Skip to main content

Reklam Ajansı

Dijital reklam ajansı olarak marka kimliğinizle entegre olan iletişim çalışmalarını kurguluyor ve nokta atışı hedef kitle analizimizle doğru içeriği doğru kitleye gösteriyoruz!

Hemen Teklif Al
Reklam Ajansı
Reklam Ajansı
Reklam Ajansı
Reklam Ajansı
Reklam Ajansı
Reklam Ajansı

Reklam Ajansı Hizmetlerimiz

Şimdi Teklif Al

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik tasarımı bir markanın markalaşma sürecine yönelik attığı ilk adımdır. Kurumsal kimlik tasarımınız hedef kitlenizin sizin hakkınızdaki ilk intibayı oluşturmaktadır. Bu nedenle mutlaka profesyonel ellerden çıkmalı ve gerçekten marka imajınızı hedef kitlenize yansıtmalıdır.

Kaliteli Bir Reklam Filmi

Başarılı bir reklam filmi için tüm süreçlerde dikkatli ve özenli olmak gerekir. Muvidu, kreatif ekibi ve profesyonel ekipmanları ile tüm süreçlerde itinayla ilerleyerek size kaliteli bir film teslim eder.

Kreatif Hizmetler

Markanızın hedef kitlenizin gözünde ayrışabilmesi için kendine has özellikleri bulunması ve bunların hedef kitleye anlatılması gerekmektedir. Kreatif tarafta her şeyden evvel markaya özel bir tone of voice stratejisi kurgulanmalıdır. Devam eden süreçte de bu oluşturulan çatı stratejinin içi doldurulmalı ve oluşturulan strateji doğrultusunda sosyal medya hesap yönetimi, kampanya yönetimi gibi çalışmalara yönelik adımlar atılmalıdır.

Video Prodüksiyon

Günümüzde video içeriğe artan talep sonrasında kurumsal video içerik ihtiyaçları için video prodüksiyon çalışmaları önem kazanmaya başladı. Aslına bakıldığında video prodüksiyon çalışmaları hedef kitleyi yakalayabilmek için en önemli pazarlama faaliyetlerinden birisine dönüşmeye başladı. Gelişen dünya düzenine ayak uydurabilmek için mutlaka sizin markanızın da video pazarlamadan faydalanması gerekmektedir. Video prodüksiyon hizmeti kapsamında genel manada firma tanıtımı, ürün tanıtımı, kurum içi iletişim video çalışmaları, Youtube video içerik çalışmaları, masaüstü animasyon video içerikleri tercih edilmektedir.

Büyüme Odaklı Reklam Ajansı Olarak Markanızı Adım Adım Hedeflediği Noktaya Taşıyoruz!

Markanızın bilinirliğini yükseltip, müşteri sayınızı artırabilecek kafası dijital çalışan bir  reklam ajansı arayışınız mı bulunuyor? Markanızın dijital de bulunduğu durumu hak etmediğini mi düşünüyorsunuz? İçinde bulunduğunuz durumdan çıkıp silkelenmek ve büyüme sürecinizi hızlandırmak mı istiyorsunuz? O halde şu an doğru reklam ajansı ile karşı karşıya olduğunuzu söyleyebiliriz. Pazarlamaya olan bakış açımız ve sunmuş olduğumuz pazarlama hizmetleri ile markalara hem bilinirlik hem de müşteri edinimi konusunda destek sunuyoruz.

Günümüzde başarılı bir markalaşma yaratmak için yüzlerce kriter bulunmakta. Yeni müşteriler edinebilmek ve potansiyel müşterilerinizin sadakati yüksek müşterilerinize dönüşmesi için, markanızın iletişim dili ve içerikleri doğru kurgulanmalıdır. Oluşturulan içerik diline uygun olacak şekilde paylaşım sıklığı, paylaşımlarda hedef kitleye söylenecek sözler, reklam metinleri, kampanya tasarımları, aylık ve haftalık içerik takvimleri gibi planlamalar yapılmalıdır. Zaten çalışacağınız reklam ajansı eğer ki profesyonel ise size bu yol haritasını sunacaktır. Bu dinamikleri de reklam ajansınız ile başarılı bir şekilde yürüttüğünüz taktirde kısa bir sürede markanızın ciddi bir ivme kat ettiğini göreceksiniz.

Dijital Reklam Ajansı Nasıl Çalışır?

Her dijital reklam ajansı iş akışları konusunda belirli bir düzeni takip etmektedir. İş akışlarının düzeni çözüm ortağının sürece interaktif bir şekilde dahil olabilmesi bakımından son derece büyük önem arz etmektedir. Bu sebeple markalar bir dijital reklam ajansı ile anlaşmadan önce mutlaka iş akışı ile ilgili detaylı bilgi edinmeli ve hangi süreçlere interaktif olarak dahil edileceklerini öğrenmelidirler.

Reklam Ajansı

Dijital Reklam Ajansı Cremicro ile Dijitaldeki Hedeflerinize Ulaşın!

Bir dijital reklam ajansının iş akışı tamamen alanında uzman profesyoneller tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda dijital pazarlama kampanyalarının başarısından emin olabilmek adına çalışmaların her aşamasıyla ilgilenebilecek uzmanları istihdam eden profesyonel bir dijital reklam ajansıyla çalışmak en doğru karar olacaktır. Cremicro dijital reklam ajansı olarak biz de bu noktada devreye giriyor ve markanızı çevrimiçi pazarlarda başarıya taşıyacak stratejileri kurguluyoruz. Cremicro dijital reklam ajansı olarak dijital pazarlama hizmetlerimizden tüm çevrimiçi platformlar için faydalanabilirsiniz. Dijital pazarlama kampanyalarınız için işini bilen bir ekip arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Ajansı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dijital Reklam Ajansı Nedir?

Markaların sosyal medya ve Google’daki bilinirliklerini ve satışlarını artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiren reklam şirketlerine dijital reklam ajansı denmektedir. 

Dijital Reklam Ajansının Gerçekleştireceği Çalışmalar Markamız İçin Fayda Sağlar mı?

Kesinlikle fayda sağlayacaktır. Birçok marka hala sosyal medya ve dijitali yadsımaya çalışsa da doğru bir dijital reklam ajansı ile partnerlik yaptıınız taktirde markanızın adım adım daha ileriye gittine şahit olabilirsiniz.

Dijital Reklam Ajansının Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Dijital reklam ajansının sunduğu hizmetler şu şekildedir;

 • Web Tasarım
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Arama Motoru Pazarlaması (SEM)
 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Sosyal Medya Reklamcılığı
 • İçerik Pazarlaması
 • Influencer Marketing

Search Engine Optimization (SEO) Nedir? Dijital Ajans SEO Hizmeti Sunar mı?

Arama motoru optimizasyonu hizmeti, arama motorlarının hazırladığınız çalışmaları daha iyi anlayabilmesi ve kendisi için daima çalıştığınızı anlatmanıza yardımcı olan bir çalışmadır. Ayrıca bu çalışma teknik ve içerik anlamda 2’ye ayrılmaktadır. İşletmeler aldıkları ziyaretçilerin büyük çoğunluğunu bu yöntem ile aldığı için aslında hayati önem taşımaktadır. Dijital ajanslar da SEO hizmetini müşterilerine vermektedir.

PPC Nedir? Dijital Ajans PPC Hizmeti Sunar mı?

PPC reklamcılığı reklamverenlerin dijitalde vermiş oldukları reklamlara tıklandığında ödeme gerçekleştirdikleri reklam türüdür. Sabit bir fiyat değeri bulunmamaktadır. İnternet sitenize ziyaretçi çekmenin ücretli yöntemidir. Dijital reklam ajansları da bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır. 

Sponsorlu Reklam Nedir? Dijital Reklam Ajansı Bu Hizmeti Sunar mı?

