Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı olarak mobil ve SEO uyumlu, UX ilkelerine uygun web sitenizi oluşturuyor ve 15 iş günü içerisinde size teslim ediyoruz.

Hemen Teklif Al
migros
GE
seninbankan
icisleri
hospitadent logo
yandex

Web Tasarım Ajansı

Şimdi Teklif Al

Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

Responsive özelliği ile tüm cihazlara uyumlu web sitesi tasarımı hazırlıyoruz.

Temel SEO Ayarları

Web sitesi tasarımını bitirdikten sonra sitenin temel SEO ayarları düzenliyor ve sitenizi size ondan sonra teslim ediyoruz.

Size Özel Tasarım

Web sitesinizin tasarımını tamamen sizin konseptinize uygun bir şekilde hazırlıyoruz.

Kısa Sürede Teslimat

15 iş günü içerisinde gerekli çalışmaları gerçekleştiriyor ve her şeyiyle hazır olan web sitenizi size teslim ediyoruz.

Web Sitesi Güvenliği

Şirket E-Posta Kurulumları

Site Hızı

Kolay Kullanım

Lisans

Neler Dahil?

İşletmenize Özel Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Web sitesi, marka bilinirliği sağlayan, firmanızın büyümesine yardımcı olan, ürünlerinizin satışlarını artıran etkili bir araçtır. Müşterilerinize neyi, nasıl sunduğunuza bağlı olarak size ya daha fazla müşteri getirir ya da onları sonsuza dek geri çevirir.

Web sitesi yazılımının mağazanız olduğunu düşünürsek, web sitesi tasarımı da mağazanızın vitrini anlamına gelir. İyi bir mağazanın iyi bir vitrine ihtiyacı olacaktır. Harika bir vitrinle müşterilerinizin gözünde farklılaşabilir, güven oluşturabilir ve onları kendinize çekebilirsiniz.

Web Tasarım Nedir?

Dijital ortamda sizin ya işletmenizin tanıtılması için hazırlanan web sitesin tasarım sürecini kapsar.

Web Tasarım Ajansına Web Sitesi İçin Her Ay Para Vermeniz Gerekiyor mu?

Hayır, web siteniz için sadece 1 kere ödeme yapmanız gerekir. İş tamamlanıp ödeme yapıldıktan sonra, web sitesi tamamen size ait olur. Web siteniz tamamlandıktan sonra tüm kodları ve fikri sınai hakları size devrediyoruz. Talebinize göre barındırma (hosting) sürecini de üstleniyoruz. Eğer hostingin tarafımızdan karşılanmasını isterseniz yalnızca yıllık olarak hosting ücreti talep ediyoruz.

Web Sitem Mobil Uyumlu Olacak mı?

Hazırladığımız bütün web sitesi tasarımları mobil uyumlu olarak çalışmaktadır. Tüm cihazlarınızda kullanıcı deneyimine uygun şekilde tasarlanmak ve kodlanmakla birlikte Google Search Console üzerinden de mobil uyumluluk sorunları varsa taratıyor ve sorunları gideriyoruz.

Web Tasarım Ajansı Web Sitesi Tasarımı Satışı Sonrası Destek Sağlıyor mu?

Teslimatın ardından 3 ay boyunca teknik destek sağlıyoruz. Ayrıca web sitesinin teslimi ile birlikte web sitenizi kendi kendine güncelleyebilmeniz için size özel bir eğitim düzenliyoruz.

Web Tasarım Ajansı Web Sitesi Tasarımında Hangi CMS Sistemini Kullanıyor?

WordPress, Shopify, Webflow, Hubspot, Magento, Drupal ve Joomla CMS sistemleriyle site tasarımlarını hazırlayabiliyoruz. Ayrıca dilerseniz size özel bir yazılım seçeneği de sunabiliyoruz.

Web Sitesi İçeriğini Kim Yazıyor?

Web site içeriğini siz yazıyorsunuz. İşin uzmanı siz olduğunuz için içerikler sizden gelirse daha faydalı olabiliyor. Ama tabii ki içeriği de bizim yazmamızı talep ederseniz web sitenizin içeriğini hazırlayacak metin yazarlarımız sizleri bekliyor.

Web Sitesi Barındırma Hizmeti Sunuyor musunuz?

Hazırlanan web sitesi tasarımınızı barındırırken ihtiyacınıza özel olarak çözümler sunuyoruz. İsterseniz Türkiye’de, isterseniz Amsterdam’da, isterseniz de ABD’de bulunan sunucularımızda web sitenizi barındırabiliyor, ihtiyacınıza uygun olarak paylaşımlı hosting ya da size özel bulut sunucu seçenekleri sunabiliyoruz. Web sitenizi size özel bir sunucuda barındırmak isterseniz Amazon AWS, Rackspace ya da Google Cloud üzerinde kuruyor, yine ihtiyacınıza göre load & balancer ya da disaster kurulumlarınızı gerçekleştirebiliyoruz.

Web Sitem İçin SSL Kuruyor musunuz?

Evet sizin için SSL kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınıza göre ücretsiz SSL kurabiliyor, isterseniz yüksek güvenlikli EV SSL kuruyoruz.

Web Sitesi Tasarımı SEO İçeriyor mu?

Web sitesi tasarımı çalışmalarımız SEO ile ilgili olan temel teknik çalışmaları da içeriyor.

Cremicro Growth Hacking Agency i癟in Ne S繹ylediler?

Cremicro ile 癟al覺t覺覺m覺z s羹re zarf覺nda dijital d羹nya ad覺na 癟ok ey 繹rendik. Yapt覺覺 ii sahiplenen ve s羹rekli gelitirmeye 癟al覺an, alan覺nda uzman, yeniliklere a癟覺k bir partner. Bizi daima daha b羹y羹k baar覺lara g繹t羹rd羹.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Bakan覺

Cremicro ile ger癟ekletirdiimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleik Krall覺k'ta operasyonlar覺m覺z覺 b羹y羹tt羹k. D繹n羹羹m optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geni bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yakla覺k bir sene CreatorDen i癟in birlikte 癟al覺t覺k. Dijital pazarlama stratejimizi oluturma ve y繹netme rol羹n羹 羹stlenerek gerek sahiplenmesi gerek i teslim disiplini ile keyifli ve baar覺l覺 bir birlikteliimiz oldu. T羹m ekibimiz taraf覺ndan ortaya koyduu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar 癟al覺mak isteyeceim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, 襤nternet Reklamlar覺 ve PR i癟in 癟al覺覺yoruz. Organizasyon yetenei, iine olan adanm覺l覺覺 ve sunduu 癟繹z羹mler ile gerek m羹teri iletiimi gerekse de salad覺覺 network ile iimizi sayesinde h覺zla gelitiriyoruz. Her zaman farkl覺 ve etkili 癟繹z羹mler ile kar覺m覺za gelmesi bizim i癟in de b羹y羹k f覺rsatlar sunuyor.

Y羹ksel EminoluProjesoft Kurucu Orta覺

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın