmak maliyeti düşürmek için faydalı olabilir. Google Ads üzerinde gerçekleştirilen harcamalar organikte ki anahtar kelime performansını inceleyerek şekil alabilir. Kısaca SEO çalışmaları ile AdWords çalışmalarının bir arada yapılması size oldukça fayda sağlar.

SEO ve Kullanıcı Deneyimi (UX) Arasında Nasıl Bir İlişki Kurabiliriz?

SEO, Google’ın en doğru şekilde web sayfalarını indeksleyebilmesine ve kullanıcıların sayfaya doğru bir şekilde erişebilmesine yardımcı olur. UX ise web sayfalarını ziyaret eden kullanıcıların, kullanıcı deneyimlerini iyileştirmeye ve satış dönüşümlerini artırmaya çalışır. SEO ve UX birbiri ile iç içe olması gereken çalışmalardır.

SEO Çalışmaları Ne Kadar Sürer?

SEO çalışması zaman gerektiren bir çalışmadır. Ama geçen süre zarfı içerisinde işletmenizdeki değişim gözle görünür şekilde ortaya çıkar. Ortalama olarak ilk 6 ay içerisinde sitenizde olumlu trafik artışı kendini belli etmeye başlar. 

SEO Çalışmaları Ne Kadar Süre Yapılmalı?

Yaptığınız çalışmalar sonrasında en üst sırada yer alsanız bile şunu bilmelisiniz: yeriniz garanti değil. Arama motoru optimizasyonu çalışmalarının belli bir süresi yoktur. Google sürekli kendini güncellediği için bugün doğru olan şeyler yarın değişebiliyor. O yüzden yapılması gereken yeni gelişmeleri takip edip buna ayak uydurmak olmalı.

SEO Uyumlu İçerik Yazarken Önemli Olan Şeyler Nelerdir?

Günümüzde SEO uyumlu içerikleri, içerisine anahtar kelime doldurulmuş metin olarak düşünemiyoruz. Genel manada SEO uyumlu içerikte en önemli detay içeriğin kaliteli ve özgün olması gibi düşünebiliriz .

Organik Trafik Nedir? Neden Önemli?

Kullanıcıların arama motorlarında yaptığı sorgulamalara karşılık olarak web sitelerinin reklamsız şekilde sıralanması ve kullanıcılara gösterilmesine istinaden gelen tıklamalara organik trafik denir. Organik trafiğin yüksek olması potansiyel hedef kitleye erişilebilirliği artıracağı için dönüşümlere yansıyacaktır. Bu nedenle organik trafik başta e-ticaret siteleri olmak üzere online ortamda kullanıcılara ulaşmak isteyen herkes için oldukça önemli. SEO Ajansı yaptığı çalışmalarla web sitelerini üst sıralara çıkarmaya ve organik trafiğini artırmaya çalışır.

SEO Ajansı İle Neden Çalışmalıyım?

Potansiyel hedef kitlenize daha kolay ulaşmak ve dönüşümlerinizi artırmak için mutlaka SEO Ajansı ile çalışmanızı öneriyoruz. Organik trafiğin artması, web sitenizin kullanıcı dostu bir görünüme kavuşması, arayan insanların ihtiyaçlarına cevap verecek hızlı ve kaliteli bir siteye sahip olabilmek için kesinlikle profesyonel destek almanız gerekmektedir.

SEO Çalışmasının Kapsamında İçerik Üretimi ve Eklenmesi Dahil midir?

SEO çalışması kapsamımızın içerisinde içerik üretimi ve içeriklerin siteye eklenmesi dahildir. SEO çalışması içerik üretimi olmadan düşünülemeyeceği için böyle bir ayrım ajansımızda kesinlikle yapılmamaktadır.

SEO Kapsamında Cremicro Ajansı Teknik Düzenleme Gerçekleştiriyor mu?

SEO çalışması sağlanacak olan web sitesi WordPress, Magento ve Shopify ile yapılmışsa teknik düzenleme işlemleri ajansımıza aittir. Fakat site özel yazılım ile hazırlanmışsa buradaki teknik düzenlemeleri ajansımızın önerileri doğrultusunda marka tarafında yer alan yazılımcılar gerçekleştirmektedir.

SEO İçin Backlink Önemi Nedir?

Hedef kitlenizin bir önerme ve tavsiye ile web sitenize yönlendirilmesi hizmetinizin duyurulması ve marka bilinirliğiniz için önemlidir. Google algoritmaları dışarıya bağlantı veren ve dışarıdan bağlantı alan siteleri, sayfaları desteklediği için SEO Ajansı mutlaka backlink çalışmaları yürütür. Ancak backlink çalışmasının faydalı olabilmesi için mutlaka doğru sayfalara yönlendirilen ve sektör ile bağlantılı sitelerden gelen trafikler olması gerekir.

SEO Ajansı İle Çalışmaya Karar Verdim. Nerden Başlamalıyım?

Bir ajans ile çalışmaya karar vermeden önce mutlaka referansları olan ve alanında uzman ekiplerle çalışan ajansları tercih etmelisiniz. Web sitenizi ve marka itibarınızı teslime edeceğiniz, yatırım yapacağınız ekibin SEO konusuna hakimiyeti geri dönüşleri alabilmeniz için önemlidir. SEO kavramının yaygınlaşması ile yeterliliği olmayan SEO çalışmalarının sayısı artmış bulunmakta. Çalışacağınız ekibin SEO çalışmalarını ve kullandıkları araçlar öğrenerek başlayabilirsiniz.

SEO Hizmeti Sonrası Yapılan Çalışmanın Sonuçlarını Ne Zaman Görebilirim?

Genelde çıkan sonuçlar long tail anahtar kelimelerde ilk 4 aylık periyot içerisinde jenerik olan anahtar kelimelerde ise 10 aylık bir periyot içerisinde olmaktadır. Ama yine de dinamikler markanın bulunduğu sektöre göre değişiklik göstermektedir.

Neden Cremicro SEO Ajansı ile Çalışmalıyım?

2013 yılında kurulmuş olan Cremicro SEO Ajansı bugüne dek SEO alanında hizmet verdiği farklı sektörlerden yüzlerce müşterisi ile deneyimli bir ekibe ve gereken sertifikasyon ve eğitimlere sahip. Cremicro’nun tüm çalışanları Google reklam sertifikasyonlarına ve Semrush sertifikasyonlarına sahip. Bununla birlikte, Cremicro Google’ın Partner ajansıdır.

SEO Ajansı

Işık Hızında Web Siteleri

Web sitenizi SEO’ya uyumlu olarak neredeyse Google’ın kendisinden daha hızlı hale getiriyoruz! Hatta WordPress ve Opencart altyapılı sistemlerde bunu garanti ediyoruz.

SEO Ajansı Neler Yapar?

Cremicro olarak, web sitenizin hızı, teknik SEO kurallarına uyumluluğu, site içi optimizasyonlar, kullanıcı deneyimi sorunlarının giderilmesi, dış sinyallerin optimizasyonu, çevrimiçi itibar yönetimi, rakip analizi, içerik üretimi ve tüm gidişatın düzenli raporlanmasını gerçekleştiriyoruz.

Cremicro Growth Hacking Agency için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir ajans. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir ajans.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Projesoft Teknoloji olarak e-ticaret sektöründe lider altyapı sağlayıcı ve müşterilere 360 derece çözüm sunan, gelişmiş kampanya modüllerine sahip bilinen tüm ERP yazılımları ile entegre ve N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol gibi pazaryerlerine tam entegrasyon sağlayan bir alt yapıyı yönetiyoruz. Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın