Video Ajansı

Her geçen gün daha da önemini artıran video içeriklerle marka bilinirliğinizi ve görünürlüğünüzü artırabilirsiniz.

Hemen Teklif Al
Video Ajansı
Video Ajansı
Video Ajansı
Video Ajansı
Video Ajansı
Video Ajansı

Video Ajansı

Şimdi Teklif Al

Kaliteli Video İçerikler

Videonun gücünü kullanarak potansiyel müşterilerinize kendinizi daha etkili biçimde anlatabilirsiniz.

Profesyonel Stüdyomuzdan Faydalanın

Dijital dünyaya yönelik içerikler üretmek için kullandığımız Maslak’taki stüdyomuzdan faydalanarak en iyi içerikleri üretin.

YouTube SEO

Dünyanın en çok kullanılan ikinci arama motoru olan YouTube’da içerikleriniz öne çıksın!

IG TV ve Facebook Watch

IG TV ve Facebook Watch için optimize edilmiş içerikler üreterek sosyal ağlarda içeriklerinizi viralleştirin.

Sizi en etkili şekilde hedef kitlenize anlatabilecek videolar üretelim.

Dünyanın en çok kullanılan ikinci arama motoru olan YouTube ve dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı olan Instagram ve Facebook’ta başarılı olmanın yolu video içeriklerden geçiyor. Video pazarlaması alanında yüzlerce markaya verdiğimiz hizmet sonucunda, video içerik üretme, videolara yönelik özel SEO çalışmaları ve videoların viralleşmesi süreci uzmanlık alanımız haline geldi.

Video pazarlama ajansı olan Cremicro, hem stüdyomuzda, hem de uluslararası lokasyonlarda yüksek kalitede ekipmanlarımızla çekimler gerçekleştirebiliyor. Çekimlerimizi prodüksiyon ekibimizle canlıya alıyor ve yayınlanan videolardaki reklam ve SEO süreçlerini yönetiyoruz.

Video Pazarlaması ve Kapsamı Nedir?

Video pazarlaması, Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video odaklı siteler için ve Facebook Watch, IG TV, Tiktok gibi sosyal ağlar için markalar adına içeriklerin üretilmesi ve daha fazla kişinin izleyebilmesi için optimizasyon ve tanıtım çalışmalarının gerçekleşmesidir. 

YouTube Reklamlarını da Yönetiyor Musunuz?

Evet. Profesyonel Adwords ekibimiz YouTube reklamları için en düşük bütçe ile doğru hedef kitleye videolarınızı izletmek için çalışmalar gerçekleştiriyor.

Stüdyonuz ve Ekipmanlarınız Var Mı?

Maslak’taki stüdyomuzda JimmyJib’ten Drone ile çekime kadar yüksek kapasiteli ekipmanlara sahibiz. Aynı zamanda global markaların da sürekli olarak kullandığı stüdyomuzda bugüne dek yüzlerce çekim gerçekleşti.

YouTube Videoları İşletmemi Büyütmek için Faydalı Mıdır?

Videolarınız sizin hedef kitlenize yönelik olarak üretilmesi ve marka kimliğinizi bozmayacak şekilde yüksek kalitede üretildiği sürece markanızı hızlı bir şekilde büyütme potansiyeline sahiptir.

Markam için Ne Tür Videolar Üretebilirsiniz?

Testimonial yani referans videoları, üretim tesislerinin videoları, tanıtım filmleri, YouTube videoları, Instagram, IG TV ya da Facebook videoları, Etkinlik videoları, CEO ya da çalışan videoları gibi onlarca farklı konseptte video üretebiliriz.

Pazarlama Dışında Eğitim Videoları da Üretiyor Musunuz?

Evet. Şirket içi eğitim videoları, oryantasyon eğitimleri, Udemy eğitim setleri, şirket içi motivasyon setleri ya da İşveren Markası çalışmaları kapsamında İnsan Kaynakları departmanları ile özel setler hazırlıyoruz.

YouTube'da Videolarımızın Daha Fazla İzlenmesi İçin Ne Yapıyorsunuz?

YouTube’da YouTube Ads yönetimi ile birlikte sponsorlu içerikler oluşturuyoruz. Bunun dışında YouTube’a özel olarak SEO çalışmaları ile belirlediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmanız için optimizasyon çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın