Dijital Pazarlama Ajansı

İşletmenize özel kurgulanan dijital pazarlama çalışmalarımız sayesinde müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Hemen Teklif Al

Dijital Pazarlama Ajansı

Şimdi Teklif Al

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Google arama sonuçlarında daha iyi bir sıralamaya sahip olabilmeniz için SEO çalışması yapıyoruz.

AdWords Çalışmaları

Marka bilinirliğinizi ve dönüşüm oranlarınızı artırabilmek için AdWords çalışmaları yapıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medyayı marka bilinirliğinizi artıracak bir kazanım kanalı olarak kullanarak marka bilinirliğinizi artıracağız.

İçerik Pazarlaması

İçerik pazarlaması kapsamında web sitenizin ve blogunuzun içerik yönetimini gerçekleştirecek ve buradan organik trafik almanızı sağlayacağız.

Müşteri Portföyünüzü Genişletiyoruz

Marka bilinirliğinizi artıracak, müşteri portföyünüzü genişletecek bir ajansa mı ihtiyacınız var? Dijital pazarlama hizmetimiz işletmelerin, müşteri portföylerini genişletmelerine yardımcı olmaktadır. Eğer ki doğru bir dijital pazarlama stratejisiyle yola çıktıysanız hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Kurduğunuz iletişim, uyguladığınız çalışma metotları gibi hassas konular sizin daha kolay bir şekilde müşterilerinize ulaşmanızı sağlar.

Yaptığımız çalışmaları doğru zaman içerisinde, doğru kişiye, doğru içerikle göstermek bizim için oldukça önemli. Sunduğumuz dijital pazarlama hizmeti ile hastanenizi adım adım daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. Tabii ki bu süreçte yaptığımız her işlemi size raporluyor ve alacağımız bütün aksiyonları sizinle paylaşarak alıyoruz. Bizimle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama, bilgisayar, telefon, tablet kullanan kişilere bu cihazlar üzerinden tanıtım yapılmasını kapsar. Dijital pazarlama çalışmalarında, potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için arama motoru, sosyal medya, e-mail, web sitesi gibi kanallar üzerinden çalışmalar gerçekleştirilir.

Dijital Pazarlama Çalışmalarının İşletmeme Katkısı Olur mu?

Kesinlikle olur. Birçok işletme hala dijital pazarlamaya şüphe ile baksa da dijital pazarlama çalışmaları işletmelerin cirolarını oldukça etkileyen bir faktördür.

İçerik Pazarlaması Nedir?

İçerik pazarlaması, işletmelerin marka bilinirliğini artırması, trafiğini artırması amacıyla gerçekleştirdiği bir pazarlama çalışmasıdır. İçerik pazarlamasında marka kendi reklamını açık bir şekilde yapmaz, kullanıcıya katkı vermeyi hedefler. 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

SEO, arama motorlarının hazırladığınız içerikleri daha iyi anlayabilmesi için gerçekleştirilen site için ve site dışı optimizasyo çalışmalarıdır. Web sitesine gelen trafiğin büyük bir kısmı bu sayede elde edilir. O yüzden oldukça önemlidir.

PPC (Tıklama Başına Maliyet) Nedir?

PPC tam olarak tıklama başına maliyet anlamına gelmektedir. Aslında web trafiği elde etmenin bir yoludur. Reklamverenler, hazırladıkları reklamlara her bir kişi tıkladığında ücret ödemesi gerçekleştirirler.

Sponsorlu Gönderi Nedir?

Sponsorlu gönderi, Facebook ve Instagram’ın kullanıcılara sunduğu reklam çeşididir. Belirli bir bütçe karşılığında, hedeflenen kullanıcılara gösterilen sponsorlu gönderi çalışmalarıyla markanıza değer katabilirsiniz.   

Call to Action (Harekete Geçirici Mesaj) Nedir?

CTA kullanıcılara belli bir işlem yapmasını söyleyen iletilerdir. Dijital pazarlama çalışmaları içerisinde CTA, bir buton veya bağlantı şeklinde kullanılır.

Dijital Pazarlama Çalışmalarında Çalışacak Ekibin Yetkinlikleri Neler Olmalı?

Dijital pazarlama çalışmalarında çalışacak ekibin öncelikle growth kültürüne sahip olması gerekiyor. Ayrıca dijital pazarlama çalışmalarında yer alacak olan ekibin bilmesi gereken teknik araçlar da bulunuyor. Growth Hacking araçlarını kullanabilmeleri gerekmekte. 

Cremicro Growth Hacking Agency için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir ajans. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir ajans.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Projesoft Teknoloji olarak e-ticaret sektöründe lider altyapı sağlayıcı ve müşterilere 360 derece çözüm sunan, gelişmiş kampanya modüllerine sahip bilinen tüm ERP yazılımları ile entegre ve N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol gibi pazaryerlerine tam entegrasyon sağlayan bir alt yapıyı yönetiyoruz. Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın

Like Nothing You've Seen. Purchase Today & Experience Salient