Dijital Pazarlama Ajansı

İşletmenize özel kurgulanan dijital pazarlama çalışmalarımız sayesinde müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Hemen Teklif Al
Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital Pazarlama Ajansı

Hizmetlerimiz

Şimdi Teklif Al

Web Tasarım

Online mecradaki ilk adım olan, kim olduğunuzu hedef kitlenizi aktaran online mağazanızı inşaa ediyoruz. Online ortamdaki bilinirliğinize katkı sağlayan SEO uyumlu web sitesi tasarımı hazırlıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Google arama sonuçlarında daha iyi bir sıralamaya sahip olabilmeniz için SEO çalışması yapıyoruz.

AdWords Çalışmaları

Marka bilinirliğinizi ve dönüşüm oranlarınızı artırabilmek için AdWords çalışmaları yapıyoruz.

İçerik Pazarlaması

İçerik pazarlaması kapsamında web sitenizin ve blogunuzun içerik yönetimini gerçekleştirecek ve buradan organik trafik almanızı sağlayacağız.

Sosyal Medya

Sosyal medyayı marka bilinirliğinizi artıracak bir kazanım kanalı olarak kullanarak marka bilinirliğinizi artıracağız.

İtibar Yönetimi

Markanızın online mecralardaki itibarını koruyabilmek adına sizinle ilgili dijital konuşulan konuları takip ediyor, olumlu ve olumsuz bilgiler hakkında size bilgi veriyoruz. Markanızın itibarını ne kadar artırabilirsek dönüşüm oranlarına o kadar fayda sağlayacağını düşünüyoruz.

Arama Motoru Pazarlamasında Uzmanlaştığımız Araçlar

Dijital Pazarlama Ajansı

Google Ads

Dijital Pazarlama Ajansı

Bing Ads

Dijital Pazarlama Ajansı

Apple Search Ads

Dijital Pazarlama Ajansı

Amazon Native Ads

Dijital Pazarlama Ajansı

Yandex.Direct

Dijital Pazarlama Ajansı

Google SA360

Ciro Odaklı Dijital Ajans ile Tanışmanızın Vakti Geldi!

Cremicro Dijital Ajans, gerçekleştirmiş olduğu tüm çalışmaları ciro odaklı gerçekleştiren ekibi ile birlikte bugüne kadar birçok markaya dijital pazarlama kapsamı içerisinde hizmet vermiştir. Dijital ajans olarak en temel amacı dijitalde bulunan hedef kitlenizin taleplerini anlamanızı sağlamak ve isteklere gerekli aksiyonları sağlayarak cironuzu artırmaktır. Bu doğrultuda ise ilk yapılan çalışma markanın ihtiyacını belirlemek olmaktadır. Devam eden süreçte ise belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda markaya özel stratejiler oluşturulur, marka konumlandırması yapılır ve bir roadmap çizilir. Markanın ayaklarının yere sağlam basması için en temelde bu adımlar atılır. Son olarak ise bu çizilen roadmap’i belirlenen deadline’lar doğrultusunda gerçekleştirir ve zaman içerisinde cironuzu artırırız.

Semrush Sertifikasyonu

Dijital Pazarlama Ajansı
Dijital Pazarlama Ajansı

Neden En İyi Dijital Pazarlama Ajansı Olarak Tercih Ediliyoruz?

Markanızın iş akışındaki her aşamadan haberdar olması bizler için son derece önemli. Bu sebeple çalışmalarımızda tam şeffaflık prensibini benimsiyoruz. Markalara sunmuş olduğumuz kişiselleştirilmiş çevrimiçi çözümler sayesinde dijital pazarlama kampanyalarınızdan elde edilecek verimi gerek sektörel gerekse de işletme bazında maksimum seviyelere çıkartıyoruz. Dijital pazarlama çalışmalarının her sürecinde uzmanlaşmış deneyimli ekibimiz, bütçenizin her açıdan en verimli şekilde değerlendirileceğinin garantisidir.

Müşteri Portföyünüzü Genişletiyoruz

Marka bilinirliğinizi artıracak, müşteri portföyünüzü genişletecek bir ajansa mı ihtiyacınız var? Dijital pazarlama hizmetimiz işletmelerin, müşteri portföylerini genişletmelerine yardımcı olmaktadır. Eğer ki doğru bir dijital pazarlama stratejisiyle yola çıktıysanız hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Kurduğunuz iletişim, uyguladığınız çalışma metotları gibi hassas konular sizin daha kolay bir şekilde müşterilerinize ulaşmanızı sağlar.

Yaptığımız çalışmaları doğru zaman içerisinde, doğru kişiye, doğru içerikle göstermek bizim için oldukça önemli. Sunduğumuz dijital pazarlama hizmeti ile markanızı adım adım daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. Tabii ki bu süreçte yaptığımız her işlemi size raporluyor ve alacağımız bütün aksiyonları sizinle paylaşarak alıyoruz. Bizimle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Dijital Pazarlama Ajansı İş Akışı

Her dijital pazarlama ajansı çalışmalarını belirli bir iş akışına bağlı bir şekilde gerçekleştirir. Bu noktada asıl önemli olan konu ise dijital pazarlama ajanslarının bu iş akışlarına sizi ne kadar dahil ettikleri veya süreçle ilgili ne kadar bilgilendirme sağladıklarıdır. Çözüm ortaklarıyla gerçekleştirilecek çalışmaların belirli aşamaları interaktif bir şekilde yürütülmelidir. Bununla birlikte aksiyon sürecinde dijital pazarlama ajansının inisiyatifiyle gerçekleştirilecek uygulamalar hakkında ise çözüm ortakları mutlaka bilgilendirilmelidir. Sağlıklı bir iş ilişkisi oluşturarak markanızın dijital pazarlama stratejisini başarıya ulaştırabilmenin tek yolu budur.

