Skip to main content

Sunucu Yönetimi

Linux ve Microsoft tabanlı sunucularınız için alanında uzman DevOps ekibimiz tarafından Sunucu Yönetiminizi ve Sunucu Optimizasyonunuzu sağlıyoruz.

Hemen Teklif Al
Sunucu Yönetimi
Sunucu Yönetimi
Sunucu Yönetimi
Sunucu Yönetimi
Sunucu Yönetimi
Sunucu Yönetimi

Sunucu Yönetimi

Şimdi Teklif Al

Sunucu Bakımı

Sunucunuzun rutin bakım işlemlerini, yedekleme işlemlerini ve en önemlisi kaynaklarını takip ediyoruz. Olası bir hatayı, hata gerçekleşmeden evvel tespit edip, gereken önlemleri alıyoruz.

Sunucu Optimizasyonu

DevOps ekibimiz tarafından sunucunuzun hız ve güvenlik optimizasyonları sağlanıyor. Güncellenen sürümlerle uyum ve kaynak izleme (monitoring) çalışmaları sonucunda alınması gereken aksiyonlar alınıyor.

Sunucu Taşıma ve Yedekleme

Sunucunuzun istenen altyapıdan, istenen diğer altyapıya taşınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Diğer yandan rutin ve isteğe bağlı yedekleme işlemlerini takip ederek, olası veri kaybını sıfıra indiriyoruz.

Sunucu Güvenliği ve İzleme

Sunucunuz için gereken güvenlik protokollerini yerine getiriyor ve güncel saldırı vektörlerine karşı gereken önlemleri alıyoruz. Sunucu kaynaklarında olası problemleri önceden keşfedip, problemleri yaşanmadan çözüyoruz.

Sunucu Güvenliği Daima Birinci Önceliğimiz

Dünya genelinde aktif saldırılar

Sunucu Yönetiminizi Profesyonellere Teslim Edin!

Web sunucunuzu dilediğiniz lokasyonda ve altyapıda barındırıyor, isteğe bağlı olarak disaster önlemlerini alıyor, sunucu için hız ve kaynak tüketimi optimizasyonlarını gerçekleştiriyoruz. Load & Balancer kurulumu, CDN kurulumu ya da kaynak izleme gibi teknik işlemlerinizi DevOps ekibimiz sizin yerinize devralıyor, sorunsuz bir sunucuya kavuşuyorsunuz.

DevOps ekibimizin yönetmekte uzmanlaştığı sunucu altyapıları Linux’ta CentOS, Debian, Ubuntu. Microsoft altyapısında ise MS Windows Server 2012/2016. Sunucu yönetiminde DevOps ekibimizin yönetmeye alışık olduğu platformlar ise; Microsoft Azure, Google Cloud, Amazon AWS, Hetzner ve diğerleri. Sanallaştırma yazılımlarında ise Vmware ve Hyper-V’ye hakimiz.

Sunucu Yönetimi Nedir?

Sunucu Yönetimi webte ya da mobil uygulamalarda yayın yapan bilgisayarların yönetilmesine denir. Sunucunun yönetimini biraz açacak olursa, sunucunun hız optimizasyonu, yedeklenme işlemleri, güvenlik önlemlerinin alınması gibi yazılımsal işlemleri kapsar. 

Sunucuda Yönetilen Hizmetler Nelerdir?

Sunucu kaynak takibi ve izleme (monitoring), sunucuda barınan yazılımların güncel tutulması, güvenlik önlemlerinin alınması, hız ve kaynak tüketimi optimizasyonlarının gerçekleştirilmesi, olası sorunların çözülmesini sağlar.

Desteklediğimiz Yazılım ve Teknolojiler

Sunucu Yönetimi alanında destek verdiğimiz yazılım ve teknolojiler;

 • Linux; Debian, CentOS, Ubuntu
 • Windows Server
 • Docker
 • WHM / Cpanel
 • Directadmin
 • Plesk
 • Nginx
 • Apache
 • MySQL / MariaDB

Cremicro Google Cloud sistemleri ile çalışıyor mu?

Cremicro Google Cloud Partner’i olarak tüm Google Cloud servisleri için hizmet vermektedir.

Sunucu Yönetimi Fiyatlandırması Nasıl Yapılıyor?

Sunucu Yönetiminde ister saatlik, ister aylık bakım ve yönetim paketleriyle çalışmaktayız. İhtiyacınıza uygun çözümler üretiyoruz.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Sefer GülçiçekKurumsal İletişim Müdürü

Markalarımız, profesyonel dijital ajans desteğine ihtiyaç duyduğunda, birçok ajans ile yaptığımız mülakatlar sonrasında Cremicro ile çalışmaya karar vermiştik. Aradan 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek ve sonuçlarını görmek memnuniyet verici.

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın


  Close Menu
  Skip to content