Sosyal Medya Reklamcılığı Ajansı

Instagram, Facebook, Twitter ve LinkedIn reklamları ile potansiyel müşterilerinize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hemen Teklif Al

Sosyal Medya Reklam Ajansı

Şimdi Teklif Al

Facebook Reklamcılığı Ajansı

Facebook dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı. Bu sebeple Facebook reklamlarında rekabet oldukça zorlu. Facebook reklamlarında uzmanlaşmış ekibimiz markanız için en uygun Facebook reklam kampanyasını yürütür ve optimize eder.

Instagram Reklamcılığı Ajansı

Ürün ya da hizmetinizi potansiyel müşterilerinizle buluşturmanın en etkili yöntemlerinden biri olan Instagram Reklamcılığı ile ister gönderilerinizi, ister hikayelerinizi hedeflediğiniz kitleye gösteriyor ve dönüşümlerinizi optimize ediyoruz.

Influencer Pazarlama Ajansı

Sosyal medyanın olmazsa olmazlarından bir tanesi de influencer çalışmaları. Influencerlar ile iletişime geçip markanızı hedeflediğiniz kitleye daha kolay ulaştırıyoruz.

YouTube Reklamcılığı Ajansı

YouTube pazarlaması ile YouTube’daki videolarınızı hedeflediğiniz kitleye, hedeflediğiniz dönüşümler doğrultusunda ulaştırıyor ve KPI’larımıza ulaşmak adına sürekli olarak optimize ediyoruz.

Marka Bilinirliği ve Marka Sadakati Oluşturabilmek İçin Sosyal Medya Reklamlarının Gücünden Faydalanın

İşletmenizin sosyal medyadaki durumu size memnun etmiyor mu? İçeriklerinizin etkileşim oranı yüksek ama satışlarınız hala aynı mı? Sosyal medya kanallarınız marka bilinirliğinize katkı sağlamıyor mu? O zaman yan tarafa bir göz atmalısınız.

Sosyal medya reklamcılığı ajansı olarak içerisinde öncelikle sosyal medya mecralarında nasıl seslenmeniz gerektiğini planlıyoruz. Ardından içerik stratejinizi hazırlayıp size sunuyoruz. Hazırlanan bu içerikleri reklam bütçeniz doğrultusunda yönetiyoruz. Ay içerisinde yaptığımız bütün çalışmaların sonucunu size raporluyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması Nasıl Yapılır?

Sosyal medya pazarlaması, her platformun dinamiklerine yönelik içerikler üreterek yapılır. Sosyal medya net bir gelir kapısı değildir. Sosyal medyayı tam olarak bir kazanım kanalı olarak ifade edebiliriz.

Sosyal Medya Yönetimi Neden Önemlidir?

Marka bilinirliği ya da marka sadakati gibi müşteride olması beklene etkiler birdenbire kendiliğinden olan şeyler değildir. Hedef kitleye ulaşmak ve hedef kitlenin ilgisine çekmek için sosyal medya gibi önemli bir kazanım kanalı mutlaka kullanılmalıdır.

Sosyal Medyada Influencer Kullanmak Önemli mi?

Influencerlar, artık ünlülerden daha popüler ve daha güvenilir bir hal almaya başladı. Hedef kitlenize ulaşmak için mutlaka influencer kullanmalısınız.

Sosyal Medyanın İşletmelere Avantajları Nelerdir?

Markalar, sosyal medya doğru bir şekilde kullandıkları takdirde şunlara ulaşabilirler: Web sitelerine daha fazla trafik çekebilir, daha geniş kitlelere ulaşabilir, marka bilinirliğini artırabilir, marka sadakati yaratabilir, en önemlisi bunları verisel olarak değerlendirebilir.

Sosyal Medyayı Nasıl Daha Etkili Bir Şekilde Kullanabilirsiniz?

Sosyal medyada daha etkili olabilmek için şunları yapmalısınız: hedef kitlenizin olduğu bütün mecralarda yer almalısınız, düzenli olarak içerik yayınlamalısınız, tüketicilerin sizi takip etmesi için onlara bir neden sunmalısınız, influencerlarla birlikte hareket etmelisiniz.

Sosyal Medya İşletmeleri Nasıl Etkiler?

Sektör fark etmeksizin müşterilerin neredeyse tamamı sosyal medyada yer alıyorlar. Ürünler ya da hizmetler hakkında olumlu ya da olumsuz yorumlarda bulunuyorlar. Markalar, hem müşterilerini memnun etmek için hem de kendi itibarlarını korumak için sosyal medyada yer almalılar.

Sosyal Medya Pazarlama İçin Ne Kadar Etkilidir?

Bir marka ile sosyal medya üzerinden olumlu bir deneyim yaşayan kişilerin %71’i o markayı çevresine anlatıyor. Markanın sosyal medya sayesinde müşteri portföyünün ne kadar genişlediğini düşünebiliyor musunuz? İşte tam olarak markaların sosyal medyayı etkili kullanması bu kadar önemli.

Sosyal Medyada Sadece İçerik Üreterek Başarılı Olabilir misiniz?

Sosyal medya platformlarının algoritmaları her geçen yıl değişiyor. Tabii ki içerik üretmek önemli ama reklam yapmak da en az onun kadar önemli. Aylık olarak içeriklerinizi hazırladıktan sonra ufak bütçelerle içeriklerinizi öne çıkarmalısınız. 

Cremicro Growth Hacking Agency için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir ajans. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir ajans.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Projesoft Teknoloji olarak e-ticaret sektöründe lider altyapı sağlayıcı ve müşterilere 360 derece çözüm sunan, gelişmiş kampanya modüllerine sahip bilinen tüm ERP yazılımları ile entegre ve N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol gibi pazaryerlerine tam entegrasyon sağlayan bir alt yapıyı yönetiyoruz. Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın

Like Nothing You've Seen. Purchase Today & Experience Salient