Sponsorlu reklam sosyal medyada (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn) gerçekleştirilen online reklam türüdür. Burada gönderi öne çıkarma, ürün tanıtımı gerçekleştirme, potansiyel müşteri formu toplama, marka bilinirliği artırma vb. gibi kampanyanın amacı sizin tercihinize göre şekil almaktadır. Bu reklam türünü deneyerek ve yıllık olarak pazarlama bütçenizde bu çalışmaya yer ayırarak markanızın değerini artırabilirsiniz. Ayrıca partneriniz olacak dijital ajans bu hizmet konusunda yardımcı olacaktır.  

Dijital Ajans Sosyal Medya Yönetimi Çalışmasında Neler Yapar?

Dijital ajans müşterilerine sunacağı sosyal medya yönetimi hizmeti içerisinde sosyal medya hesapları için tone of voice stratejisi geliştirme, konseptler oluşturma, içerik tasarımı ve içerik metinlerini hazırlama, içerik planlaması ve takvimi oluşturma, sosyal medya platformlarında bulunan müşterilerin yönetimini gerçekleştirme, kriz anında reaksiyon alma gibi çalışmaları gerçekleştirmektedir. 

Kurumsal Firmalar Dijital Reklam Ajansı ile Neden Çalışmalıdır?

Partneriniz olacak dijital reklam ajansı sizle çalışana kadar sizin kategorinizde bulunan birçok marka ile çalışma gerçekleştirmiştir. Burada elde etmiş oldukları deneyim markanızın daha hızlı bir şekilde büyümesini ve bilinirliğini artırmasını sağlayacaktır. Ayrıca ajans daha önceden benzer bir marka ile çalıştığı sizin yapacağınız hataları önceden yapmış ve size daha deneyimli olarak gelecektir. Bu nedenle kurumsal firmalar mutlaka dijital reklam ajansı ile bir işbirliği yaparak pazarlama süreçlerini ilerletmelidir. 

Dijital Reklam Ajansının Görevi Nedir?

Dijital reklam ajansı çalıştığı markanın dijital mecralardaki sesidir. Markanın bu mecralardaki en önemli sözcüsü  konumundadır.  Bu nedenle dijital ajansı sadece spesifik olarak bir hizmet ile düşünmektense genel manada düşünmek daha doğru olacaktır. Örneğin markanın sosyal medyadaki tone of voice stratejisini oluşturmak ajansın göreviyken hazırlanan paylaşımı yapmakta ajansın görevi olmaktadır. Bir başka platform üzerinden örnek vermek gerekirse bir Google Ads kampanyası oluşturmakta dijital ajansın göreviyken açılan kampanyada negatifleme işlemi yapmakta o dijital ajansın görevidir. Yani işin özü bir dijital reklam ajansı düşünme biçimi olarak sadece büyümeyi odağına almalıdır, detaylarda kaybolmamalıdır.

En İyi Dijital Reklam Ajansını Nasıl Bulabilirsiniz?

Bir marka yöneticisi olarak markanıza yönelik en iyi dijital ajans arayışınız bulunuyorsa ve görüştüğünüz ajansın size uygun olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız önce şu soruları cevaplandırmalısınız;

 • Dijital reklam ajansının başarı hikayeleri var mıdır? Eğer varsa bunlar hangi sektörlerdedir ve detayları nelerdir?
 • Daha önce çalıştığı markalar kimlerdir?
 • Sizin konumunuzda bulunan bir marka ile hiç partnerlik yapmışlar mı?
 • Görüştüğünüz dijital ajansın markanıza özel olarak oluşturduğu stratejiler (sosyal medya, performans pazarlama, SEO) sizi tatmin etti mi?

Bu soruların cevaplarını öğrendikten sonra görüşmüş olduğunuz ajansa güvendiyseniz o ajans sizin için en doğru seçim olacaktır.

Dijital Ajansta Çalışacak Ekibin Yetkinlikleri Neler Olmalı?

Dijital reklam ajansının müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler kapsamında yer alacak ekip üyelerinin her şeyden öte önce growth kültürüne sahip olması gerekmekte. Bunun haricinde ise teorik kısmın dışında uygulama tarafında da bazı araçları bilmelidir. 

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın

  Skip to content