Dijital Pazarlama Ajansı

İşletmenize özel kurgulanan dijital pazarlama çalışmalarımız sayesinde müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Hemen Teklif Al
Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital Pazarlama Ajansı

Şimdi Teklif Al

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Google arama sonuçlarında daha iyi bir sıralamaya sahip olabilmeniz için SEO çalışması yapıyoruz.

AdWords Çalışmaları

Marka bilinirliğinizi ve dönüşüm oranlarınızı artırabilmek için AdWords çalışmaları yapıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medyayı marka bilinirliğinizi artıracak bir kazanım kanalı olarak kullanarak marka bilinirliğinizi artıracağız.

İçerik Pazarlaması

İçerik pazarlaması kapsamında web sitenizin ve blogunuzun içerik yönetimini gerçekleştirecek ve buradan organik trafik almanızı sağlayacağız.

Ciro Odaklı Dijital Ajans ile Tanışmanızın Vakti Geldi!

Cremicro Dijital Ajans, gerçekleştirmiş olduğu tüm çalışmaları ciro odaklı gerçekleştiren ekibi ile birlikte bugüne kadar birçok markaya dijital pazarlama kapsamı içerisinde hizmet vermiştir. Dijital ajans olarak en temel amacı dijitalde bulunan hedef kitlenizin taleplerini anlamanızı sağlamak ve isteklere gerekli aksiyonları sağlayarak cironuzu artırmaktır. Bu doğrultuda ise ilk yapılan çalışma markanın ihtiyacını belirlemek olmaktadır. Devam eden süreçte ise belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda markaya özel stratejiler oluşturulur, marka konumlandırması yapılır ve bir roadmap çizilir. Markanın ayaklarının yere sağlam basması için en temelde bu adımlar atılır. Son olarak ise bu çizilen roadmap’i belirlenen deadline’lar doğrultusunda gerçekleştirir ve zaman içerisinde cironuzu artırırız.

Dijital Pazarlama Ajansı

Müşteri Portföyünüzü Genişletiyoruz

Marka bilinirliğinizi artıracak, müşteri portföyünüzü genişletecek bir ajansa mı ihtiyacınız var? Dijital pazarlama hizmetimiz işletmelerin, müşteri portföylerini genişletmelerine yardımcı olmaktadır. Eğer ki doğru bir dijital pazarlama stratejisiyle yola çıktıysanız hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Kurduğunuz iletişim, uyguladığınız çalışma metotları gibi hassas konular sizin daha kolay bir şekilde müşterilerinize ulaşmanızı sağlar.

Yaptığımız çalışmaları doğru zaman içerisinde, doğru kişiye, doğru içerikle göstermek bizim için oldukça önemli. Sunduğumuz dijital pazarlama hizmeti ile markanızı adım adım daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. Tabii ki bu süreçte yaptığımız her işlemi size raporluyor ve alacağımız bütün aksiyonları sizinle paylaşarak alıyoruz. Bizimle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Dijital Ajans Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama, bilgisayar, telefon, tablet kullanan kişilere bu cihazlar üzerinden tanıtım yapılmasını kapsar. Dijital pazarlama çalışmalarında, potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için arama motoru, sosyal medya, e-mail, web sitesi gibi kanallar üzerinden çalışmalar gerçekleştirilir.

Dijital Pazarlama Ajansının Yaptığı Çalışmaların İşletmeme Katkısı Olur mu?

Kesinlikle olur. Birçok işletme hala dijital pazarlamaya şüphe ile baksa da dijital pazarlama çalışmaları işletmelerin cirolarını oldukça etkileyen bir faktördür.

İçerik Pazarlaması Nedir?

İçerik pazarlaması, işletmelerin marka bilinirliğini artırması, trafiğini artırması amacıyla gerçekleştirdiği bir pazarlama çalışmasıdır. İçerik pazarlamasında marka kendi reklamını açık bir şekilde yapmaz, kullanıcıya katkı vermeyi hedefler. 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir? Dijital Pazarlama Ajansı SEO Hizmeti Verir mi?

SEO, arama motorlarının hazırladığınız içerikleri daha iyi anlayabilmesi için gerçekleştirilen site için ve site dışı optimizasyon çalışmalarıdır. Web sitesine gelen trafiğin büyük bir kısmı bu sayede elde edilir. O yüzden oldukça önemlidir. Ayrıca dijital pazarlama ajansları SEO hizmeti sunmaktadır.

PPC (Tıklama Başına Maliyet) Nedir? Dijital Pazarlama Ajansı PPC Hizmeti Verir mi?

PPC tam olarak tıklama başına maliyet anlamına gelmektedir. Aslında web trafiği elde etmenin bir yoludur. Reklamverenler, hazırladıkları reklamlara her bir kişi tıkladığında ücret ödemesi gerçekleştirirler. Ayrıca dijital pazarlama ajansları PPC reklamcılığı hizmeti sunmaktadır.

Dijital Ajans Olarak Hangi Mecralarda Reklam Yönetimi Gerçekleştiriyorsunuz?

Cremicro Büyüme Ajansı Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, TikTok, Google mecraları üzerinde reklam kampanyaları yönetmektedir.

Dijital Ajans Olarak Müşteri İletişimini Nasıl Yönetiyorsunuz?

Yeni gelen müşterinin bulunduğu kategoride daha önce başka bir müşteriye hizmet vermiş bir ekip arkadaşımız tarafından marka-dijital ajans iletişimini gerçekleştiriyoruz.

Dijital Ajans Web Sitemi Google'da Birinci Sayfaya Çıkarabilir mi?

Biz bir dijital ajans olarak bu konuya şu şekilde yaklaşıyoruz; işletmenizin cirosunu artıracak kelimeleri takip ederek onlar üzerine çalışmalar gerçekleştirip düzenli olarak yükselmesini ve bu kelimelerde sıralama alıp alınan sıralamaların korunmasını sağlıyoruz. Yani sadece 3-5 kelimeye özel SEO çalışması gerçekleştirmiyoruz. Ciromuza katkı sağlayacak tüm kelimelerde sıralama almayı hedefliyoruz.

Dijital Ajans Aracılığıyla Reklam Vermek İşimde Fark Yaratır mı?

Dijital ajans içerisinde çalışan kişilerin tek sorumlulukları reklam faaliyetlerinde yaşanan gelişmeleri takip etmek ve onları çalıştıkları markalara uygulamak olduğundan yapacakları çalışma sizin bireysel çalışmanıza göre farklılık gösterecektir. Bir dijital ajansın işinizi yönetmesi markanızın gelişimi konusunda ciddi farklılık sağlayacak etkenlerden birisidir. Bu nedenle reklam çalışmalarınızı mutlaka bir dijital ajans ile yürütmenizi öneririz.

Sponsorlu Gönderi Nedir?

Sponsorlu gönderi, Facebook ve Instagram’ın kullanıcılara sunduğu reklam çeşididir. Belirli bir bütçe karşılığında, hedeflenen kullanıcılara gösterilen sponsorlu gönderi çalışmalarıyla markanıza değer katabilirsiniz.   

Call to Action (Harekete Geçirici Mesaj) Nedir?

CTA kullanıcılara belli bir işlem yapmasını söyleyen iletilerdir. Dijital pazarlama çalışmaları içerisinde CTA, bir buton veya bağlantı şeklinde kullanılır.

Kurumsal Firmalar Neden Dijital Pazarlama Ajansı ile Çalışmalıdır?

Dijital pazarlama ajansı daha önce sizin gibi birçok firma ile çalıştığı için konu hakkında deneyim sahibidir. Bu sayede de daha az hata yapabilir aynı zamanda da daha fazla gelir ya da marka bilinirliği elde edebilirsiniz. Mutlaka dijital pazarlama ajanslarının daha önceki deneyimlerinden faydalanmanızı öneririz.

Dijital Pazarlama Ajansının Görevleri Nelerdir?

Bir dijital pazarlama ajansı firmanın dijital platformlarındaki tüm varlığını yönetmekle yükümlüdür. Aslına bakılırsa firmanın dijital platformlardaki sözcüsü durumundadır. O yüzden dijital pazarlama ajansını spesifik bir görevle düşünmektense genel manada yükümlü olduğu konuları bu şekilde düşünerek anlayabilirsiniz.

En İyi Dijital Pazarlama Ajansı Nasıl Bulunur?

En iyi dijital pazarlama ajansı arayışındaysanız ajans hakkında mutlaka önce şu soruların cevaplarını öğrenmelisiniz;

 • Başarı hikayeleri nelerdir?
 • Referansları nelerdir?
 • Sizin bulunduğunuz durumda hiç marka yönetmişler mi?
 • Hedeflerinize yönelik olarak oluşturdukları stratejiler sizi tatmin ediyor mu?

Bu soruların cevaplarından sonra tatmin oluyorsanız eğer sizin için en iyi dijital pazarlama ajansı o ajans olacaktır.

Dijital Ajans Olarak Hangi Sektörlerde İş Tecrübesine Sahipsiniz?

Cremicro Büyüme Ajansı 8 senedir aşağıdaki bulunan sektörlerin tamamında deneyim sahibi olmuştur;

 1. E-ticaret
 2. Otomotiv
 3. Sağlık
 4. Finans
 5. Kozmetik
 6. Eğitim
 7. Cafe & Restaurant
 8. Konaklama
 9. Spor
 10. Mobil App
 11. Etkinlik

Dijital Pazarlama Çalışmalarında Çalışacak Ekibin Yetkinlikleri Neler Olmalı?

Dijital pazarlama çalışmalarında çalışacak ekibin öncelikle growth kültürüne sahip olması gerekiyor. Ayrıca dijital pazarlama çalışmalarında yer alacak olan ekibin bilmesi gereken teknik araçlar da bulunuyor. Growth Hacking araçlarını kullanabilmeleri gerekmekte. 

Cremicro Growth Hacking Agency için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir ajans. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir ajans.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Projesoft Teknoloji olarak e-ticaret sektöründe lider altyapı sağlayıcı ve müşterilere 360 derece çözüm sunan, gelişmiş kampanya modüllerine sahip bilinen tüm ERP yazılımları ile entegre ve N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol gibi pazaryerlerine tam entegrasyon sağlayan bir alt yapıyı yönetiyoruz. Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın