Dijital Dönüşüm Ajansı

Sektörünüzde yüksek rekabet ile başa çıkabilmeniz için iletişim teknolojilerini kullanmalısınız. Cremicro Dijital Dönüşüm Ajansı olarak, doğru araştırma ve analizleri sağlayarak markanızın tüm dijitalleşme süreçlerini tamamlıyoruz. Müşteri odaklı ve dijital sistemlere uygun modeller geliştiriyoruz.

Hemen Teklif Al
migros
GE
seninbankan
icisleri
hospitadent logo
yandex

Dijital Dönüşüm Ajansı

Şimdi Teklif Al

Dijital Teknoloji Altyapısı

Markanızın ihtiyacı olan dijital altyapıları tespit ediyor ve en hızlı şekilde adaptasyon sağlıyoruz. İşletmelere özel yazılım hizmetleri, CRM ve yedekleme sistemleri birçok çalışma alanını dijital iletişim teknolojileriyle yapılandırıyoruz. Daha hızlı işlem gücü ile pazarlama faaliyetlerinize güç katıyoruz.

Dijital Pazarlama

Markanızın online platformlarda büyümesini sağlamak için Google Ads, Facebook Business gibi reklam platformlarını kullanarak dijital pazarlama çalışmalarını yönetiyoruz. Sosyal medya reklamcılığı ile artırılan marka bilinirliği sayesinde yeni hedef kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.

E-Ticaret Sistemleri

Cremicro Dijital Dönüşüm Ajansı olarak, pazarlama faliyetlerini dijital ortama taşıyor markanıza özel e-ticaret modülleri geliştiriyoruz. Entegrasyon, ürün yönetimi, kargo ve ödeme modülleriyle tam bir e-ticaret yönetimi yapıyor bu sayede daha hızlı büyüme ve daha çok yeni müşteri elde ederek ciro artışı gerçekleştiriyoruz.

Web Site Tasarımı

Markanızın ihtiyaçlarına özel geliştirilmiş, UI ve UX çalışmaları ile güçlendirilmiş, performans odaklı web sitesi yapıyoruz. SEO, Google ve E-ticaret yönetimi ile uyumlu geliştirilen web siteleri sayesinde markanızın dijital dönüşümde başarılı olmasını ve büyümesini sağlıyoruz.

Dijital Dönüşüm Ajansı İle Rekabet Gücünüzü Artırın

Cremicro Dijital Dönüşüm Ajansı ile etkili bir dijital dönüşüm gerçekleştirin. Bu sayede hedef kitlenize daha rahat ulaşın, yeni müşteri ve daha fazla satış elde edin. Başarılı bir dijital dönüşüm stratejisi oluşturmak için markanızı tanımlayalım ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım. Markanızın, mevcut temel eksiklikleri tespit edip dijital dönüşüm haritanızı belirleyelim.

Cremicro ile kurumsal dijital dünyaya ulaşın. Markanızın dijitalleşmesi ile hedeflerinize daha hızlı daha kolay ulaşın. Rekabet gücü yüksek, yenilikçi ve güçlü bir marka yaratmak için hemen dijital dönüşüme başlayın. Geliştirilmiş, yüksek performanslı web sitelerine sahip olun. Performans odaklı dijital altyapılar ve daha fazla rekabet gücü için Cremicro Dijital Dönüşüm Ajansı ile çalışmaya başlayabilirsiniz!

Dijital Dönüşüm Nedir?

Gelişen teknolojilere ayak uydurarak, yapılan birçok faliyetin online ortamlara aktarılması ve geliştirilmesini kapsayan bir süreçtir. Bu süreçte muhasebe, satış, pazarlama operasyonları, veri ve CRM sistemleri gibi çalışma faliyetlerini dijitalleştirerek markanızı güçlendirebilirsiniz. Online satış ve e-ticaret oluşumları da dijital dönüşüm içerisinde değerlendirilir. Bizimle E-ticaret sitenizi oluşturarak online satışa başlayabilirsiniz.

Dijital Dönüşüm Ajansı Ne Yapar?

