Skip to main content

Üretim Sektöründe Pazarlama 

Üretim Sektöründe Pazarlama 

Üretim Sektöründe Pazarlama 

Üretim Sektöründe Pazarlama 

Üretim Sektöründe Pazarlama 

Üretim Sektöründe Pazarlama 

Üretim Sektöründe Pazarlama
Üretim Sektöründe Pazarlama
Üretim Sektöründe Pazarlama
Üretim Sektöründe Pazarlama

Üretim Sektörü için Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

SEO

SEO hizmetimiz, üretim firmalarının web sitelerini arama motorlarında daha görünür kılarak potansiyel müşterilere ulaşmalarını sağlar, organik trafikleri artırır.

İçerik Pazarlaması

Kaliteli ve hedef kitleye yönelik içerikler üreterek marka bilinirliğini artırıyor ve potansiyel müşterilerle etkileşim kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformlarında hesaplarınızı aktif bir şekilde yöneterek müşterilerle doğrudan etkileşim kurmanızı ve marka sadakati oluşturmanızı sağlıyoruz.

E-Mail Pazarlaması

Kişiselleştirilmiş e-posta kampanyaları ile mevcut ve potansiyel müşterilere doğrudan ulaşarak, ürün veya hizmetler hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz.

Web Site Tasarımı

Kullanıcı dostu, mobil uyumlu ve SEO’ya uygun web siteleri geliştirerek potansiyel müşterilerin sitenizi ziyaret etmelerini sağlıyor ve kullanıcı deneyimini iyileştiriyoruz.

Dijital Reklamcılık

Google, Meta ve programatik reklamcılık platformları aracılığıyla firmanızın doğru hedef kitlelere hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Örnek Çalışmalar

Sürdürülebilir Büyüme Sağlayın

Cironuzu artırmak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için bizimle iletişime geçin.

B2B Üretim

B2B üretim sektöründe dijital pazarlama, markaların niş pazarlarda doğru iş ortaklarıyla etkileşime geçmesini ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmasını sağlar.

Ağır Ekipman

Ağır ekipman üreticileri için dijital pazarlama, ürünlerin teknik özelliklerini ve kullanım avantajlarını hedef kitleye etkili bir şekilde ileterek marka güvenilirliğini artırır.

Kimyasallar

Endüstriyel kimyasal satan firmalar için dijital pazarlama hizmeti, geniş bir pazarda marka bilinirliğini artırarak doğru kitleye etkili bir şekilde ulaşmanın en verimli yoludur.

Enerji Ekipmanları

Dijital pazarlama hizmeti almak, enerji ekipmanları satan firmalar için ürünlerini hedef kitleye doğru, etkili ve verimli bir şekilde ulaştırmalarını mümkün kılar.

Metal ve Maden

Metal ve maden sektörü için dijital pazarlama, küresel rekabette öne çıkmak ve ürün kalitesiyle pazarda farkındalık yaratmak için çok büyük bir öneme sahiptir.

Elektrikli Bileşenler

Elektronik komponent sektöründe dijital pazarlama, teknik üstünlükleri ve yenilikçi çözümleri mühendislik ve teknik alıcı kitlesine ulaştırmak için gereklidir.

Ambalaj Sektörü

Ambalaj endüstrisinde dijital pazarlama, sürdürülebilirlik ve yenilikçi tasarım gibi anahtar değerleri ön plana çıkararak markanın pazarda öne çıkmasını sağlar.

İnşaat

İnşaat sektöründe dijital pazarlama, projelerin kalitesi ve güvenilirliği hakkında farkındalık yaratmak ve müşterilerle bağlantı kurmak için önemlidir.

Cremicro için Ne Söylediler?

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Asya ÖzışıklıoğluDoğuş Teknoloji Pazarlama Müdürü

Alışılagelmişin dışında görünen talep ve yöntemlerimize ayak uydurulması, değişen ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler sunulması, tüm bunlar yapılırken de samimi ve dürüst davranılması bu iş ortaklığımızı güçlü kılıyor. Tüm destekleri için teşekkür ediyoruz.

Sefer GülçiçekAkçelik Kurumsal İletişim Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Cremicro ile çalışmaya karar vermemizden bu yana 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek memnuniyet verici.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi hızla geliştirdik.

Hemen Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content