Skip to main content

Video Ajansı

Video üretimini profesyonel olarak yapabilecek, markanızı büyütmek, geliştirmek ve tanıtmak adına size profesyonel videolar sunacak bir yer arıyorsanız doğru adres Cremicro video ajansı olmalıdır.

Hemen Teklif Al
Video Ajansı
Video Ajansı
Video Ajansı
Video Ajansı
Video Ajansı
Video Ajansı

Video Ajansı

Şimdi Teklif Al

Kaliteli Video İçerikler

Videonun gücünü kullanarak potansiyel müşterilerinize kendinizi daha etkili biçimde anlatabilirsiniz.

Profesyonel Çekim ve Animasyon

Maslak’taki stüdyomuzda ve geniş ekipman havuzumuzla yüksek kalitede çekimler yapabilme imkanına sahip, profesyonel sonuç odaklı çalışan bir video ajansıyız.

Videonun yayınlanacağı mecraya göre hazırlanan konseptle ilgi çekici tasarımlar hazırlayarak markanızın kalitesini ve ruhunu ön plana çıkarmak, size maksimum düzeyde fayda sağlamak için çalışıyoruz.

YouTube SEO

Dünyanın en çok kullanılan ikinci arama motoru olan YouTube’da içerikleriniz öne çıksın!

Senaryo

Müşterilerimizle yapılan görüşmeler sonucu videonun amacını, konusunu, yayınlanacak mecrayı, işin hedef kitlesini içeren bilgileri toplayarak bir brief’e döküyoruz. Yaratıcı ekibimizle tüm bilgiler ışığında bir beyin fırtınası yaparak brief’e uygun ve doğru stratejik içeriklerle senaryo hazırlıyoruz.

Sizi en etkili şekilde hedef kitlenize anlatabilecek videolar üretelim.

Dünyanın en çok kullanılan ikinci arama motoru olan YouTube ve dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı olan Instagram ve Facebook’ta başarılı olmanın yolu video içeriklerden geçiyor. Video pazarlaması alanında yüzlerce markaya verdiğimiz hizmet sonucunda, video içerik üretme, videolara yönelik özel SEO çalışmaları ve videoların viralleşmesi süreci uzmanlık alanımız haline geldi.

Video pazarlama ajansı olan Cremicro, hem stüdyomuzda, hem de uluslararası lokasyonlarda yüksek kalitede ekipmanlarımızla çekimler gerçekleştirebiliyor. Çekimlerimizi prodüksiyon ekibimizle canlıya alıyor ve yayınlanan videolardaki reklam ve SEO süreçlerini yönetiyoruz.

Video Pazarlaması ve Kapsamı Nedir?

Video pazarlaması, Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video odaklı siteler için ve Facebook Watch, IG TV, Tiktok gibi sosyal ağlar için markalar adına içeriklerin üretilmesi ve daha fazla kişinin izleyebilmesi için optimizasyon ve tanıtım çalışmalarının gerçekleşmesidir. 

YouTube Reklamlarını da Yönetiyor Musunuz?

Evet. Profesyonel Adwords ekibimiz YouTube reklamları için en düşük bütçe ile doğru hedef kitleye videolarınızı izletmek için çalışmalar gerçekleştiriyor.

Stüdyonuz ve Ekipmanlarınız Var Mı?

Maslak’taki stüdyomuzda JimmyJib’ten Drone ile çekime kadar yüksek kapasiteli ekipmanlara sahibiz. Aynı zamanda global markaların da sürekli olarak kullandığı stüdyomuzda bugüne dek yüzlerce çekim gerçekleşti.

YouTube Videoları İşletmemi Büyütmek için Faydalı Mıdır?

Videolarınız sizin hedef kitlenize yönelik olarak üretilmesi ve marka kimliğinizi bozmayacak şekilde yüksek kalitede üretildiği sürece markanızı hızlı bir şekilde büyütme potansiyeline sahiptir.

Markam için Ne Tür Videolar Üretebilirsiniz?

Testimonial yani referans videoları, üretim tesislerinin videoları, tanıtım filmleri, YouTube videoları, Instagram, IG TV ya da Facebook videoları, Etkinlik videoları, CEO ya da çalışan videoları gibi onlarca farklı konseptte video üretebiliriz.

Pazarlama Dışında Eğitim Videoları da Üretiyor Musunuz?

Evet. Şirket içi eğitim videoları, oryantasyon eğitimleri, Udemy eğitim setleri, şirket içi motivasyon setleri ya da İşveren Markası çalışmaları kapsamında İnsan Kaynakları departmanları ile özel setler hazırlıyoruz.

YouTube'da Videolarımızın Daha Fazla İzlenmesi İçin Ne Yapıyorsunuz?

YouTube’da YouTube Ads yönetimi ile birlikte sponsorlu içerikler oluşturuyoruz. Bunun dışında YouTube’a özel olarak SEO çalışmaları ile belirlediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmanız için optimizasyon çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Video Pazarlama Neden Önemlidir?

