Skip to main content

Growth Hacking Ajansı 

Growth Hacking Ajansı 

Growth Hacking Ajansı 

Growth Hacking Ajansı 

Growth Hacking Ajansı 

Growth Hacking Ajansı 

Growth Hacking Ajansı

900

Sağladığımız ROI

2945365

Sağladığımız Lead

1,635,284

Sağladığımız Telefon Aramaları

724,562,300

Sağladığımız Gelir Artışı

50

Hizmet Verdiğimiz Ülke
Adım Adım Büyümek için Growth Hacking Ajansı

Growth hacking, düşük maliyetlerle sürdürülebilir bir şekilde müşteri kazanmanıza yardımcı olur.

1

Müşteri Edinme Stratejileri

Web sitesi üzerinden insanlara ürün ya da hizmet mi sunuyorsunuz? Sitenizin ziyaretçi oranı yüksek ama dönüşüm oranlarınız istediğiniz seviyede değil mi? Bounce rate oranınız çok mu yüksek? Growth hacking ajansı bu sorunlara yaratıcı çözümler geliştiriyoruz.
2

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Web sitenizin elde ettiği dönüşüm oranlarını artırmayı ve bounce rate oranını düşürmeyi hedefliyoruz. Bu işlemleri yaparken temel olarak AARRR modelini alıyoruz. Tabii ki bunu yaparken yaptığımız çalışmaları size raporluyor ve sizi her zaman bilgilendiriyoruz.
3

Kullanıcı Deneyimi İyileştirme

Ürün veya hizmetinizi iyileştirmek, müşteri sadakatini artırmak ve markanızın büyüme hikayesine önemli ölçüde katkıda bulunmak için kullanıcı davranışlarını ve geri bildirimlerini analiz ediyoruz. Bu doğrultuda kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çalışıyoruz.
4

Veriye Dayalı Karar Alma

Her hareketimizi yönlendiren veri odaklı bir zihniyete sahibiz. Paha biçilmez öngörüler elde etmek için çeşitli temas noktalarından verileri titizlikle topluyor ve analiz ediyoruz.
5

Dijital Pazarlama Kampanyaları

Sadece pazarlama materyalleri yaratmakla kalmıyor, marka görünürlüğünü artıran ve organik büyüme fırsatları yaratan pazarlama stratejileri tasarlıyor ve uyguluyoruz.
6

Elde Tutma Stratejileri

Kişiselleştirilmiş etkileşim ve sadakat programları aracılığıyla mevcut müşterileri elde tutmaya, kayıp oranlarını azaltmaya ve müşteri yaşam boyu değerini artırmaya odaklanıyoruz.
Growth Hacking Ajansı
Growth Hacking Ajansı
Growth Hacking Ajansı
Growth Hacking Ajansı
Growth Hacking Ajansı
Growth Hacking Ajansı

Büyümenin Kilidini Açın

Activation

Activation’ı geri dönüşümde bulunan potansiyel müşteri sayısı olarak nitelendirebilir. Activation süreci içerisinde amaç potansiyel müşterilerin ürününüzü ya da hizmetinizi kullanmaya başlatmaktır.

Revenue

Referral’da amaç ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin diğer insanlara yayılmasını sağlamaktır. Referral’da yapmamız gereken insanların bizi dışarıya pozitif şekilde aktarmasını sağlamak olmalı.

Retention

Retention, ürünlerinize ya da hizmetlerinize sadık olan müşterilerin yüzdesidir. Retention’da amaç müşterileri tekrar tekrar kendinize bağlayabilmektir.

Acquisition

Acquisition’ı ürününüz ya da hizmetinizle etkileşim içerisine giren kullanıcı olarak tanımlayabiliriz. Bu adımda potansiyel müşterilerden bilgi toplama ön planda olmalıdır.

Growth Hacking Ajansı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Growth Hacking Nedir?

Growth Hacking analiz sonucunda hareket etmesini sağlayan bir çalışma prensibidir. Growth Hacking’in kullandığı yöntemler sayesinde daha dönüşüm odaklı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Growth Ne Anlama Geliyor?

İnsanlar growth deyince site trafiğini artırmak gibi düşünüyorlar. Aslında growth, işletmelerin ürün, pazar ve müşteri dinamiklerini inceleyerek büyüme haritasının tasarlanması anlamına gelmektedir.

Growth Hacking Ajansı Ne Zaman Kuruldu?

2013 yılından bu yana çeşitli markalara Growth Hacking Ajansı olarak hizmet veriyoruz.

Growth Hacking Çalışmaların Kullandığımız Tool'lar Nelerdir?

Growth Hacking çalışmalarında kullandığımız toollar şu şekilde: Acquisition – Facebook & Instagram Ads, Acquisition – Google & Youtube Ads, Acquisition – LinkedIn Ads, Acquisition – Criteo, Acquisition – AdEspresso, Acquisition – Yandex.Direct, Activation – Hotjar, Activation – Google Analytics, Activation – Firebase, Activation – Unbounce, Activation – Google Optimize, Activation – Kissmetrics, Retention – Mixpanel, Retention – Mailchimp, Retention – Mailerlite, Retention – OneSignal.

Optimizasyon Çalışmaları Sonucunda Ciro Artar mı?

Eğer ki doğru bir dönüşüm optimizasyonu stratejisi ve doğru bir dönüşüm optimizasyonu çalışması yapıldıysa gözle görülür bir ciro artışı elde edeceksiniz. Burada size düşen iş bu işi bilen, growth kültürüne sahip bir ekiple çalışmak olmalı.

Growth Hacking Çalışmaları Ne Kadar Sürer?

Growth çalışması zaman gerektiren bir çalışmadır. Ama geçen süre zarfı içerisinde işletmenizdeki değişim gözle görünür şekilde ortaya çıkar. Bunun yanında Growth Hacking çalışmaları bir ömür boyu sürer.   

Optimizasyon Çalışmalarında (CRO) Neleri Test Etmelisiniz?

Dijital pazarlama çalışmalarınızda değişiklik yapmayı düşündüğünüz her noktayı test etmeniz gerekiyor. Bu web sitenizdeki herhangi bir değişiklik olabileceği gibi, reklam gruplarınız da olabilir. Daha net bir şekilde açıklamak gerekirse web sitenizde yer alan ürün detay sayfanızı test edebileceğiniz gibi Facebook reklamlarınız için hazırladığınız yeni görselleri de test edebilirsiniz. O yüzden muhakkak yaptığınız her güncellemeyi test edin. Yaptığınız A/B test sonucunda değişen dönüşüm oranlarını siz de fark edeceksiniz.

Optimizasyon Çalışmalarında Çalışacak Ekibin Yetkinlikleri Neler Olmalı?

Optimizasyon çalışmalarında çalışacak ekibin öncelikle growth kültürüne sahip olması gerekiyor. Ayrıca optimizasyon çalışmalarında yer alacak olan ekibin bilmesi gereken teknik araçlar da bulunuyor. Growth Hacking araçlarını kullanabilmeleri gerekmekte. 

Cremicro için Ne Söylediler?

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Asya ÖzışıklıoğluDoğuş Teknoloji Pazarlama Müdürü

Alışılagelmişin dışında görünen talep ve yöntemlerimize ayak uydurulması, değişen ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler sunulması, tüm bunlar yapılırken de samimi ve dürüst davranılması bu iş ortaklığımızı güçlü kılıyor. Tüm destekleri için teşekkür ediyoruz.

Sefer GülçiçekAkçelik Kurumsal İletişim Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Cremicro ile çalışmaya karar vermemizden bu yana 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek memnuniyet verici.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi hızla geliştirdik.

Şirketinizi Büyütmek için Teklif Alın!


    Close Menu
    Skip to content