Skip to main content

Programatik Reklam

Programatik reklam ile satın almaların geleneksel satın almalara göre en büyük avantajı, medyadan bağımsız olarak ihtiyacınız olan kitleye ulaşabilmenizdir. Bu aşamada programatik teknolojisini kullanarak medya yatırımınızı mümkün olduğunca etkin bir şekilde kullanmak için hacimle değil ilgili hedef kitleyle iş sonuçları üretmeye odaklanıyoruz.

Hemen Teklif Al
Programatik Reklam
Programatik Reklam
Programatik Reklam
Programatik Reklam
Programatik Reklam
Programatik Reklam

Programatik Reklamcılık

Şimdi Teklif Al

Programatik Video Reklam

Videolar, günümüzde kullanıcılar arasında daha popüler hale geldikçe video reklamcılığı da kritik rollerden birini üstlenmiştir. Programatik video reklam hizmeti de haliyle profesyoneller tarafından sağlandığında hedeflenen sonuca ulaşılabilmektedir. Programatik reklam hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Programatik Görüntülü Reklam

Programatik görüntülü reklamlar, web sitenizdeki yalnızca altbilgiye, üst bilgiye veya kenar çubuğuna yerleştirilen reklamlardır. Bu hizmetimizden yararlanmak için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Programatik Sesli Reklam

Popüler podcast’ler, reklam sunmak için hala var olan geleneksel sponsorluk modelini tercih ederken programatik sesli reklamlar, gelir getirici çabaları teşvik edebilir. Programatik ses platformları, reklamları yerleştirmek ve kullanıcı deneyimini optimize etmek için ilgi çekici görüntülü ve video reklamları kullanmak için gerçek zamanlı izleyici verilerine güvenir.

Data Management Platform

Data management platform, herhangi bir kaynaktan birincil, ikincil ve üçüncü taraf kitle verilerini toplamak, düzenlemek ve etkinleştirmek için entegre bir platformdur. Bu, veriye dayalı pazarlamanın belkemiğidir ve işletmelerin müşterileri hakkında kendi iç görülerini kazanmalarını sağlar.

Supply Side Platform

En kısa tanımıyla SSP; görüntülü, videolu, yerel veya mobil envanteri olan yayıncıların, envanterlerindeki reklam alanını yazılım aracılığıyla reklam verenlerden satın almalarını sağlayan bir platformdur.

Real Time Bidding

RTB, envanter fiyatlarının gerçek zamanlı olarak bir açık artırma yoluyla belirlendiği zamandır. Adından da anlaşılacağı gibi, bu herhangi bir reklam veren veya yayıncıya açıktır. RTB, geniş bir kitleye sahip medya satın almanın uygun maliyetli bir yoludur.

Demand Side Platform

DSP, ajansların ve reklamverenlerin çapraz platform reklam envanteri satın almalarını sağlayan bir yazılımdır. DSP’ler veya talep tarafı platformlar, programatik reklam platformlarındaki kilit noktalardan biridir ve veri kaynağı ve parametreye duyarlı karar verme yöntemlerini kullanarak medya satın alma aşamasında kolaylık sağlar.

Dynamic Creative Optimisation

Reklamlar için DCO teknolojisi, reklamın belirli bölümlerini hedef kitleye, bağlama ve geçmiş performansa göre özelleştirir ve aynı temel reklam malzemesini kullanarak reklamın birden çok sürümünü hızla oluşturur. Bu, reklamların tüketici dikkatini çekmesine yardımcı olur. Günümüz dünyasında tüketiciler günde binlerce reklam görebilir. DCO’lar, reklam verenlerin ve ajansların daha alakalı, bilgilendirici ve etkili bir reklamcılık deneyimi sağlamasına yardımcı olur.

Google Doubleclick

Yayıncılar ve reklam verenler arasında bir köprü olarak DoubleClick, özel ve pahalı reklamların oluşturulmasına yardımcı olur. Bu, yayıncıları bir köprü özelliği aracılığıyla hedef platformlara bağlayarak daha sağlıklı bir reklam sürecini mümkün kılar.