Video içerikler olabildiğince hızlı bir şekilde en çok talep edilen içerik türü haline gelmeye başladı. Aslında bu yılın video yılı olacağını söylemek çok da sürpriz olmayacaktır. Bu konuyla ilgili bazı video istatistikleri şu şekildedir;
• İnternet trafiğinin %82’si video olacak.
• Dünyanın en büyük video platformu olan YouTube ayrıca en popüler 2.web sitesidir.
• İnsanlar Youtube’u sadece ziyaret etmezler. Bunun yanında orada oldukça geniş bir vakit harcalar. Aslına bakılırsa insanlar her gün 1 milyar saat boyunca Youtube videosu izliyor.
• Ortalama olarak bir kullanıcı, mobil üzerinden günde sadece 40 dakika Youtube’da vakit geçiriyor.
• Tüketicilerin %90’ı izledikleri bir videonun satın alma kararına yardımcı olduğunu söylüyor.

Video Pazarlamayı Neden Daha Çok İşletme Tercih Etmeye Başladı?

Video pazarlaması firmaların pazarlama kampanyaları ekstra bütçe ayırdığı bir kalem haline dönüştü. Peki bu normal mi? Evet hem de çok normal. Bunu istatistikler üzerinden size aktaralım. İşletmelerin %87’si artık ürünlerini pazarlamak için video pazarlamayı kullanıyor. Pazarlama sektörü içerisinde yer alan uzmanların %93’ü video içeriklerin müşteri sayısını artırmaya yardımcı olduğunu düşünüyor. Belki de en ilginç istatistiğin bu olduğunu söyleyebiliriz. Videonun bu kadar katkı sağladığını fark eden pazarlamacıların %99’u bu yıl da dijital pazarlama çalışmalarında video pazarlamasına devam edeceklerini söylediler.

Video Pazarlama Stratejisi Nasıl Geliştirilir?

Video pazarlamada başarılı olmak gibi bir niyetiniz varsa sağlam bir strateji geliştirmeniz şarttır. Oluşturduğunuz video pazarlama stratejiniz şunları içerisinde bulundurmalıdır;
• Müşterilerin sorunlarını araştırma
• Müşterilerin sorunlarını çözen konuları geliştirme
• Hazırlanacak olan video içeriğin ana hatlarını belirleyip metinleştirme
• Markanız için hazırlayacağınız videolarda benzersiz bir görüntü hissiyatı oluşturma
• Videoları çekme ve düzenleme
• Videolarınızda anlattıklarınızı metin olarak ekleme
• Videolarınızı sosyal medya mecralarında dağıtma
• Videolarınızın sonuçlarını ölçümleme
• Hedef kitlenizden aldığınız geri dönüşler doğrultusunda içerik stratejinizi geliştirme

Nasıl Harika Videolar Üretebilirsiniz?

Şirketiniz için nasıl harika videolar oluşturabilirsiniz? İlk olarak taslak oluşturmayla başlamalısınız. Aslında video içerik oluşturmak zor gibi görünse de doğru bir sistematik üzerine kurulduğunda her şey güzel olabilir. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, videonuzda anlatmayı planladığınız her şeyi not almak sizin avantajınıza olacaktır. Bu sistemi oturtmanız sizin oldukça hızlı bir şekilde videolarınızı üretebilmenizi sağlar. Videonuzda anlatacağınız şey önceden yazılacağı için bir sürü çekim yapmak zorunda kalmazsınız. Yazdıklarınızı prompter’a yerleştirip, videonuzu oluştururken buradan yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra doğru ışık kullanımı önemlidir. Işığı ayarlamak için ise arka plan, konu ve ortam ışığına dikkat etmelisiniz. Bu bölümlerin üçünü de doğru bir şekilde ışıklandıramıyorsanız, karşı taraftan görüntü dengesiz görünebilir. Bu belirttiğimiz detayları doğru bir şekilde oluşturduğunuzda ise videolarınızın ışığının harika görüneceğinden emin olabilirsiniz. Son olarak ses yalıtımı önemlidir. Kullandığınız mikrofon harika olabilir. Ama yaptığınız çekimler yankı yapan bir odadaysa sesiniz karşı tarafa çok kötü bir şekilde aktarılacaktır. Yankı çoğu zaman tavandan ve yerden gelir. Bu sorunu çözmek için çekimlerinizi bir video stüdyosunda gerçekleştirebilirsiniz.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Sefer GülçiçekKurumsal İletişim Müdürü

Markalarımız, profesyonel dijital ajans desteğine ihtiyaç duyduğunda, birçok ajans ile yaptığımız mülakatlar sonrasında Cremicro ile çalışmaya karar vermiştik. Aradan 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek ve sonuçlarını görmek memnuniyet verici.

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content