Detaylı analizler ve araştırmalardan başlanarak planlar yaratılır. Daha sonra pazarlama hedeflerinize göre kullanılabilir dijital teknolojileri tepsit edilir. Kitlenizin davranışlarını tespit etmek ve müşteri datası oluşturmak için CRM teknolojileri kullanır. Araştırma aşamasında sitenizde bulunan satışa/hizmete engel olan sorunlar tespit edilir. Araştırma sürecinin ardından hipotez geliştirme kısmına geçilir. Dijital dönüşüm tüm aşamalarıyla başlar, site, uygulama, muhasebe, e-ticaret, yedekleme gibi alanlarda dönüşüm gerçekleşir. Son olarak da geliştirilen hipotezin sonuçları tekrar incelenir. Dijital dönüşüm tek seferde yapılan bir işlem değildir. Süreklilik ile ve düzenli analizlerle devam ettirilmesi gerekir. Ortaya çıkan çalışmaların dijital pazarlama ile mutlaka desteklenmesi ve gelişitirmesi gerekir.

Neden Dijital Dönüşüm Ajansı İle Çalışmalıyım?

Dijital dönüşüm, sektörünüzde güçlü rekabet yapabilmeniz ve marka büyümenizi artırmanız için günümüz şartlarında olmazsa olmazdır. Dijital değişimlere ayak uyduramayan markalar küçülmeye hatta yok olmaya maruz kalacaktır. Dijital Dönüşüm Ajansı, gerçekleştirilen yeni güncellemelerin markayı hedeflediği gelire ne kadar yaklaştırdığını, uzaklaştırdığını veya dönüşümün hangi ölçüde olduğunu bilir ve bunu geliştirecek yollar arar.

Hangi Sektörler Dijial Dönüşüm Ajansı İle Çalışır?

Hemen hemen her sektörün dijital dönüşüm programlarına ihtiyacı vardır. Eğitim, sağlık, üretim sektörleri başta olmak üzere sanayi, tarım, ulaştırma hatta finans sektörlerinde de dijital değişim oldukça önemlidir.

Markanın Dijital Dönüşümde Başarılı Olması İçin Neler Yapılır?

Eğer doğru dönüşüm stratejisi ve doğru hedefleme ile yapılırsa gözle görülür bir ciro artışı veya marka bilinirliği elde edilir. Önemli olan, markanın dijitalleşme sürecinde ajans ile işbirliği yapması ve doğru bütçeyi ayırmasıdır. Dijital dönüşüm için senkronize çalışmak gerekmektedir. Tek bir alanı dijitalleştirmek yetersiz olacaktır. Hazır paketlerle çalışmak yerine özel geliştirilmiş dönüşüm projeleriyle ilerlemek gerekir. Dönüşüm süreci insan ve teknoloji uyumuyla sağlanır, gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve güncel kalmak önemlidir.

Dijital Dönüşüm Ne Kadar Sürer?

Genel dönüşüm için öngörülen en verimli süre 6 ay ile 1 yıl civarlarıdır. Genel hatalar tespit edilip düzeltildikten sonra ince ayarlamalara geçilir. Sonrasında ise değişen düzene adapte olmak ve yeniliğe alışmak gerekir. Teknoloji, insanlar ve gereklilikler sürekli değiştiği ve geliştiği için her zaman yeni fırsatlar karşınıza çıkar. Bu sebeple değişim ve gelişim hiç bitmez. Optimizasyon süreci sürekli olarak devam eder.

Dijital Dönüşüm Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Dijital dönüşüm çalışmalarında güncelleme yapılmak istenen her alanın doğru araştırılması ve marka hedeflerine uygun yönde güncellenmesi gerekiyor. Bir ajasn ile anlaşmadan önce mutlaka kurumsal hizmet vermesine dikkat edin, her marka kendine özeldir ve işletmeye özel dijital dönüşüm projeleri yaratılmalıdır. Yeni sistemde karşılaşılabilecek sorunları öngörmesi, her problem için bir B planına sahip olması, müşterileri doğru analiz etmesi ve doğru uygulamaları kullanması gerekir. Bir dijital dönüşüm ajansı ile çalışmadan önce mutlaka dijital çalışma prenspilerine sahip olmasına dikkat edin.

Dijital Dönüşüm Ekibinin Yeterlilikleri Nedir?

Dönüşüm çalışmalarında çalışacak ekibin öncelikle growth kültürüne sahip olması gerekiyor. Ayrıca optimizasyon çalışmalarında yer alacak olan ekibin bilmesi gereken teknik araçlar da bulunuyor. Growth Hacking araçlarını kullanabilmeleri gerekmekte. 

Cremicro Growth Hacking Agency için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın