Skip to main content

Google Ads Ajansı

Google Ads ajansı ile marka bilinirliğinizi artırmak ve dönüşüm oranlarınızı yükseltmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Hemen Teklif Al
Google Ads Ajansı
Google Ads Ajansı
Google Ads Ajansı
Google Ads Ajansı
Google Ads Ajansı
Google Ads Ajansı

Google Ads Ajansı

Şimdi Teklif Al

Google Arama Ağı Reklamları

Google arama ağı reklam çalışmaları sonrasında, Google arama sonuçlarında yerinizi alarak hedef kitlenizle sizi buluşturacağız.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Stratejimize uygun görsel ve metin çalışmalarını yaptıktan sonra potansiyel müşterilerinize sizi ulaştıracağız.

Google Yeniden Pazarlama

Web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kişileri tekrar hedefleyerek dönüşüm oranlarınızı artıracağız.

Google Alışveriş Reklamları

Google alışveriş reklamları ile e-ticaret sitenizin içerisinde bulunan ürünlerin görsellerini ve fiyatlarını Google arama ağı sonuçlarında göstereceğiz.

YouTube Video Reklamları

Doğru video içeriğinizi doğru kitleyle buluşturup marka bilinirliğinizi artıracağız.

Gmail Reklamları

Gmail reklam çalışmaları sayesinde minimum bütçe ile maksimum dönüşüm elde edeceğiz.

Mobil Uygulama Reklamları

Mobil uygulamanızı mobil reklamları aracılığıyla hedef kitlenize  göstererek uygulamanızın indirimini artıracağız.

Müşterilerinizin Sayısını Artırabilmek İçin Profesyonel Google Ads Ajansı ile Çalışmaya Başlayın!

Büyük uğraşlar sonrası kurduğunuz ve büyütme hayaller kurduğunuz sitenizden istediğiniz dönüşümleri elde edemiyor musunuz? Elinizde bulunan bütçe ile daha fazla dönüşüm mü elde etmek istiyorsunuz? Boşu boşuna bir sürü kelimeye boş yere ödeme yaptığınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman sizinle bir kahve içmemizin vakti gelmiş.

Dünyanın en fazla kullanılan arama motoru olan Google’da öne çıkmak sizin elinizde. Biz Google Ads ajansı olarak çalışma kapsamımız içerisinde marka bilinirliğinizi ve dönüşüm oranlarınızı artırma odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tüm Google Ads yönetiminizi devralıyor ve beraber belirlediğimiz anahtar kelimelerimiz için en yüksek dönüşüme elde etmeye uğraşıyoruz. Bizim için reelde tek bir önemli  metrik bulunuyor. O da cironuz. Tüm enerjimizle cironuzu artırmaya odaklanıyoruz.

Profesyonel Google Ads Ajansı ile Çalışmanın Avantajları

  1. Düşük TBM’ye Yüksek Trafik

Doğru anahtar kelimelerin, doğru kategorizasyonun ve doğru hedeflemelerin yapılmasının ardından tahmin ettiğinizin çok üzerinde site ziyaretçisine ulaşabilirsiniz.

  1. Doğru Ziyaretçi Kitlesi

Çalıştığınız Google Ads Ajansı reklam gruplarınız içerisinde alakasız olan kelimeleri ve siteleri düzenli olarak takip edip negatiflediği taktirde doğru ziyaretçi kitlesini elde edebilirsiniz.

  1. En Düşük Maliyet

Landing page’inizi, reklam gruplarınızı ve reklam metinlerinizi doğru bir şekilde optimize edip kalite puanınızı artırdığınız taktirde reklamlarınızı en düşük maliyete verebilirsiniz.

  1. En Yüksek Dönüşüm Oranları

Başarılı Google Ads Ajansı panel içerisinde bulunan tüm metrikleri takip ederek ve bu metrikler doğrultusunda inovatif stratejiler geliştirerek sizin en yüksek dönüşüm oranlarına ulaşmanızı sağlayacaktır.

