Skip to main content

Ciro Odaklı SEO Ajansı

Trafik odaklı değil, ciro ve dönüşüm odaklı SEO Ajansı ile yola çıkın!

Hemen Teklif Al
Seo Ajansı
Seo Ajansı
Seo Ajansı
Seo Ajansı
Seo Ajansı
Seo Ajansı

Her Dilde Hizmet Verebilen SEO Ajansı

Cremicro SEO Ajansı ile dil bariyerini tamamen ortadan kaldırın. Ana dilinde SEO içerik üreticileri ile doğrudan çalışmanın keyfine varın.

Şimdi Teklif Al

Anahtar Kelime Analizi

Hedef kitlenizi belirleyip, cironuzu artırabilecek anahtar kelimelere yönelik özel stratejiler oluşturuyoruz.

İçerik Stratejisi

Hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek blog, ürün ya da özel içerik stratejileri doğrultusunda kaliteli içerikler üretiyoruz.

Teknik Analiz ve Çözüm

Web sitenizin teknik SEO analizini gerçekleştirip, belirli periyotlarla size raporluyor, tüm sorunları çözüyoruz.

Backlink Tree

Doğal backlink çalışmaları ile arama motorlarında web sitesinin performansını artıran çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Uzmanlaştığımız Analiz ve Ölçüm Araçları

Neden Cremicro SEO Ajansı ile Çalışmalısınız?

2013 yılında kurulmuş olan Cremicro SEO Ajansı bugüne dek SEO alanında hizmet verdiği farklı sektörlerden yüzlerce müşterisi ile deneyimli ve ilgili sertifikalara sahip bir ekibe sahip. Bununla birlikte farklı dillerde gerçekleştireceğiniz SEO çalışmalarında da gerek farklı dillerde uzmanlaşmış geniş ekibi ile gerekse de bu dillerde gerçekleştirdiği SEO çalışmalarında deneyimli SEO ekibini içerisinde barındırıyor. Tüm SEO müşterileri için Semrush ve Screaming Frog üzerinden detaylı analizler veren Cremicro, tüm SEO raporlarını da size aylık olarak Google Data Studio üzerinden sunar.

SEO Ajansı Neler Yapar?

Cremicro olarak, web sitenizin hızı, teknik SEO kurallarına uyumluluğu, site içi optimizasyonlar, kullanıcı deneyimi sorunlarının giderilmesi, dış sinyallerin optimizasyonu, çevrimiçi itibar yönetimi, rakip analizi, içerik üretimi ve tüm gidişatın düzenli raporlanmasını gerçekleştiriyoruz.

Her dilde ve her altyapıda çalışabilen, gerektiğinde sunucu optimizasyonu, UX düzenlemeleri gibi hizmetler de verebilen SEO Ajansı Cremicro ile tanışmanız için sabırsızlanıyoruz.

SEO Neden Önemlidir?

🗲 Işık Hızında Web Siteleri 🗲

Web sitenizi SEO’ya uyumlu olarak neredeyse Google’ın kendisinden daha hızlı hale getiriyoruz! Hatta WordPress ve Opencart altyapılı sistemlerde bunu garanti ediyoruz. SEO Ajansı olarak UX’in bir gerekliliği olan site hızı bizim için en önemli maddelerden birisi olmakta. Eğer kullandığınız altyapı size özel olarak geliştirilmiş bir yapı ise uzman ekibimiz yazılımcılarınıza yol göstererek neler yapmaları gerektiğini gerek raporlarla, gerekse de özel toplantılarda anlatıyor, takip ediyor ve raporluyor.

Şimdi Teklif Al
Aylık ortalama 100+ sayfalık, interaktif, detaylı yorumlarbarındıran size özel olarak hazırlanmış raporlarla tanışın.

SEO Ajansı

Markalara vermiş olduğumuz büyüme odaklı çalışmalar bizim için 3 bölüme ayrılıyor.

