Skip to main content

Sosyal Medya Ajansı

Kurumsal kimliğinizi profesyonel şekilde yansıtacak, dilediğiniz her dilde içerik üretimi ve sosyal medya reklamları ile dilediğiniz her mecrada ilgilenecek bir sosyal medya ajansı arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Hemen Teklif Al
Sosyal Medya Ajansı
Sosyal Medya Ajansı
Sosyal Medya Ajansı
Sosyal Medya Ajansı
Sosyal Medya Ajansı
Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Ajansı

Şimdi Teklif Al

Kreatif Tasarımlar

Markanız için dikkat çekici, kolay hatırlanan ve benzersiz kreatif tasarımlar yaparak fark yaratıyoruz. Hazırlanan bu içerikleri reklam bütçeniz doğrultusunda yönetiyoruz. Ay içerisinde yaptığımız bütün çalışmaların sonucunu size raporluyoruz.

İçerik Planlaması

Kampanya kurguları, etkileşim gönderileri ve hikaye içerikleriyle paylaşımlarınızı planlıyoruz. Sosyal medya platformlarında markanızın büyümesi için ihtiyaçları tespit ediyor, hedef kitlenize göre iyileştirmeler ve yenilikler yaparak organik büyüme sağlıyoruz.

Marka Bilinirliği

Cremicro Sosyal Medya Ajansı ile web sitelerine daha fazla trafik çekebilir, daha geniş kitlelere ulaşabilir, marka bilinirliğini artırabilir, marka sadakati yaratabilir, en önemlisi bunları verisel olarak değerlendirebilirsiniz.

Raporlama & A/B Testing

Reklamlarınızın performansını AB testing yöntemi ile artırıyoruz. Tasarım, hedef kitle, bütçe optimizasyonları gibi alanlarda testler yaparak en iyi performansı veren reklamları tespit ediyor ve geliştiriyoruz.

Facebook ve Instagram

Facebook ve Instagram Reklamcılığı ile gönderilerinizi ve hikayelerinizi hedeflediğiniz kitleye gösteriyor, dönüşümlerinizi optimize ediyoruz.

Tüm Mecralar

Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest, YouTube, Tiktok, Telegram ve WhatsApp Business ve diğerleri. Cremicro Sosyal Medya Ajansı ile tüm sosyal medya platformlarını profesyonel olarak yönetin.

Cremicro Büyüme Ajansı Resmi Meta İş Ortağıdır. 

Account Level

Sosyal Medya Ajansınız ile Markalaşmaya Hazır Mısınız?

Sosyal medyanın potansiyelini fark ettiniz ama nerden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İşletmenizin sosyal medyadaki durumu size memnun etmiyor mu? İçeriklerinizin etkileşim oranı yüksek ama satışlarınız hala aynı mı? Sosyal medya kanallarınız marka bilinirliğinize katkı sağlamıyor mu? Sosyal medya platformları, markanızın hedef kitlenizle buluşmasını sağlayan en güçlü mecralardır. Çok kısa bir sürede dünyanın her yerinden yüzlerce potansiyel müşterinize ulaşabilirsiniz. Sosyal medyanın gücünü keşfedin!

Sosyal medya ajansı olarak öncelikle sosyal medya mecralarında nasıl bir tone of voice stratejiniz olması gerektiğini planlıyoruz. Hazırlanan bu içerikleri reklam bütçeniz doğrultusunda yönetiyoruz. Sosyal medyada başarılı bir markalaşma yaratmak için yüzlerce kriter var. Potansiyel müşterilerinizin sadakati yüksek müşterilere dönüşmesi için, markanızın iletişim dili ve içerikleri doğru kurgulanmalıdır. Paylaşım sıklığı, reklam metinleri, kampanya tasarımları, aylık ve haftalık içerik takvimleri gibi planlamalarla markalaşmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Sosyal Medya Ajansı Cremicro Neyi Farklı Yapar?

