Skip to main content

Google SEO Firması

Google, algoritmasını sık sık güncelleyerek geliştirmektedir. Bu sebeple web sitelerini başarıya taşıyabilecek doğru SEO stratejilerinin oluşturulabilmesi için Google algoritmasının doğru anlaşılması şarttır.

Hemen Teklif Al
Seo Firması
Seo Firması
Seo Firması
Seo Firması
Seo Firması
Seo Firması

Google SEO Firması

Şimdi Teklif Al

Kurumsal SEO

Web sitelerini başarıya ulaştıracak SEO çözümleri iki temel dinamik üzerine kuruludur. Bunlardan birincisi arama motorları özelinde SEO çözümleridir. Diğeri ise kurumunuzun ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş SEO çözümleridir.

E-Ticaret SEO

E-ticaret SEO operasyonları markanızın müşteri portföyünü daha nitelikli bir şekilde genişletebilmenize yardımcı olacak çalışmalardır. E-ticaret SEO ile daha akılda kalıcı bir marka imajı yaratarak hem çevrimiçi itibarınızı hem de tüketici güvenini artırabilirsiniz.

Yerel SEO

Yerel ölçekte hizmet veren işletmelerin hem trafik hem de dönüşümlerini artıracak en etkili çözüm lokasyon bazlı SEO çözümleridir. Yerel SEO, işletmenize ait web sitesini optimize etme çalışmalarında en yüksek verimi sağlayacak yerel arama sonuçlarına odaklanmaktadır. Yerel arama sonuçlarındaki performansınızı artırmak yalnızca çevrimiçi trafiğinizi değil aynı zamanda fiziki konumuza çekeceğiniz trafiği de artırmanıza yardımcı olur.

Uluslararası SEO

Markanızın global ölçekte genişlemesini istiyorsanız her ülkedeki hedef kitlenizle onların ana dilleri üzerinden etkileşim kurmalısınız. Uluslararası SEO uygulamaları ile hem çok dilli hem de çok bölgeli SEO stratejilerinde hedeflemiş olduğunuz verimi elde edebilirsiniz.

Neden Bir SEO Firması ile Çalışmalısınız?

Profesyonel bir SEO firması her geçen gün daha da gelişen SEO dinamiklerine uygun bir şekilde kurumunuza özel çözümler üretebilir. Alanında uzman profesyonelleri istihdam eden bir SEO firmasıyla iş birliği yapmak uzun soluklu bu maratonda ihtiyacınız olan her anda destek sağlayabileceğiniz anlamına gelmektedir. SEO çalışmalarını işin uzmanına bırakmak her şeyden önce optimizasyon işlemlerinin kusursuz bir şekilde tamamlanabilmesi anlamına gelir. Web sitenizin, SEO operasyonlarının her katmanında arama motorları için kusursuz bir şekilde optimize edilmesi de doğal olarak daha fazla yeni müşteri adayını çekecektir. Web sitenize gelen her bir ziyaretçiyi mağazanıza adım atan potansiyel müşteriler olarak değerlendirmelisiniz. Bu yolla ziyaretçileri web sitesinde bir satın alma gerçekleştirmeye ikna edebilme aşamasında SEO’nun taşıdığı önem daha net bir şekilde anlaşılabilir.

SEO Firması Ne İş Yapar?

Bir SEO firması uygulayacağı stratejiler ve teknikler yoluyla çözüm ortaklarının web sitelerini arama motoru sonuç sayfalarında üst sıralara çıkarmayı amaçlar. Bir SEO firmasında çalışan SEO uzmanlarının tecrübeleri ve bilgi birikimleri çalışmaların başarısı bakımından son derece kritik bir öneme sahiptir. Bu bağlamda SEO firmaları farklı stratejileri ve teknikleri çeşitli sektörel ihtiyaçlara göre özelleştirebilmelidir. Aynı durum lokasyon bazlı SEO çözümleri için de geçerlidir. Mesela İstanbul özelindeki SEO uygulamaları için iş birliği yapacağınız İstanbul SEO firmasındaki uzmanların söz konusu lokasyon özelinde gerçekleştirilecek yerel SEO çözümlerinde deneyimli olmaları gerekmektedir.

SEO Firması ile Çalışmak Neden Önemlidir?

Web sitelerinin arama motorlarına göre optimize edildiği dijital pazarlama türlerinden olan SEO operasyonları, alanında uzman kişilerden oluşan bir ekip tarafından yürütülmektedir. Bu bağlamda bir SEO firmasında mutlaka teknik SEO’dan sayfa içi ve sayfa dışı SEO’ya kadar birçok SEO aşamasında uzmanlaşmış personellerin bulunması gerekmektedir. Bu süreçlerin yanı sıra SEO etkinliklerinde uzmanlık gerektiren diğer konular arasında ise SEO analiz çalışmaları, rakip analizi ve SEO süreçleri ile ekip yönetimi yer almaktadır. Ayrıca belirli lokasyonlar bazında gerçekleştirilmesini istediğiniz SEO operasyonlarında söz konusu lokasyon özelinde uzmanlaşmış yerel SEO danışmanlarının da bulunuyor olması kritik bir öneme sahiptir. İstanbul ili özelindeki yerel SEO çözümleriniz için çözüm ortaklığı sunan bir İstanbul SEO firmasında mutlaka söz konusu lokasyon özelinde uzmanlaşmış bir danışmanın da bulunuyor olması gerekmektedir.

SEO Firmasının Gerçekleştirdiği Çalışmalar Ne Kadar Sürmektedir?

Her SEO firması kendine özgü stratejiler ve teknikleri uygulayarak web sitelerini başarıya taşımayı amaçlayabilir. Bununla birlikte çözüm ortaklarının ihtiyaçları da SEO sürecinin özelleştirilmesinde en etkili dinamiklerden birisidir. Bu iki temel dinamik SEO operasyonlarının süresini doğrudan etkilemektedir. Bahsetmiş olduğumuz dinamikleri de göz önünde bulundurarak kapsamlı bir optimizasyon çalışmasının 3 ay ile 6 ay arasında değişkenlik gösteren bir süre alabileceğini söyleyebiliriz. Fakat SEO operasyonlarını daima uzun soluklu olarak düşünmek en doğru bakış açısı olacaktır. Çünkü SEO dünyasında meydana gelen güncellemeler ve gelişmeler web sitesi optimizasyonunun devamlılığını zorunlu kılmaktadır.

SEO Çalışmaları Garantili mi?

İnternet üzerinde ilk sayfa garantili SEO hizmeti sağlayan firmalarla karşılaşmak mümkün. Fakat bu tür bir hizmet sağladıklarını iddia eden bu firmaların optimizasyon çalışmalarını yürütürken organik yollara baş vurmadıklarını da ifade etmekte fayda var. Çünkü SEO dünyasında neredeyse her geçen gün gelişen ve değişen bir dinamik daha ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple hiçbir SEO pratiğinin uzun vadede garantili başarıyı sağlayabilmesi mümkün değildir. Bunu sağlayabildiğini iddia eden firmalar web sitelerini siyah şapka yöntemlerle ilk sayfaya taşımaktadır. Fakat başlarda başarı gibi görünen bu durum aslında oldukça kısa vadeli ve bir o kadar da tehlikelidir. SEO, uzun soluklu iyileştirmelerden oluşur. Bu çalışmalarda birçok aşamada başarısız olunması pek mümkündür. Bu başarısızlıklar uzun vadede tespit edilerek gerçekleştirilen analizler neticesinde daha iyi ve etkili bir SEO stratejisi oluşturulur. Bu sayede SEO’da başarıyı uzun vadede yakalayabilmek mümkün hale gelir.

SEO Firmanız Raporlama Yapıyor mu?

Pek çok SEO firması, yeni bir çözüm ortağı ile çalışmadan önce web sitelerinin mevcut durumlarıyla alakalı bir rapor hazırlayarak sunmaktadır. Bu rapor firma bünyesinde çalışan uzmanlar tarafından SEO bakımından iyileştirilecek web sitesinin mevcut durumunu analiz etmeye odaklıdır. Eğer iş birliği yaptığınız SEO firması sizlere herhangi bir rapor sunmadan SEO operasyonlarına başladıysa yanlış bir uzmanla çalışmakta olduğunuzu söyleyebiliriz.

Bizler ise çözüm ortaklarımız için SEO raporlarımızda uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmiş web sitesi analizleri ile yapılacak işlerin bir özetini sunuyoruz. Bu bağlamda çözüm ortaklarımızın raporumuzu anlayabilmeleri adına da ilgili SEO kavramları hakkında detaylı bir açıklama yapıyoruz. Ayrıca çözüm ortaklarımıza web sitelerinde yer alan problemler ve bu sorunların nasıl çözülebileceği hakkında da gerekli bilgileri sağlıyoruz.