Teknik SEO 

 • 40* ve 50* Hatalarının Kontrolü
 • EEAT ve YMYL Uyumu
 • Structured Data Markup Kurulumu
 • Javascript SEO
 • Görsel Optimizasyonu
 • Crawl Budget Optimizasyonu
 • Site mimarisi optimizasyonu
 • Core Web Vitals
 • Aylık Audit

Site İçi SEO (On Page)

 • Cannibalization
 • İçerik Analizi
 • Holistik İçerik Yönetimi
 • EAT Yönergelerine Uygun İçerik Üretimi
 • İçerik Kalitesi Optimizasyonu

Dış SEO (Off Page)

 • PR Aktiviteleri
 • Backlink Ağacı Tasarımı
 • Link İnşaası
 • Kreatif İçerik Pazarlaması
 • Monitoring
 • Inbound linkleme

Cremicro SEO Ajansı Hangi Ülkelerde ve Dillerde Hizmet Verdi?

Doğru İnsana Doğru İçeriği Göstermek İçin; SEO Ajansı Cremicro

Sitenizin Google’daki sıralaması çok mu geride? Web sitenize organik aramalar sonrasında gelen satışlar işletmenize yetmiyor mu? Aslında sizinle hiç alakalı olmayan kelimelerde üst sıralarda mısınız ya da daha kötüsü üst sırada olmanız gereken kelimelerde sıralamada mı yoksunuz? O zaman yan tarafı bir göz atın.

SEO, web sitenize gelen ziyaretçi sayınızı artırmak anlamına gelmez. SEO aslında doğru insana doğru içeriği göstermeniz kullanılan bir pazarlama tekniğidir. Eğer ki siz doğru insana doğru içeriği gösterebiliyorsanız, muhtemelen gelen ziyaretçilerin büyük çoğunluğu satın alma davranışını gösterecektir. Bunun sonucunda da başarılı bir optimizasyon gerçekleştirmiş olacaksınız.

SEO Ajansı Hakkında Sık Sorulan Sorular

SEO (Search Engine Optimization) Nedir?

SEO, organik arama motoru sonuçları sonrasında doğru insana doğru içeriği göstermek anlamına gelmektedir. Doğru yapılan optimizasyon çalışmaları sonucunda organik trafiğinizde artış gözlenecektir.

SEO Neden Önemlidir?

Yapacağımız optimizasyon çalışmaları sonrasında sitenizle karşılaşacak kişiler, zaten sizi arayan kişiler olacaktır. Bu da sizin her zamankinden daha fazla lead üretmeniz anlamına gelecektir. Yani daha fazla lead daha fazla ciro olarak açıklayabiliriz. SEO Ajansı sizi arayan potansiyel müşterilerin karşısına doğru kelimelerde çıkmak adına optimizasyon gerçekleştirerek cironuzu sürdürülebilir bir şekilde artırmanıza yardımcı olur.

SEO Ajansı Hangi Yazılımları Kullanmalı?

İyi bir SEO Ajansı bünyesinde Semrush, Serpstat, Ahrefs, Deepcrawl ve Screaming Frog kullanmalı. Bunlarla birlikte Google Analytics, Adobe Analytics, Kissmetrics gibi analiz araçlarına hakim olmalı. Google Optimize Unbounce gibi A/B test araçlarını iyi şekilde kullanabilmeli. Sunucu Yönetimi gerçekleştirebilmeli ve CRM uygulamaları ile entegre çalışabilmelidir.

SEO ile Google Ads Çalışmaları Bir Arada Yürütülür Mü?

Google Ads çalışmaları SEO çalışmaları ile paralel ilerlerse hem kalite puanlarını artırmak daha kolaylaşacaktır hem de dönüşüm optimizasyonu işlemleri daha rahatlayacaktır. Cremicro SEO Ajansı Google Partner ajansı olarak Google Ads konusunda da hizmet vermektedir.

SEO Çalışmalarında UX Yapılıyor mu?

SEO çalışmaları, Google’nin en doğru şekilde web sayfalarını indeksleyebilmesine ve kullanıcıların sayfaya doğru bir şekilde erişebilmesine yardımcı olur. UX ise web sayfalarını ziyaret eden kullanıcıların, kullanıcı deneyimlerini iyileştirmeye ve satış dönüşümlerini artırmaya çalışır. SEO ve UX birbiri ile iç içe olması gereken çalışmalardır. SEO Ajansı da gerek Google’nin web sitesini doğru algılaması gerekse de kullanıcıların doğru algılayıp, dönüşüme yönelmelerini sağlamaya çalışır.

SEO Uyumlu İçerik Yazarken Önemli Olan Şeyler Nelerdir?

Günümüzde SEO uyumlu içerikleri, içerisine anahtar kelime doldurulmuş metin olarak düşünemiyoruz. Genel manada SEO uyumlu içerikte en önemli detay içeriğin doyurucu ve özgün olmasıdır. Ayrıca SEO çalışmaları gerçekleştirilen dile hakimiyet, tüketicilerin gerçekleştirebileceği ek arama terimlerine olan hakimiyet de fark yaratan özellikler arasında sayılabilir.

Organik Trafik Nedir? Neden Önemli?

Kullanıcıların arama motorlarında yaptığı sorgulamalara karşılık olarak web sitelerinin reklamsız şekilde sıralanması ve kullanıcılara gösterilmesine istinaden gelen tıklamalara organik trafik denir. Organik trafiğin yüksek olması potansiyel hedef kitleye erişilebilirliği artıracağı için dönüşümlere yansıyacaktır. Bu nedenle organik trafik başta e-ticaret siteleri olmak üzere online ortamda kullanıcılara ulaşmak isteyen herkes için oldukça önemli. SEO Ajansı yaptığı çalışmalarla web sitelerini üst sıralara çıkarmaya ve organik trafiğini artırmaya çalışır.

SEO Ajansı İle Neden Çalışmalıyım?

Potansiyel hedef kitlenize daha kolay ulaşmak ve dönüşümlerinizi artırmak için mutlaka SEO Ajansı ile çalışmanızı öneriyoruz. Organik trafiğin artması, web sitenizin kullanıcı dostu bir görünüme kavuşması, arayan insanların ihtiyaçlarına cevap verecek hızlı ve kaliteli bir siteye sahip olabilmek için kesinlikle profesyonel destek almanız gerekmektedir.

SEO Teklifinize İçerik Üretimi de Dahil Oluyor mu?

SEO çalışmalarını kaliteli içerik üretim sürecinden ayrı düşünemeyiz. İçerisinde içerik olmayan bir SEO çalışmasının SEO çalışması olacağına inanmıyoruz. Bu nedenle tüm tekliflerimizde mutlaka içerik üretimini de dahil ediyoruz.

SEO Kapsamında Cremicro Ajansı Teknik Düzenleme Gerçekleştiriyor mu?

SEO düzenlemeleri sağlanacak olan web sitesi WordPress, Magento ve Shopify ile yapılmışsa teknik düzenleme işlemleri ajansımıza aittir. Fakat site özel yazılım ile hazırlanmışsa buradaki teknik düzenlemeleri ajansımızın önerileri doğrultusunda marka tarafında yer alan yazılımcılar gerçekleştirmektedir.

SEO Çalışmalarında Backlink Alımı Yapıyor Musunuz?

Hem evet, hem hayır. SEO çalışmalarında backlink kullanımını sadece gerektikçe kullanıyoruz. Google için en önemli kriterin iyi içerik olduğuna inanıyoruz. Bazı durumlarda süreçleri hızlandırmak adına backlink ihtiyacı doğmakta, bu durumda da veritabanımızda bulunan 50binden fazla web sitesinden uygun olanlar ile backlink çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

SEO Ajansı ile Yapılan Çalışmanın Sonuçlarını Ne Zaman Görebilirim?

Genelde çıkan sonuçlar long tail anahtar kelimelerde ilk 4 aylık periyot içerisinde jenerik olan anahtar kelimelerde ise 10 aylık bir periyot içerisinde olmaktadır. Ama yine de dinamikler markanın bulunduğu sektöre göre değişiklik göstermektedir.

Hangi Sektörlere Hizmet Veriyorsunuz?

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun ürün/hizmet sunan bütün sektörlerle çalışmaktayız. Müşteri portföyümüzde bankalar, borsa ve finans kuruluşları, farklı ürünler üreten B2B ve B2C fabrikalar, e-ticaret siteleri, SaaS ve teknoloji şirketleri, eğitim firmaları, emlak ve turizm sektörü ve bunlarla sınırlı olmamakla birlikte onlarca farklı ülkeden farklı büyüklüklerde müşterilerimiz bulunmakta. SEO Ajansı olarak müşteri portföyümüz konusunda bize sağladıkları geniş deneyim yelpazesinden ötürü oldukça şanslı olduğumuzu düşünüyoruz.

Uzmanlaştığımız SEO Araçları

Seo Ajansı
Ahrefs
Deepcrawl
Screamingfrog
Seo Ajansı
Seo Ajansı

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın

  Skip to content