Skip to main content

Yeme-İçme Sektöründe Pazarlama 

Yeme-İçme Sektöründe Pazarlama 

Yeme-İçme Sektöründe Pazarlama 

Yeme-İçme Sektöründe Pazarlama 

Yeme-İçme Sektöründe Pazarlama 

Yeme-İçme Sektöründe Pazarlama 

Yeme Içme Sektöründe Pazarlama
Yeme-İçme Sektöründe Pazarlama
Yeme-İçme Sektöründe Pazarlama
Yeme-İçme Sektöründe Pazarlama

Yeme-İçme Sektörü için Pazarlama Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Restoranlar, kafeler ve diğer yeme-içme işletmeleri için özel olarak tasarlanmış sosyal medya kampanyaları ile marka bilinirliğini artıyor ve müşteri etkileşimini güçlendiriyoruz.

SEO

Web sitenizi, potansiyel müşterilerin arama motorlarında yaptıkları yerel aramalarda üst sıralarda yer alacak şekilde optimize ederek organik trafik ve görünürlüğü artırıyoruz.

Influencer Pazarlama

Yeme-içme firmaları için influencer pazarlama hizmetimiz, markanın hikayesini ve lezzetlerini geniş kitlelere ulaştırma ve müşteri ilgisini çekme konusunda kritik bir araçtır.

İçerik Pazarlaması

Hedef kitleye yönelik ilgi çekici ve değerli içerikler üreterek marka sadakatini ve müşteri bağlılığını artıran stratejiler geliştiriyoruz.

Dijital Reklamcılık

Hedeflenmiş ve ölçülebilir Google ve Meta reklam kampanyaları ile doğru kitleye ulaşır ve marka farkındalığını artırıyoruz.

Fotoğrafçılık ve Video

Fotoğrafçılık ve video hizmetimiz; işletmelerin menülerini, mekanlarını ve özel etkinliklerini yüksek kaliteli görsellerle tanıtmalarını sağlar.

Çalışmalarımız

Hedefinize Ulaşmanıza Yardımcı Olalım

İşletmenizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız? Bizimle iletişime geçin ve markanızı yeme-içme sektörünün rekabetçi dünyasında üst sıralara taşıyacak bir yolculuğa çıkalım.

Fast Food Markaları

Fast food markaları için sunduğumuz pazarlama hizmetleri, tekliflerinizin hızını ve lezzetini vurgulayan dinamik ve görsel olarak çekici kampanyalar oluşturmaya odaklanır.

İçecek Markaları

İçeceklerinizin benzersiz lezzetlerini ve ilişkilendirilen yaşam tarzını vurgulayan etkileyici içerikler oluşturma etrafında dönen bir yeme-içme pazarlama stratejisi geliştiriyoruz.

Mobil Yemek Uygulamaları

Yemek uygulamaları için hizmetlerimiz, uygulamanın görünürlüğünü artırarak kullanıcı sayısını genişletme ve müşteri sadakatini sağlama konusunda temel bir stratejidir.

Zincir Restoranlar

Zincir restoranlar için sunduğumuz dijital pazarlama hizmetleri; marka bilinirliğini artırma, her bir lokasyona özel ayak trafiğini teşvik etme ve tekrar eden işleri güçlendirme üzerine kuruludur.

Yerel Restoran ve Kafe

Sunduğumuz dijital pazarlama hizmetleri; işletmenizin yerel müşteri tabanını genişletmek, çevrimiçi ve çevrimdışı trafik oluşturmak ve pozitif bir marka imajı oluşturmak üzerine odaklanır.

Zincir Marketler

Zincir marketler için sunduğumuz dijital pazarlama hizmetleri, müşterilerinize ulaşmanızı, onların sadakatini kazanmanızı ve satışlarınızı artırmanızı amaçlar.

Cremicro için Ne Söylediler?

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Asya ÖzışıklıoğluDoğuş Teknoloji Pazarlama Müdürü

Alışılagelmişin dışında görünen talep ve yöntemlerimize ayak uydurulması, değişen ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler sunulması, tüm bunlar yapılırken de samimi ve dürüst davranılması bu iş ortaklığımızı güçlü kılıyor. Tüm destekleri için teşekkür ediyoruz.

Sefer GülçiçekAkçelik Kurumsal İletişim Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Cremicro ile çalışmaya karar vermemizden bu yana 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek memnuniyet verici.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi hızla geliştirdik.

Size Özel Stratejilerimizden Yararlanmak için Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content