SEO Firması İle Anlaşırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

SEO firması ile anlaşırken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bir SEO firması ile iş birliği yapmaya karar vermeden önce mutlaka firmanın hizmet vermiş olduğu ve hala hizmet verdiği müşterilerin listesini talep edin. Aynı zamanda SEO firmasının raporlama süreçleriyle ilgili de net olarak bilgi sağlayın. Ardından iş birliği yapmayı düşündüğünüz SEO firmasının SEO konusunda sizlere hangi çözümleri sunduklarını öğrenin. Optimizasyon çalışmalarında kritik öneme sahip konulardan bir diğeri de yapılacak analiz ve ölçümleme süreçlerinde hangi etkenlere odaklanılacağıdır. Bununla birlikte söz konusu SEO firmasının müşteri özelinde çözüm üretebilmede ne kadar başarılı olduğu da SEO operasyonlarının başarısı üzerinde doğrudan etkili olan bir diğer faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple söz konusu SEO firmasının, firmanıza özel çözümler üretebilme konusunda ne kadar yetenekli olduğunu öğrenmek çalışmaların başarısı açısından kritik bir öneme sahiptir.

SEO Firması ile Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Bir SEO firması ile iş birliği yapmak her şeyden önce web sitesi yönetimi konusunda doğru hamlelerin doğru zamanda yapılmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte profesyonel SEO operasyonları sayesinde hem çevrimiçi pazarlama faaliyetlerinizin maliyeti azalacak hem de bu faaliyetlerden elde edeceğiniz verim artış gösterecektir. Bir SEO firmasından profesyonel anlamda destek almanın en önemli avantajlarından birisi de kendisini yerel SEO’da göstermektedir. Yerel optimizasyon çalışmaları bazında gerçekleştirilecek işlemlerde ilgili lokasyonda uzman SEO danışmanları sayesinde web sitenizi yerel arama sonuçlarında daha yukarılara taşıyabilirsiniz. Bir İstanbul SEO firması ile yerel ölçekteki SEO operasyonlarınız için iş birliği yapmak tam da ihtiyacınız olduğu gibi İstanbul özelindeki organik trafiğinizi ve dönüşümlerinizi artıracaktır.

İçerik ve SEO İlişkisi Nasıl Olmalıdır?

İçerikler SEO kapsamında ele alınan en temel web sitesi unsurlarındandır. İçeriklerin SEO’ya olan katkısını birkaç farklı alanda gözlemleyebiliriz. İçeriklerin SEO konusunda en büyük katkıyı sağlayan özelliklerinden birincisi içerik uzunluğudur. İçerik uzunluğu özellikle daha geniş kapsamlı konularda kullanıcıları tatmin etme konusunda çok daha başarılıdırlar. Bununla birlikte SEO’ya büyük ölçüde katkı sağlayan bir diğer önemli konu da içeriklerin özgün olmasıdır. Özellikle büyük arama motorlarının algoritmaları içeriklerin özgün olup olmadıklarını tespit edebilme konusunda son derece başarılıdırlar. Bu sebeple özgün içerikler arama motorlarının sonuç sayfalarında daha üst sıralara çıkabilir. Buna karşın kopya içeriklere sahip web sayfaları ise tam tersi bir şekilde algoritma tarafından sıralamalarda gittikçe daha aşağılara itilmektedir.

E-Ticaret Firmaları İçin SEO Önemli midir?

SEO konusu çevrimiçi ortamlarda bir varlığa sahip olan herkes için önem arz etmektedir. Bununla birlikte özellikle markalar ve çevrimiçi ortamlardan satış gerçekleştiren firmalar için SEO konusu satışları artırmada doğrudan bir etkiye sahiptir. E-ticaret odaklı SEO operasyonlarında en önemli konu kategoriler ve ürünler için anahtar kelime analizinin gerçekleştirilmesidir. Bununla birlikte başarılı bir e-ticaret optimizasyonu için rakiplerin profesyonel bir şekilde analiz edilebilmeleri de oldukça önemli bir konudur. Bu konu yerel ölçekte e-ticaret satışları gerçekleştiren işletmeler için de aynı şekilde önemlidir. Örnek vermek gerekirse İstanbul özelinde e-ticaret satışları gerçekleştiren işletmelerin yerel SEO konusundaki ihtiyaçlarını ancak bir İstanbul SEO firması tam anlamıyla karşılayabilecektir.

SEO Firması Olarak Hangi Şehirlere Hizmet Veriyorsunuz?

Bir İstanbul SEO firması olarak işletmelerin İstanbul ili özelinde ihtiyaç duyabilecekleri her türlü SEO desteğini sağlıyoruz. Eğer siz de yerel SEO operasyonlarınız için bir İstanbul SEO firması arıyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanlaştığımız SEO Araçları

Seo Firması
Ahrefs
Deepcrawl
Screamingfrog
Seo Firması
Seo Firması

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın