Skip to main content

Shopify Site Kurulumu

Shopify, mevcut en popüler e-ticaret platformlarından biridir. Kullanımı kolaydır ancak yine de esnektir ve çok sayıda kullanışlı özellik ile birlikte gelir. Cremicro olarak sunduğumuz Shopify site kurulumu hizmeti, bu platformun özelliklerinden tam olarak yararlanmanıza yardımcı olabilir.

Hemen Teklif Al
Shopify Site Kurulumu
Shopify Site Kurulumu
Shopify Site Kurulumu
Shopify Site Kurulumu
Shopify Site Kurulumu
Shopify Site Kurulumu

Shopify Kurulum Hizmetleri

Şimdi Teklif Al

Mağaza Kurulumu

Shopify mağazanızı tamamen özel çözümlerle kurup kullanmanızı sağlıyoruz. Kanıtlanmış uzmanlığa sahip Shopify uzmanlarımız, her kapsam ve karmaşıklıktaki web geliştirme projelerini üstlenir. Bu sayede mağazanızı güçlendirebilir ve engin deneyimimizin yardımıyla en son e-ticaret trendlerinden yararlanabilirsiniz.

Ürün Girişleri

Ürün girişi yapılırken ürün adının kurallara uygun olarak girilmesi çok önemlidir. Ürün fotoğrafı kabul edilebilir boyut ve kalitede ve ürün fotoğrafının arka planının anlaşılması kolay olması gerekir. Bu kurallara göre girilen ürünler, e-ticaret sitenizin aramalarınızda üst sıralarda çıkmasını sağlar.

Özel Tasarım

Cremicro, siteniz için tamamen işinize özel tasarımlar oluşturabilir. Bu özelleştirme, mağazanızın öne çıkmasına yardımcı olur ve görünümünün markanızla eşleşmesini sağlar.

SEO Optimizasyonu

Cremicro’nun sunduğu SEO optimizasyonu hizmeti ile daha fazla organik trafik ve haliyle de çevrimiçi satış elde edebilirsiniz. Potansiyel hedef kitlenize ulaşmak, onları web sitenize çekmek ve nihai hedef olan dönüşüm başarısını yakalamaya daima destek olan ekibe ve teknolojiye erişmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dönüşüm Takibi

Dönüşüm takibi, bir müşteri bir reklamla etkileşime girdikten sonra neler olduğunu gösteren bir takip türüdür. Bu hizmetimiz sayesinde ise müşteri katılımını sağlayan en başarılı anahtar kelimeleri, reklamları, reklam gruplarını ve kampanyaları görebilirsiniz. Ayrıca yatırım getirisi için fikir edinebilir ve reklam maliyetleri hakkında daha bilinçli kararlar alabilirsiniz.

Dönüşüm Optimizasyonu

Dönüşüm oranınızı optimize etmek, dijital pazarlamanın önemli bir parçasıdır ve burada devreye Cremicro girer. CRO hizmetlerimizin fiyatlandırması %100 şeffaftır ve paranızın nereye gittiğini ve sitenizin sizin için gelir elde etmesine nasıl yardımcı olduğunu her zaman bilirsiniz.

Profesyonel Shopify Site Kurulumu ile Zamandan Tasarruf Edin

Shopify kolaylık sağlamak için kurulmuştur ancak birçok kullanıcı kurulumu yardım almadan tamamlayamaz. Bunun nedeni sisteminizi Shopify’a entegre etmenin zor olması ve kod arayüzü tarafından yapılan özel bir anlaşma olmasıdır. Bu aşamada kendi domaininizde kendi e-ticaret sitenizi oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek Shopify tabanlı bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Ajansımız, resmi işlemleri ve Shopify site kurulumu sürecini hızlı bir şekilde yönetir, ödeme sistemleri ile muhasebe yazılımını entegre eder ve sitenizin teslimini hazırlar.

Shopify, mevcut en popüler e-ticaret platformlarından biridir. Kullanımı kolaydır ancak yine de esnektir ve çok sayıda kullanışlı özellik ile birlikte gelir. Cremicro olarak sunduğumuz Shopify site kurulumu hizmeti, bu platformun özelliklerinden tam olarak yararlanmanıza yardımcı olabilir.

Shopify Site Nasıl Kurulur?