Adform

Adform, küresel bir dijital medya reklam teknolojisi şirketidir. Adform, dijital reklamcılık için basit bir hepsi bir arada çözüm olarak kendini kanıtlamıştır. Pek çok detayı dijital ortamda sadeleştirmenin en güzel yönlerinden biri olarak düşünebilirsiniz. Adform hepsini bir araya getirir ve pazarlamacılara ve reklamcılara eksiksiz, basitleştirilmiş bir çözüm sunar.

RTB House

RTB House, dünya çapında dijital reklamcılık çözümleri sunmaktadır. Bu teknoloji, RTB modelinde kişiselleştirilmiş reklamların yeniden hedeflenmesine ve gerçek zamanlı görüntülenmesine dayanmaktadır. RTB House, dünya çapındaki en iyi markalara ve ajanslara son teknoloji pazarlama teknolojisi sağlayan küresel bir şirkettir. Benzersiz reklam satın alma motoru, reklamcıların mükemmel sonuçlar elde etmelerini ve hedeflerine ulaşmalarını sağlayan, derin öğrenme algoritmalarıyla tam olarak donatılmış dünyanın ilk motorudur.

Appnexus

Appnexus, dünyanın önde gelen bağımsız reklam teknolojisi platformudur. Daha spesifik olarak Appnexus, reklam verenleri reklam alanı satıcılarıyla birleştiren bir teknolojidir. Bu, dünyanın en büyük görüntülü reklam envanterine sahip platformdur. Bu teknolojinin en büyük avantajı gelişmiş hedefleme seçenekleridir. Kendi özel hedefleme seçeneklerinizle birlikte gelir. Dolayısıyla doğru hedef kitleyi bulmak ve hedeflemek kolaydır.

Adroll

Adroll aracılığıyla reklam verenin web sitesini daha önce ziyaret etmiş kullanıcıları hedefleyerek kullanıcıların web sitesini yeniden ziyaret etmelerine, üyelik/satın alma işlemlerine ve daha fazlasına izin verilir. Bu, sizi sonuca dayalı işlemlere katılmaya teşvik eden bir reklam modelidir.

Birlikte Çalıştığımız Data Sağlayıcıları

Programatik Reklam
Programatik Reklam
Programatik Reklam
Programatik Reklam
Programatik Reklam
Programatik Reklam

Cremicro Programatik Reklam Hizmeti ile Zamandan Kazanın

Programatik reklam hizmeti sürecinde bizi farklı kılan en önemli şey; daima performans odaklı olmamızdır. Kampanyalarınız ve doğru hedef kitleniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlamak için yüksek trafikli sitelerde kullanıcı verilerini gerçek zamanlı medya satın alma teknolojisiyle birleştirdik. Hedeflenen gösterimlerle marka bilinirliğini artırmak, hedeflenen tıklamalarla sitenize gelen trafiği artırmak, reklam verenlere üye çekmek, işlem başına maliyet ürünleri ile uygulama toplamak gibi iş hedefleri belirliyoruz. Bu sayede zamandan kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Programatik reklam ile satın almaların geleneksel satın almalara göre en büyük avantajı, medyadan bağımsız olarak ihtiyacınız olan kitleye ulaşabilmenizdir. Bu aşamada programatik teknolojisini kullanarak medya yatırımınızı mümkün olduğunca etkin bir şekilde kullanmak için hacimle değil ilgili hedef kitleyle iş sonuçları üretmeye odaklanıyoruz.

Programatik Reklamcılık Nedir?

Programatik reklam, insan faktörlerinden bağımsız olarak makineler ve yazılımlar tarafından yönlendirilen bir satın alma şeklidir. Elde edilen dijital veriler kullanılarak insan karar verme süreci ertelenmekte ve satın alma süreci makine bazında gerçekleşmektedir. Geleneksel reklamcılık modelinin azaldığı günümüzde bu reklam ağırlıklı yöntem, e-ticaret markalarının başarılı pazarlama karmasının önemli bir parçası haline gelmiştir. Daha net açıklamak gerekirse; anında teklif ile reklam veren ve yayıncı arasında makine tarafından belirlenen belirli bir algoritma vardır. Bu algoritmalar hesaplanarak en uyumlu reklamcılar ve yayıncılar eşleştirilecektir. Bu karşılaştırma bir insan kararı kadar uzun sürmez ancak tamamlanması neredeyse bir milisaniye sürer.

Programatik Reklamcılığın Faydaları Nelerdir?

Programatik reklam, geleneksel reklamcılıktan çok daha fazla fayda sağlar. Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Gerçek Zamanlı Öngörüler: Geleneksel reklamların, reklam kampanyalarınızın sonuçlarını izlemesi uzun zaman alır ve bunların doğru olduğundan tam olarak emin olamazsınız. Programatik reklam ise reklamverenlere reklam kampanyalarının performansı hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlar. Reklamverenler, hedef kitleleri ve kampanyaları hakkında daha fazla bilgi toplamak için bu kampanya verilerini kullanabilir.
 • Gelişmiş hedefleme yetenekleri: Reklamverenler, daha karmaşık bir hedefleme yaklaşımı elde etmek için yeniden pazarlama, coğrafi hedefleme, veri ve IP adresi hedefleme ve web sitesi veya uygulama hedeflemeyi kullanabilir.
 • Artan şeffaflık: Reklamcılar satın aldıkları envanteri ve hedef kitleyi bilirler, böylece reklam performansını izleyebilir, bütçelerinin nasıl harcandığını görebilir ve kampanyalarını gerçek zamanlı olarak ayarlayabilirler. Ayrıca bu modelin insan bağımlılığı yoktur ve bu da insan hatası riskini azaltır.
 • Bütçe Etkinliği: Programatik reklam, reklam verenlere gerçek zamanlı kampanya performansı sağlar. Böylece bütçenizi size en iyi sonuçları veren seçeneklere ayırabilirsiniz. Bu verimli yatırım, kampanya bütçenizi verimli bir şekilde kullanmanıza ve YG’nizi artırmanıza olanak tanır.
 • Reklam Sahtekarlığıyla Etkili Bir Şekilde Mücadele Etme: Dijital reklamcılık sektörü, etik olmayan reklamcılık uygulamalarıyla boğuşmaktadır ve yayıncılar, reklamverenleri çeşitli aldatıcı taktikler kullanarak aldatma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Önde gelen programatik reklam platformları, sahte bot trafiğini ve gösteri öncesi reklamları engelleyerek reklam sahtekarlığını engeller ve hileli taktiklerin sistemden kaçması durumunda reklam kredisi sağlar.

Programatik Reklamcılık Etkili Midir?

Doğrudan ve ağ üzerinden satın almaların ilk günlerinden itibaren programatik reklam, tüketicileri sayısız site, cihaz ve içerik türündeki markalarla buluşturmak için gelişmiştir. Ancak öncelikli olarak farkındalık ve yatırım getirisi sağlamaya odaklanan iş hedefleri ile heyecan verici reklam öğeleri sunma hedefi kaybolur. Programatik reklamcılığın en önemli özelliği, bugüne kadar geleneksel medya ile mümkün olmayan tüketici verilerine ve davranışlarına eşi görülmemiş bir erişim ve iç görü sağlamasıdır.

Tüketiciler bir reklamın nasıl sunulduğuyla ilgilenmezler. İlgi çekici ve tüketim deneyimlerine katkı sağlayıp sağlamadığını önemserler. Programatik reklam, pazarlamacıların hedef kitlelerine geniş ölçekte etkili bir şekilde ulaşmalarına olanak tanır. Ancak reklamların etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için yaratıcı ihtiyaçların programatikle uyum içinde çalışması gerekir. İlgi çekici, ilham verici ve hatta yıkıcı reklamlar üretmek farklı bir beceri setidir ve yaratıcı bir hedefe karşı sunulması gereken bir beceridir. Sonuç olarak programatik reklamların etkili oluşu tartışılamaz. Programatik reklam, medya yolculuğunu her zamankinden daha iyi anlamamıza ve bireylerle bire bir görüşmeler yapmamıza olanak tanır. Ancak herhangi bir yeni teknoloji gibi sürekli olarak gelişmekte ve değişen tüketici ihtiyaçları ve ortamlarına uyum sağlamaktadır.

Doğrudan ve Programatik Reklam Farkları Nedir?

Medyanın doğrudan satın alınması, bir web sitesinde veya geleneksel bir yayında reklam alanı satın almak için doğrudan bir yayıncıyla çalışan reklam verenleri ifade eder. Fiyatı müzakere ederler, reklamın yayınlanacağı yeri ve tarihi ve reklamın yayıncının okuyucularına ne kadar süreyle gösterileceğini seçerler. İnsanlarla konuşan insanları içerir ve reklam metni onay için ileri geri gönderildiği için süreç uzayabilir. Sonuçlar manuel olarak hesaplanır ve uygun olduklarında alıcıya sunulur. Reklamlar verilere göre manuel olarak optimize edilir. Bu, reklam medyası satın almanın geleneksel modudur.

Öte yandan programatik reklam ile satın alma, bir reklam satın alma platformu aracılığıyla otomatik olarak gerçekleşir. Reklamlar, bir gösterge panosu aracılığıyla otomatik bir süreçle alınır ve satılır. Gerçek zamanlı optimizasyon gerçekleşir ve KPI verileri geldiği anda kullanıma sunulur. Yayıncılardaki herhangi bir satış elemanı ile etkileşime girmeye gerek yoktur.

Doğrudan satışta gösterimler, reklamlarının Facebook gibi bir web sitesi/platform gibi belirli bir bağlamda görülmesini isteyen müşterilere satılır. Reklamlarının nereye yerleştirileceğini önemseyen reklamverenler, bu envanteri garanti etmek için daha yüksek fiyatlar ödemeye daha meyilli olabilirler. Programatik reklam, her bir gösterimin alınması, profilinin çıkarılması ve bir sayfanın yüklenmesi için geçen nanosaniye içinde değerlendirilmesi bakımından bundan farklıdır. Aynı anda bir açık artırma gerçekleşir ve en yüksek teklifi veren, reklamını alana yerleştirmek için seçilir. Doğrudan satışlarda, reklamcılar yalnızca reklamlarının göründüğü yer için ödeme yapar ve programatik reklam seçeneğinde ise reklamcılar hedef kitleleri için teklif verir.

Programatik Reklamlar Kimler İçin Uygundur?

Programatik reklam, dijital dünyadaki tüm reklam verenler ve yayıncılar için birçok avantaja sahiptir. Özellikle:

 • Dijital reklamcılığa çok para harcayan marka ve ajanslar,
 • Reklamdan maksimum verim almak için kampanyalarını farklı kanallarda eşzamanlı olarak yönetmek isteyenler,
 • Verileri olabildiğince verimli kullanmak için hedeflemelerine dahil ederek dönüşümlerini artırmak isteyen markalar,
 • Yapay zeka destekli hedefleme yapmak isteyenler ve

Dijital dünyada geride kalmak istemeyen herkes için uygundur.

Programatik Reklamcılık, Pazarlamanın Geleceği Mi?

Çevrimiçi reklamcılık artık birçok işletme için önemli bir pazarlama biçimidir. Bu pazarlama biçimi, reklamcılık sektörün çoğunu işgal eder ancak onu tamamen yönlendirmez. Sonuç olarak programatik, endüstrinin dijital reklam satın almanın en yaygın yoludur ancak henüz pazarlamanın geleceği değildir.

Programatik Reklamcılık Türleri Nelerdir?

