Skip to main content

Turizm Pazarlaması 

Turizm Pazarlaması 

Turizm Pazarlaması 

Turizm Pazarlaması 

Turizm Pazarlaması 

Turizm Pazarlaması 

Turizm Pazarlaması
Turizm Pazarlaması
Turizm Pazarlaması
Turizm Pazarlaması
Turizm Pazarlaması
Turizm Pazarlaması
Turkish Airlines
Turizm Pazarlaması
Turizm Pazarlaması
Turizm Pazarlaması

Turizm Sektörü için Sunduğumuz Hizmetler

SEO

Anahtar kelime araştırması, site içi SEO düzenlemeleri ve kaliteli backlink oluşturma stratejileri ile organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı hedefliyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Hedef kitlenize uygun içerik planlaması, etkileyici görsel tasarımlar ve stratejik reklam kampanyaları ile markanızın sosyal medyadaki varlığını güçlendiriyoruz.

İçerik Pazarlaması

Blog yazıları, infografikler ve daha fazlasını kullanarak marka bilinirliğinizi artırıyor, sektördeki otoritenizi pekiştiriyor ve web sitenize organik trafik çekiyoruz.

Dijital Reklamcılık

Google, Meta ve programatik reklam kampanyaları ile markanızı doğru hedef kitleye ulaştırıyoruz. Bütçenizi etkili şekilde kullanarak maksimum dönüşüm elde etmeyi amaçlıyoruz.

Influencer Pazarlaması

Markanızın hedef kitlesine uygun influencer’larla işbirliği yapıyoruz. Ürün veya hizmetlerinizin tanıtımını, güvenilir ve etkili kişiler aracılığıyla gerçekleştirerek marka bilinirliğinizi artırıyoruz.

Video ve Fotoğraf Çekimi

Markanızın hikayesini görsel olarak anlatmanıza yardımcı oluyoruz. Profesyonel video ve fotoğraf çekimleriyle ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya şirket kültürünüzü etkileyici bir şekilde sergiliyoruz.

Turizm Pazarlaması
Sağlık Turizmi
Turizm Pazarlaması

Örnek Çalışmalar

İşletmenize Değer Katın

Turizm sektörüne özel dijital pazarlama çözümlerimizin işletmenize nasıl değer katabileceğini görmek için hemen iletişime geçin!

Oteller

Oteller için dijital pazarlama stratejileri, konaklama sektöründe rekabet avantajı sağlamak, potansiyel misafirlerin dikkatini çekmek ve doğrudan rezervasyon oranlarını artırmak amacı taşır.

Tur Firmaları

Tur firmaları için dijital pazarlama, sundukları seyahat paketlerini ve deneyimlerini ideal müşteri segmentlerine tanıtmak, sadık müşteriler edinmek ve satışları artırmak için büyük bir öneme sahiptir.

Sağlık Turizmi

Sağlık turizmi alanında dijital pazarlama; hastaneler, klinikler ve sağlık merkezleri gibi sağlık hizmeti sağlayıcılarının global ölçekte tedavi arayan hastalara ulaşmasını sağlar.

Kongre İletişimi

Kongre iletişimi için dijital pazarlama; etkinliklerin, konferansların ve kongrelerin hedef kitleye etkili bir şekilde duyurulmasını, katılımcıların bilgilendirilmesini ve etkinliğe ilginin artırılmasını sağlar.

Cremicro için Ne Söylediler?

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Asya ÖzışıklıoğluDoğuş Teknoloji Pazarlama Müdürü

Alışılagelmişin dışında görünen talep ve yöntemlerimize ayak uydurulması, değişen ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler sunulması, tüm bunlar yapılırken de samimi ve dürüst davranılması bu iş ortaklığımızı güçlü kılıyor. Tüm destekleri için teşekkür ediyoruz.

Sefer GülçiçekAkçelik Kurumsal İletişim Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Cremicro ile çalışmaya karar vermemizden bu yana 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek memnuniyet verici.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi hızla geliştirdik.

Hemen Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content