Skip to main content

TikTok Ajansı

TikTok’da bulunan fenomenler ile potansiyel müşterilerinize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hemen Teklif Al
Tiktok Ajansı
Tiktok Ajansı
Tiktok Ajansı
Tiktok Ajansı
Tiktok Ajansı
Tiktok Ajansı

TikTok Ajansı

Şimdi Teklif Al

TikTok Reklamları

TikTok Ajansı olarak, TikTok Ads ile reklam hesabınızı oluşturup yönetiyor ve bu en geç platformun dinamikleri ile markanızı büyütüyoruz.

Gerçek TikToker’lar

Cremicro size sahte takipçili TikToker önerilerinde bulunmaz, sahte takipçili TikTokerlarla iş yapmak zorunda kalmazsınız.

Raporlama

TikTok ajansı ile gerçekleştirilen TikTok marketing çalışması sonrasında TikToker’ın size rakamsal olarak sağladığı katma değeri öğrenebilirsiniz.

Kampanya Stratejisi

Cremicro, TikToker’ın marka ile yakalayacağı uyumu, TikToker’ın tarzını, daha önce hazırladığı içerikleri inceler ve TikToker’ın marka elçiliği yapmasını sağlar.

Esnek Bütçe

Cremicro sayesinde her bütçeye uygun TikToker’larla iletişime geçebilir ve onlarla çalışma imkanı elde edebilirsiniz.

TikTok Marketing Çalışmalarınızı Profesyonellere Bırakın

Dijital pazarlama sektöründe yükselen bir trend olarak karşımıza çıkan TikTok marketing çalışmasıyla markalar rakiplerinden bir adım önde olurken, küçük girişimler ise milyonluk markalara doğru evrilmeye geçiyor. İnternet dünyasının kanaat önderleri ve bilirkişileri olan TikToker’ların, kitleleri arkalarından getirecek ciddi bir güce sahip olmaları her geçen gün daha önem öne çıkıyor.

TikTok pazarlama çalışması ile markalar, TikToker’lar sayesinde hızlı bir şekilde büyük bir kitleye ulaşabiliyor satış ve bilinirlik çalışmalarını gerçekleştirebiliyorlar. Eş zaman içerisinde gerçekleştirilen etkileşim ve erişim çalışmaları aracılığıyla potansiyel alıcılar nihai alıcıya çevriliyor. Ayrıca TikToker’ların kitlelere verdiği güven sayesinde tüketicilerin marka bağlığı ve sadakati geliştirmeleri daha da kolay bir hal almaya başlıyor.

TikTok Ajansı Nedir?

TikTok ajansı, TikTok mecrasında bulunan kanaat önderleriyle markaların arasında köprü görevi gören bir işletmedir. 

TikTok Marketing Nedir?

TikTok marketing, TikTok mecrasının kanaat önderleri olan TikToker’ların etkisinden faydalanarak hedef kitleye karşı bilinirlik sağlama ve satış gerçekleştirme üzerine yoğunlaşan bir pazarlama çalışmasıdır. TikTok  marketing çalışması ile markalar hızlı bir şekilde büyük büyük kitlelere ulaşabilirler.

TikTok Ajansıyla TikTok Pazarlama Çalışmasını Yapmanın Avantajları Nelerdir?

TikTok ajansıyla TikTok pazarlama çalışmasını yapmanızın avantajları şu şekildedir;

 • TikToker’larla daha hızlı temasa geçebilirsiniz
 • Gerçekleştireceğiniz kampanyada birden fazla TikToker’la çalışabilirsiniz
 • TikTok marketing sürecinin operasyonuyla uğraşmazsınız

TikTok Pazarlama Çalışmasının Avantajları Nelerdir?

TikTok pazarlama çalışmasının avantajları şu şekildedir;

 • Büyük kitlelere hızlı bir şekilde ulaşabilmek
 • Pazarlama odaklı içerikle hedef kitlenin ilgisini yakalayabilmek
 • Daha kolay bir şekilde marka sadakati oluşturabiliyor olmak
 • Marka hakkında daha hızlı güven inşa edebiliyor olmak
 • Küçük bütçelerle büyük işler yapabiliyor olmak
 • WOMM’u (ağızdan ağıza pazarlama) daha kolay sağlayabilmek

TikTok Ajansıyla Çalışmak Maliyetli midir?

TikTok ajansının sabit bir bütçesi bulunmamaktadır. Üretilecek ve yönetilecek olan her kampanya markanın isteğine özel hazırlanacağı için standart bir fiyatlandırmayla ilerlenememektedir.  Ayrıca bu ajanslarla çalışırken maliyet çalışılan TikToker’lara göre değişiklik göstermektedir.

TikTok Marketing Çalışması Küçük İşletmeler İçin Uygun mudur?

TikTok marketing çalışması diğer pazarlama stratejilerine göre daha uygun maliyetli bir çalışmadır. Bu nedenle küçük işletmeler için biçilmiş kaftan bir pazarlama stratejisidir.

TikToker'ları Nakit Haricinde Başka Bir Şeye Teşvik Etmek Mümkün müdür?

Bu soru aslında mikro TikToker’lar için cevaplanabilir. Makro TikToker’lar bu sistem üzerinde kesinlikle çalışmamaktadır. Mikro TikToker’ların ise  bir kısmı bu metodu kabul etmektedir.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın

Cremicro Tiktokerlara değil, şirketlere Tiktok Pazarlaması için danışmanlık vermektedir.

  Skip to content