Geleneksel medya satın alma sürecinin aksine programatik reklam türleri, reklamları sunmak için bire bir çalışan reklamverenleri ve yayıncıları içermeyebilir. Reklam yayını, seçilen programatik anlaşmanın türüne bağlıdır. Farklı programatik reklam türleri, yayıncıların web sitelerinde reklam yayınlarken kuralları belirler.

 • Real-Time Bidding: Herkesin katılabileceği açık artırma veya açık pazar yeri olarak da bilinen gerçek zamanlı teklif (RTB), yaygın kullanımı nedeniyle programatik medya satın alma ile eş anlamlı hale gelmiştir. Reklam alanları, RTB’deki herkese açıktır ve herkesin katılabileceği açık artırma türünde bir teklifle satılırlar. En yüksek teklifi veren yeri alır. Tüm süreç gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve reklam verenler, kullanıma sunuldukça reklam alanlarını seçebilir.
 • Private Marketplace: Özel pazaryeri, reklam verenlerin yalnızca davetli olarak kullanılabilmesi dışında, RTB ile benzer şekilde çalışır. Birçok DSP’nin, yalnızca DSP kullanıcıları/müşterileri tarafından erişilebilen kendi PMP’leri vardır.
 • Preferred Deals: Kamu pazarına çıkmadan önce reklam noktalarını seçebilirsiniz. Yayıncı ve reklamveren önceden reklamcılık şartları üzerinde anlaşmalıdır. Adından da anlaşılacağı gibi tercih edilen anlaşmalar, reklam verenlerin özel pazaryerlerinde veya gerçek zamanlı teklif verme açık artırmalarında kullanıma sunulmadan önce reklam noktalarını seçmelerine olanak tanır. Tercih edilen fırsatları seçerseniz spot satın alma olarak bilinen reklam alanı için sabit bir fiyat ödersiniz.
 • Programmatic Guaranteed: Reklam noktaları için pazarlıklar bire bir yapılır, teklif gerektirmez. Bu seçenek, medya satın almaya yönelik geleneksel yaklaşımı benimser. Reklam verenler ve yayıncılar, reklam alanı şartlarını birebir olarak müzakere eder. Bu kurulum, herhangi bir teklif vermenin olmadığı anlamına gelir. Bu seçenekle, reklam verenler fiyatlarını, kimi hedeflediklerini ve reklamlarının ne sıklıkta görüneceğini seçebilirler. Bu seçenek, reklam verenlere en fazla kontrolü sağlar ancak bir bedeli vardır. Reklamınızın tam yerleşimi ve maliyeti üzerinde kontrol sahibi olmak istiyorsanız daha büyük bir bütçeniz olması gerekir.

Programatik Video Reklamcılık Nedir?

Video reklamlar, adından da anlaşılacağı gibi video görüntüleri içeren programatik reklam türüdür. Bu reklamlar üç yerde görünebilir:

 • Yayın içi: Video reklamlar, kullanıcı bir YouTube reklamını izlemeden önce reklam olarak yayınlanır. Bu reklamlar video oynatıcıdadır.
 • Yayın dışı: Bu video reklamlar, iki makale arasında veya bir makalenin ortasında görünebilir. Bu videolar, açılır pencereler veya açılır videolar olarak da görüntülenebilir.
 • Görüntülü: Bu reklamlar, video arama sonuçlarında veya YouTube’daki önerilen videolar panelinde görünür.

Programatik Video Neden Önemlidir?

Video, özellikle reklamcılık için güçlü bir araçtır. Marka hikayesi anlatmak ve insanların dikkatini çekmek için videodan daha iyi bir reklam formatı yoktur. Tüm reklam medyaları arasında en yüksek etkiye ve çok yönlülüğe sahip olanıdır. Video reklamlar ayrıca özellikle çok yönlü bir reklam biçimidir.

Programatik Görüntülü Reklamcılık Nedir?

Programatik reklam, otomatik bir süreç aracılığıyla çevrimiçi reklamların alınıp satılmasını içerir. Bu yöntem, manuel reklam yönetiminden daha hızlı ve daha güvenilirdir. Bir pazarlamacı, ihtiyaç duyduğu reklamları satın almak ve yönetmek için hizmetleri veya dijital platformları kullanabilir. Programatik reklam çözümleri benzersizdir çünkü kitlenizin üyelerini demografiye, çevrimiçi alışkanlıklara ve daha fazlasına göre tanımlayabilirler. Kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmayı amaçlarlar. Böylece zamandan tasarruf edebilir ve daha fazla potansiyel müşteri çekebilirsiniz.

Görüntülü reklamcılık; bir web sitesinin üstbilgisinde, altbilgisinde veya kenar çubuğunda gördüğünüz görsel reklamlardır. Bu reklamları Google ve Microsoft gibi görüntülü ağlar aracılığıyla oluşturursunuz. Bu programatik reklam biçimi, şirketlerin üçüncü taraf sitelerdeki potansiyel müşterilere ulaşmak için kullandıkları en yaygın seçeneklerden biridir.

Programatik Görüntülü Reklamcılık Neye Odaklanır?

Programatik bir görüntülü reklam kampanyası, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli esnek hedefleme seçeneklerine erişmenizi sağlar:

 • Benzer arama: Benzer nitelik ve kriterleri karşılayan yeni müşteriler bulmak için en iyi müşterilerinizden alınan davranışsal verileri kullanır.
 • Üçüncü taraf arama: Üçüncü taraf verileri olarak da bilinen önceden oluşturulmuş hedef kitle segmentlerini kullanarak bir web sitesini ziyaret eden insan grupları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu, sunduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgilenebilecek benzer düşünen müşteriler bulmanıza yardımcı olur.
 • Yeniden hedefleme: Geçmişte web sitenizi ziyaret eden tüketicileri yeniden hedefleyebilirsiniz. Doğru yönde biraz fazladan dürtme, birini satın almaya teşvik edebilir.
 • İçeriğe dayalı hedefleme: İçeriğe dayalı hedefleme, daha fazla müşteri çekebilmeniz için web içeriğinin ve anahtar kelime stratejilerinin analizini içerir.
 • Davranışsal hedefleme: İnternet kullanıcıları, internette gezinirken arkalarında bir veri izi bırakır. Geçmişte satın aldıkları ürün ve hizmetlere dayalı olarak yeni müşterileri takip etmek için otomatik pazarlama platformlarını kullanabilirsiniz.

Programatik Sesli Reklamcılık Nedir?

Programatik sesli reklamcılık, görüntülü reklamcılığa benzer bir süreç kullanarak reklamların satışını ve sesli içeriğe eklenmesini otomatikleştiren programlı reklamcılık teknolojisidir. Bununla tek bir sistem kullanarak tüm büyük ses yayıncılarından hedefli reklamlar satın alabilirsiniz. Örneğin; bir Podcast’in videodan önce videonun ortasında veya videodan sonra gösterilmesinde reklam alanı satın almanızı sağlar. Bu reklamlar, masaüstü, mobil ve tablet dahil olmak üzere çeşitli cihazlar aracılığıyla dinleyicilere ulaşır. Sesli reklamcılık, markalara günümüzün son derece mobil ve bağlantılı tüketici ortamında ekransız anlarda izleyicilere ulaşma fırsatı sunar. Sesli reklamcılık platformları şunları içerir:

 • Podcast’ler
 • Dijital radyo
 • Müzik akışı hizmetleri

Programatik Reklamcılık Alanında Uzmanlaştığımız Araçlar

Programatik Reklam
Programatik Reklam
Programatik Reklam
Programatik Reklam
Programatik Reklam
Programatik Reklam

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Sefer GülçiçekKurumsal İletişim Müdürü

Markalarımız, profesyonel dijital ajans desteğine ihtiyaç duyduğunda, birçok ajans ile yaptığımız mülakatlar sonrasında Cremicro ile çalışmaya karar vermiştik. Aradan 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek ve sonuçlarını görmek memnuniyet verici.

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın


  Close Menu
  Skip to content