  • 250’den fazla dil ve lehçede sosyal medya hesaplarınızı yönetebiliyoruz.
  • Sosyal medya reklamlarında tamamen sizin panellerinizi kullanıyor ve komisyon usulü olmadan çalışıyoruz.
  • Instagram, Tiktok, Vkontakte, Ok.ru, Telegram, Twitch vb. tüm ağlarda yanınızdayız ve ek mecralar için sizden ek ücret talep etmiyoruz.
  • Dilerseniz kendi sosyal medya monitoring yazılımımız ile hakkınızdaki tüm olumlu/olumsuz yorumları anlık olarak raporlayabiliyoruz.
  • Tüm reklamlarımızda bütçeyi tüketmeye yönelik değil, optimize etmeye yönelik A/B testlerle çalışıyoruz.

Sosyal Medya Ajansı İş Akışı

Her başarılı sosyal medya stratejisi için belirli bir iş akışı dahilinde hareket etmek şarttır. Bu iş akışının her basamağında interaktif bir iletişim anlayışıyla hareket etmek sürecin olmazsa olmazlarındandır. Oluşturulacak stratejilerin temelinde çözüm ortağı işletme ile sosyal medya ajansı arasındaki iletişimin yeterince sağlıklı olması yatmaktadır.

Brif

Planlama

Strateji Oluşturma

Tasarım Aşaması

İçeriklerin Paylaşımı

Moderasyon

Sosyal Medya Ajansı

Profesyonel Sosyal Medya Ajansı ile İş birliği Yapıp Rakiplerinizin Önüne Geçin!

Profesyonel sosyal medya ajansları tüm sosyal ağlardaki hizmetlerinizi eksizsiz bir şekilde karşılayabilir. Markanıza ait bir sosyal medya hesabı bulunmuyorsa bu süreçlerin tamamı için en başından itibaren profesyonel bir sosyal medya ajansından destek almanız en doğrusu olacaktır. Profesyonel sosyal medya ajansları sosyal ağlarda daha fazla takipçi kazanmanız ve gönderilerinizin daha fazla etkileşim alması için gerekli tüm stratejileri uygular. Hedef kitlenizi cezbedecek içerik planları ve etkili tasarımlar için bir sosyal medya ajansı ile iş birliği yapmak markanızın sosyal ağlardaki itibarını önemli ölçüde artıracaktır. Markanızın takipçi hareketleriyle ve gönderi etkileşimlerinin profesyonel bir anlayışla analiz edilmesi dönüşüm oranlarınızı artırma konusunda oldukça etkili olur. Bu yolla doğal olarak cironuzu artırabilir ve piyasadaki rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Sosyal Medya Ajansı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal Medya Ajansı Neler Yapar?

Sosyal medya ajansı, markanızın kullandığı dijital platformların ilişki sürecini sürdürür. Sosyal medya platformlarından markanıza en uygun olanları belirler, içerik ve tasarım kurgularını oluşturur, online reklamlarını yönetir. Facebook, Instagram, WhatsApp, Twitter, Linkedin gibi platformlarda marka bilinirliği sağlar.

Sosyal Medya Çalışmalarının Markama Katkısı Olur mu?

Kesinlikle evet. Günümüzde markalaşma, marka iletişimi gibi önemli planlama gerektiren çalışmaların en önemli ve güçlü silahı sosyal medyadır. Hedef kitleniz ile markanızın iletişim kurmasını sağlayan sosyal medya mecraları, markanızın güçlü yanlarını birebir etkileşime girerek gösterebilir. Kampanyalarınızdan en hızlı şekilde haberdar edebiliyor ve en önemlisi marka sadakati yaratıyor. O nedenle artık her markanın sosyal medyası hayati öneme sahip.

Sosyal Medya Ajansı Neler Yapıyor?

Sosyal medya ajansı çalışmalarında, içerik takvimi ve içerik oluşturma, online reklam kampanyaları düzenleme, etkileşim artırma, dijital projeler yaratma, müşteri ilişki süreci, şikayet ve kriz süreç yönetimi gibi çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bir sosyal medya ajansı ile çalıştığınızda, markanızın tüm dijital adımları yeniden planlanıyor. Doğru içerik, etkili reklam yönetimi ve analizle markanızın bilinirliği artıyor.

Sosyal Medya İçerikleri Nasıl Oluşturuluyor?

Sosyal medya ajansının en önemli görevi doğru içeriği oluşturmaktır. Hedef kitlenizin, markanızı takip etmesi, etkileşime girmesi ve bağlılık kurması için belirli bir plan dahilinde içerikler hazırlanıyor. Dikkat çekici içerikler, nasıl yapılır içerikleri, tanıtıcı içerikler, cevap yazarak ya da mesaj atarak etkiletişime girebilecekleri içerikler, memnuniyet artırıcı içerikler gibi onlarca içerik türü var. Markanızın hedeflerine göre üretiliyor ve takip edilerek geliştiriliyor.

Markam İçin En Etkili Sosyal Medya Platformu Hangisidir?

Her sosyal medya platformu kendine has dinamiklere ve özel kitleye sahip. Sıklıkla kullanılan bir platform, markanıza ve satış stratejinize uymuyor olabilir. Her marka her platformda bulunmak zorunda değildir ve bulunmaması da gerekir. Doğru mecraların tercih edilebilmesi için; sosyal medya dinamiklerine hakim profesyonellerin hedef kitle çalışması yapması gerekiyor.

Sosyal Medya Pazarlaması Nasıl Yapılır?

Sosyal medya pazarlaması, her platformun dinamiklerine yönelik içerikler üreterek yapılır. Sosyal medya net bir gelir kapısı değildir. Sosyal medyayı tam olarak bir kazanım kanalı olarak ifade edebiliriz.

Sosyal Medya Ajansı ile Çalışmak Neden Önemlidir?

Marka bilinirliği ya da marka sadakati gibi müşteride olması beklenen etkiler birdenbire kendiliğinden olan şeyler değildir. Hedef kitleye ulaşmak ve hedef kitlenin ilgisine çekmek için sosyal medya gibi önemli bir kazanım kanalı mutlaka kullanılmalıdır. Bu süreci de en iyi bir partner ajansla sürdürebilirsiniz.

Sosyal Medya Ajansı Sosyal Medyada Influencer Kullanır mı?

Influencerlar, artık ünlülerden daha popüler ve daha güvenilir bir hal almaya başladı. Hedef kitlenize ulaşmak için mutlaka influencer kullanmalısınız.

Sosyal Medya Ajansının Çalışmalarının İşletmelere Avantajları Nelerdir?

Markalar, sosyal medya doğru bir şekilde kullandıkları takdirde şunlara ulaşabilirler: Web sitelerine daha fazla trafik çekebilir, daha geniş kitlelere ulaşabilir, marka bilinirliğini artırabilir, marka sadakati yaratabilir, en önemlisi bunları verisel olarak değerlendirebilir.

Sosyal Medya Ajansı Sosyal Medyayı Nasıl Daha Etkili Bir Şekilde Kullanabilir?

Sosyal medyada daha etkili olabilmek için şunları yapmalısınız: hedef kitlenizin olduğu bütün mecralarda yer almalısınız, düzenli olarak içerik yayınlamalısınız, tüketicilerin sizi takip etmesi için onlara bir neden sunmalısınız, influencerlarla birlikte hareket etmelisiniz.

Sosyal Medya İşletmeleri Nasıl Etkiler?

Sektör fark etmeksizin müşterilerin neredeyse tamamı sosyal medyada yer alıyorlar. Ürünler ya da hizmetler hakkında olumlu ya da olumsuz yorumlarda bulunuyorlar. Markalar, hem müşterilerini memnun etmek için hem de kendi itibarlarını korumak için sosyal medyada yer almalılar.

Sosyal Medya Ajansı Sosyal Medya Pazarlama İçin Ne Kadar Etkilidir?

Bir marka ile sosyal medya üzerinden olumlu bir deneyim yaşayan kişilerin %71’i o markayı çevresine anlatıyor. Markanın sosyal medya sayesinde müşteri portföyünün ne kadar genişlediğini düşünebiliyor musunuz? İşte tam olarak markaların sosyal medyayı etkili kullanması bu kadar önemli.

Sosyal Medyada Sadece İçerik Üreterek Başarılı Olabilir misiniz?

Sosyal medya platformlarının algoritmaları her geçen yıl değişiyor. Tabii ki içerik üretmek önemli ama reklam yapmak da en az onun kadar önemli. Aylık olarak içeriklerinizi hazırladıktan sonra ufak bütçelerle içeriklerinizi öne çıkarmalısınız.

Sosyal Medya Reklamcılığında Uzmanlaştığımız Araçlar

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın

    Skip to content