Partner Google Ads Ajansı

Google Ads Ajansı
Google Ads Ajansı
Google Ads Ajansı

Google Ads Ajansı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads Nedir?

Daha önceki adı Google Adwords olan Google Ads, firmaların Google search, Youtube ve diğer web sitelerinde ürün ve hizmetleri tanıtmak için kullandıkları bir araçtır.

Google Adwords Nedir?

Google Adwords ile Google Ads aynı anlamı taşımaktadır. Aslına bakılırsa hala ikisi de kullanılmaktadır. Google Ads, Google Adwords’ün adı değiştirilmiş halidir.

Google Ads Ajansı Hangi Reklam Türlerini Kullanır?

Google Ajansının Google Ads üzerinde kullandığı 3 farklı reklam türü bulunmaktadır. Bu reklam türleri şunlardır; Arama ağı kampanyaları: Metin şeklinde olan arama ağı kampanyaları vermiş olduğunuz anahtar kelimelerle ilgili aranma yapıldığında kullanıcıların karşısına çıkarılan reklam türüdür. Görüntülü reklam ağı kampanyaları: Görsel şekilde olan bu reklamlar, potansiyel müşterilerinizin ziyaret ettiği siteler ve uygulamalarda karşılarına çıkarılan reklam türüdür. Video kampanyaları: Ortalama olarak 6-15 saniye arasında olan videoların kullanıcıların karşısına çıkarılması ile kullanılan reklam türüdür. Bunların haricinde de alışveriş kampanyaları, uygulama kampanyaları gibi reklam türleri bulunmaktadır.

Google Ads Ajansı Nasıl Çalışır?

Google Ads ajansı, arama sonuçlarında yer alabilmek için ücret ödediğiniz takdirde çalışır. Burada amaç kullanıcıları web sitenize çekmek ve sonrasında kullanıcılardan dönüşüm elde edebilmektir.

Google Ads Kampanya Türleri Nelerdir?

Arama ağı kampanyaları
Görüntülü reklam ağı kampanyaları
Video kampanyaları
Alışveriş reklamları
Gmail reklamları
Mobil reklamlar
Remarketing reklamları
Uygulama indirme reklamları

TBM (Tıklama Başına Maliyet) veya TBÖ (Tıklama Başına Ödeme) Reklamcılığı Nedir?

TBM (tıklama başına maliyet) veya TBÖ (tıklama başına ödeme) hazırladığınız reklama tıklandığında ödeme yaptığınız modeldir. Diğer reklam modelleri ise şu şekildedir; Gösterim Başına Maliyet, Etkileşim Başına Maliyet

Google Ads Reklamcılığının Maliyeti Ne Kadardır?

Google Ads maliyetinize bütçe ayarlarınız şekil verir. Google Ads hemen hemen her bütçeyle çalışması yapılabilen bir araçtır. Ayrıca Google Ads’te sözleşme süresi bulunmaz. İstediğiniz zaman reklamlarınızı durdurabilme imkanınız vardır.

Google Ads Ajansı ile Çalıştığınızda Ne Kadar Reklam Bütçesi Ayırmalısınız?

Google Ads reklamcılığında ayıracağınız medya satın alma bütçesi bulunduğunuz sektöre ve sektördeki rekabet oranına göre değişmektedir. Sabit bir fiyat vermek doğru olmayacaktır.

Google Ads Ajansının Vermiş Olduğu Reklamlar Nerede Çıkacaktır?

Google ajansının sizin için yapmış olduğu reklam çalışmaları Google arama ağı ve iş ortaklarında ayrıca da Google’ın anlaşmalı olduğu diğer web sitelerinde yer alacaktır.

Google Ads Ajansı Sitenizi Daha Önce Ziyaret Etmiş Kullanıcılara Tekrar Reklam Gösterebilir mi?

Google ajansı bu çalışmayı yeniden pazarlama yöntemi ile gerçekleştirebilir. Hatta ve hatta kullanıcının baktığı ürün ile alakalı özel reklam görseli bile kullanıcılara gösterebilir. Google ads ajansının bunu yapabilmesi için tek yapması gereken şey reklamlara başlamadan evvel web sitenize remarketing kodunu eklemesi gerekmektedir.

Alışveriş Reklamları Nedir? Google Ads Ajansı Alışveriş Reklamlarını Kullanır mı?

Alışveriş reklamları, arama motorlarının arama sonuçları sayfasında alışveriş sekmesinde yer alan resimli ürün reklamları şeklinde tanımlanabilir. Google Ajansı tabii ki bu reklam türünden faydalanmaktadır. Özellikle çalışılan marka e-ticaret ise bu reklam türü daha da önem kazanmaktadır.

Google Ads Ajansı Kalite Puanınızı Nasıl Yükseltir?

Google ads ajansı işe önce sektörünüzle alakalı kelimeleri gruplandırmaya başlayarak giriş yapar. Ardından gruplandırmış olduğu anahtar kelimelere özel olarak reklam metinleri hazırlar ve yine gruplandırmış olduğu kelimelerle alakalı özel landing’ler hazırlayarak kullanıcıları o sayfaya yönlendirir. Bu optimizasyonların sağlanmasının ardından zamanla kalite puanınızda artmaya başlayacaktır.

Google Ads Ajansı Hizmet Bedeli Ne Kadardır?

Hizmet bedelimiz e-ticaret ve kurumsal firmalara göre değişkenlik içermektedir. Ücretlendirme şeklimiz belirli bir kotaya kadar sabit işlerken kota aşıldığı taktirde komisyon bazlı ilerlemektedir.

Google Ads Ajansına Komisyon mu Yoksa Sabit Bir Ödeme mi Yapılır?

Bu iş için talep edilen hizmet bedeli her ajansın politikasına göre değişiklik göstermektedir. Bazı ajanslar komisyon usulü ile bazı ajanslar ise sabit ücret ile ilerlemeyi tercih etmektedir. Cremicro ise Google Ads Ajansı olarak sabit ücret ile çalışmaktadır.

Google Ajansı Hangi Hizmetleri Verir?

Google Ads Ajansı içerisinde, search kampanya kurulumu, GDN kurulumu, shopping reklamlarının kurulumu, video reklamların kurulumu ve tüm bu kampanyaların optimizasyonlarının sağlanması bulunmaktadır.

Google Ads Ajansı Sadece Tek Bir İlde Reklam Gösterilebilir mi?

Google Ads reklamları içerisinde konum ile hedefleme bulunduğundan reklamlar yalnızca bir ilde gösterilmek istendiği taktirde bu işlem gerçekleştirilebilmektedir. Örneğin bir doktorun kliniği Ankara’da ise ve tüm hastalarını Ankara üzerinden ediniyorsa reklamlarını sadece Ankara’ya göstererek bütçesini daha doğru bir şekilde kullanabilmektedir.

Google Ads Reklamları Sadece Kadınlara ve Sadece Erkeklere Reklamlar Gösterilebilir mi?

Google Ads reklam paneli içerisinde cinsiyete göre hedefleme seçeneği bulunmaktadır. Örneğin, futbol ile ilgili olan ürünler satıyorsanız direkt olarak erkekleri hedefleyerek hedeflemenizi daha daraltarak doğru kitleye daha kolay ulaşabilirsiniz.

Google Ads Ajansınız Ne Kadar Süredir Google Reklamlarını Yönetiyor?

2013 yılından bu yana çeşitli markalara Google Ads Ajans hizmeti veriyoruz.

Arama Motoru Pazarlamasında Uzmanlaştığımız Araçlar

Google Ads Ajansı
Google Ads Ajansı
Google Ads Ajansı
Google Ads Ajansı
Google Ads Ajansı
Google Ads Ajansı

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın

    Skip to content