Shopify site kurulumu için temel adımlar çok basittir. Shopify web sitesini hemen ziyaret edebilir, bir hesap oluşturabilir ve ardından çevrimiçi mağazanızı etkinleştirebilirsiniz. İçerik yüklemek ve temaları düzenlemek biraz karmaşık görünebilir ancak bu durumların bir kısmı internet araştırması ile aşılabilir. Elbette bir noktada kesinlikle teknik desteğe ihtiyaç duyulur. Çünkü profesyonel satış işi için SEO ayarları, reklamlar, promosyonlar ve yüksek kaliteli ürün fotoğrafları olmazsa olmazlardandır. Bu aşamaları sürecinize dahil etmek, müşteri potansiyelini artırdığı ve satışları artırdığı için e-ticaret siteleri için çok önemlidir. Bu konuda yardım almak için ise Shopify site kurulumu hizmeti sunan ajansımızla iletişime geçebilirsiniz.

Shopify Site Kurulumu Neleri Kapsar?

Shopify site kurulumu, tema seçimi desteği, ücretsiz tema dağıtımı, sanal mağazaya logo / şirket kimliği uygulama, ayarları gerçekleştirme, örnek ürün girme, ödeme sistemini sanal mağazaya bağlama vb. gibi standart işlemleri kapsar. Bu açıdan Shopify site kurulumu hizmetimize, SEO işlemleri, toplu ürün girişi, ödeme sistemi uygulaması, takip ve daha pek çok süreç dahildir. Uzmanlığımız, yalnızca temaların doğru yüklenmesini ve özelleştirilmesini değil aynı zamanda ihtiyaçlarınıza göre gerekli eklenti önerilerini ve hatasız kurulumunu da içerir.

Shopify Mağaza Açma Ücreti?

Shopify site kurulumu için Basic Shopify, Shopify ve Advanced Shopify fiyatlandırma planları vardır. Bu aşamada bu paketlerden herhangi birini satın alabilirsiniz. Ancak satın alma aşamasından önce toplamda kaç kişiyle çalışacağınıza da karar vermeniz gerekir. 2 veya daha az kişiniz varsa en düşük paketi kullanabilirsiniz. Ancak büyük şirketler için orta veya büyük bir paket satın almak mantıklıdır. Bu paketlerin fiyatı aylık plan tercih ettiğinizde sırasıyla 32 $/aylık, 92 $/aylık ve 399 $/aylık; yıllık plan tercih ettiğinizde ise sırasıyla 24 $/aylık, 69 $/aylık ve 299 $/aylık şeklindedir.

Shopify Avantajları Nelerdir?

Shopify uygulamasının avantajları oldukça fazladır. Bunlardan en önemlileri:

  • Bulut tabanlı bir yazılım hizmeti olduğu için tüm internet tarayıcılarından ve cihazlardan erişilebilir. Bu, mağaza sahiplerinin çok az çaba ve teknik bilgi ile bir e-ticaret mağazası kurmasını sağlar.
  • Ödeme, pazarlama, tasarım ve nakliye gibi birden fazla hizmet sunar.
  • Birçok dijital pazarlama aracıyla mağaza sahipleri ürünlerini özelleştirebilir.
  • Yazılım hatası yoktur.
  • Sabit bir ek ücret karşılığında arayüzler, temalar ve kodlama hizmetleri sağlar.
  • 70’in üzerinde ödeme seçeneği ile müşteriler Shopify’ı tercih edebilir.

Yeniliği takip eder. Bu nedenle, üçüncü taraf yazılımlar desteklenir ve daha sonra web sitenize işlevsellik eklemek için kullanılabilir.

Shopify Stoksuz Satış Yapılır Mı?

Shopify stoksuz satış yapmak mümkündür. Ayrıca dropshipping’in kurulumu kolaydır ve başlamak için fazla bir maliyeti yoktur. Bu nedenle işe yeni girenler için bir yol olarak görülebilir. Bununla birlikte birçok büyük ve başarılı şirket için, stoksuz satış, ürünleri tedarik etmenin yaygın bir yoludur. Bunun birçok avantajı olsa da potansiyel eksiklikleri ve bunlardan nasıl kaçınılacağını bilmek işinizin gelişmesine yardımcı olabilir. Sonuç olarak işletmeniz için doğru kararları verebilmeniz için stoksuz satışın ayrıntılarını anladığınızdan emin olmanız gerekir.

Shopify İçin Şirket Gerekli Mi?

Türkiye’de bir e-ticaret şirketinin kurulması için şirket gereklidir. Şirketiniz ister şahıs şirketi ister anonim şirket, isterse limited şirket olsun internette sattığınız ürünler için vergi ödemeniz gerekir.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Sefer GülçiçekKurumsal İletişim Müdürü

Markalarımız, profesyonel dijital ajans desteğine ihtiyaç duyduğunda, birçok ajans ile yaptığımız mülakatlar sonrasında Cremicro ile çalışmaya karar vermiştik. Aradan 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek ve sonuçlarını görmek memnuniyet verici.

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content