Skip to main content

Teşvik ve Hibe Danışmanlığı

Teşvik ve Hibe alanında uzman ekibimizin danışmanlığı ile hem Türkiye’de kayıtlı şirketiniz hem de yurtdışında kayıtlı şirketiniz için başta reklam faaliyetleri olmak üzere teşvik ve hibe alanlarında danışmanlık alabilirsiniz.

Hemen Teklif Al
Teşvik Ve Hibe Danışmanlığı
Teşvik Ve Hibe Danışmanlığı
Teşvik Ve Hibe Danışmanlığı
Teşvik Ve Hibe Danışmanlığı
Teşvik Ve Hibe Danışmanlığı
Teşvik Ve Hibe Danışmanlığı

Teşvik ve Hibe Danışmanlığı

Şimdi Teklif Al

Ulusal Destekler

IPARD programı, KOSGEB genel destekleri ve proje bazlı destekleri, KOSGEB İş Geliştirme Destek Programı, AR-GE, ÜR-GE ve İnovasyon Programı, Teknoyatırım, Yurtdışı Hızlandırıcı, Yurtdışı Pazar Programı, Ticaret Bakanlığı destekleri, TÜBİTAK destek programları gibi onlarca farklı destek programı için uygunluğunuzu kontrol ediyor ve süreci sizinle birlikte yönetiyoruz. 

Uluslararası Destekler

IPA Programı, FRIT Programı ve Horizon Programı gibi Avrupa Birliği Programları, Eurostars, Eureka Network, Globalstars, Eureka Clusters gibi Eureka Programları, Dünya Bankası Destekleri, Birleşmiş Milletler Destekleri ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Destekleri için projenin başından sonuna dek danışmanlık sağlıyoruz. 

Teknopark Destekleri

Şirketinizin mevcut yapısını değerlendirdikten sonra Teknopark başvurusu, proje bazında eksikliklerin giderilmesi, ilgili desteklerden yararlanılması ve dönemsel raporlamalar konusunda danışmanlık sağlıyoruz.

Turquality Programı

Küresel pazarlarda oyuncu olmak isteyen şirketler için gerek Turquality, gerek e-Turquality gerekse de Marka Destek Programı süreçleri konusunda danışmanlık sağlıyoruz. 

Yola Bütünleşik Çalışma Sağlayabilecek bir Partner ile Çıkın

Teşvik ve Hibe süreçleri yıllara yayılan bir yol arkadaşlığı gerektirmekte. Bu uzun yolda hem teşvik ve hibe programları hem de ardından gelecek olan pazarlama faaliyetlerini sizinle birlikte yönetebiliriz. Türkiyeden dünya markaları çıkabileceğine inanan, sürece hakim bir pazarlama ajansı ile çalışırken, yine tüm hibe ve teşvik süreçlerini bilen bir partnere sahip olacaksınız.

Geniş çözüm yeteneklerimiz sayesinde yurtdışında gereken idari ve pazarlama operasyonlarını ya da yurtiçindeki teşvik süreçlerini, gerekebilecek ek yazılımsal geliştirmeleri, yurtdışı ve yurtiçi pazarlama faaliyetlerini tek bir yerden yönetmek için bizimle iletişime geçin.

Kosgeb
Teşvik Ve Hibe Danışmanlığı
Tübitak
Horizon Avrupa
Ebrd
Eureka

30bin₺’den 200milyon₺’ye dek geniş teşvik ve hibe seçenekleri için uygunluğunuzu hemen kontrol ettirin.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Sefer GülçiçekKurumsal İletişim Müdürü

Markalarımız, profesyonel dijital ajans desteğine ihtiyaç duyduğunda, birçok ajans ile yaptığımız mülakatlar sonrasında Cremicro ile çalışmaya karar vermiştik. Aradan 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek ve sonuçlarını görmek memnuniyet verici.

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Teşvik ve Hibe Danışmanlığı Alarak Şirketinizi Büyütmek için Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content