Toplantı

Planlama

Strateji Oluşturma

Aksiyon

Raporlama

Uzmanlaştığımız Analiz ve Ölçüm Araçları

Dijital Pazarlama Ajansı

Google Data Studio

Dijital Pazarlama Ajansı

Google Analytics

Dijital Pazarlama Ajansı

Google Optimize

Dijital Pazarlama Ajansı

Firebase

Dijital Pazarlama Ajansı

Google Tag Manager

Dijital Pazarlama Ajansı

Google Cloud

Dijital Pazarlama Ajansı

Semrush

Dijital Pazarlama Ajansı

Hotjar

Dijital Pazarlama Ajansı

Adobe Analytics

Dijital Pazarlama Ajansı

Mixpanel

Dijital Pazarlama Ajansı

Kissmetrics

Dijital Pazarlama Ajansı

Yandex.Metrica

Dijital Pazarlama Ajansı

İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı Cremicro

Markanızı çevrimiçi ortamlarda zirveye taşıyacak çözümlerimizle İstanbul’da yanınızdayız. Cremicro olarak dijital pazarlama stratejilerinizi markanıza özel çözümler üreterek oluşturuyoruz. Bu sayede markanızın hedef kitle personasına en uygun profildeki müşteri adaylarını ayağınıza kadar olmasa da web sitenize kadar getirmeyi başarıyoruz. Deneyimli ekibimizin desteğiyle içerik ve performans pazarlama konularında en yüksek verimi elde edebilirsiniz.

Ek olarak Amsterdam ve Londra‘daki temsilcilerimizle de fiziki toplantılarda görüşmek için sabırsızlanıyoruz.

Dijital Pazarlama Ajansı

Bakü Dijital Pazarlama Ajansı Cremicro

Cremicro ailesi olarak markanızı başarıya taşıyacak çözümlerimizle Bakü’de de yanınızdayız. Proaktif çözümlerimizle çevrimiçi pazarlama kampanyalarınızın her aşamasında sizi başarıya daha fazla yaklaştıracak dönüşüm oranları elde etmenize yardımcı oluyoruz. Markanızın hem arama motorlarında hem de sosyal medya kanallarındaki görünürlüğünü iyileştirmek adına ihtiyaçlarınızı dinlemek için burada da hizmetinizdeyiz.

Dijital Ajans Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama, bilgisayar, telefon, tablet kullanan kişilere bu cihazlar üzerinden tanıtım yapılmasını kapsar. Dijital pazarlama çalışmalarında, potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için arama motoru, sosyal medya, e-mail, web sitesi gibi kanallar üzerinden çalışmalar gerçekleştirilir.

Dijital Pazarlama Ajansının Yaptığı Çalışmaların İşletmeme Katkısı Olur mu?

Kesinlikle olur. Birçok işletme hala dijital pazarlamaya şüphe ile baksa da dijital pazarlama çalışmaları işletmelerin cirolarını oldukça etkileyen bir faktördür.

İçerik Pazarlaması Nedir?

İçerik pazarlaması, işletmelerin marka bilinirliğini artırması, trafiğini artırması amacıyla gerçekleştirdiği bir pazarlama çalışmasıdır. İçerik pazarlamasında marka kendi reklamını açık bir şekilde yapmaz, kullanıcıya katkı vermeyi hedefler. 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir? Dijital Pazarlama Ajansı SEO Hizmeti Verir mi?

SEO, arama motorlarının hazırladığınız içerikleri daha iyi anlayabilmesi için gerçekleştirilen site için ve site dışı optimizasyon çalışmalarıdır. Web sitesine gelen trafiğin büyük bir kısmı bu sayede elde edilir. O yüzden oldukça önemlidir. Ayrıca dijital pazarlama ajansları SEO hizmeti sunmaktadır.

PPC (Tıklama Başına Maliyet) Nedir? Dijital Pazarlama Ajansı PPC Hizmeti Verir mi?

PPC tam olarak tıklama başına maliyet anlamına gelmektedir. Aslında web trafiği elde etmenin bir yoludur. Reklamverenler, hazırladıkları reklamlara her bir kişi tıkladığında ücret ödemesi gerçekleştirirler. Ayrıca dijital pazarlama ajansları PPC reklamcılığı hizmeti sunmaktadır.

Dijital Ajans Olarak Hangi Mecralarda Reklam Yönetimi Gerçekleştiriyorsunuz?

Cremicro Büyüme Ajansı Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, TikTok, Google mecraları üzerinde reklam kampanyaları yönetmektedir.

Dijital Ajans Olarak Müşteri İletişimini Nasıl Yönetiyorsunuz?

Yeni gelen müşterinin bulunduğu kategoride daha önce başka bir müşteriye hizmet vermiş bir ekip arkadaşımız tarafından marka-dijital ajans iletişimini gerçekleştiriyoruz.

Dijital Ajans Web Sitemi Google'da Birinci Sayfaya Çıkarabilir mi?

Biz bir dijital ajans olarak bu konuya şu şekilde yaklaşıyoruz; işletmenizin cirosunu artıracak kelimeleri takip ederek onlar üzerine çalışmalar gerçekleştirip düzenli olarak yükselmesini ve bu kelimelerde sıralama alıp alınan sıralamaların korunmasını sağlıyoruz. Yani sadece 3-5 kelimeye özel SEO çalışması gerçekleştirmiyoruz. Ciromuza katkı sağlayacak tüm kelimelerde sıralama almayı hedefliyoruz.

Dijital Ajans Aracılığıyla Reklam Vermek İşimde Fark Yaratır mı?

Dijital ajans içerisinde çalışan kişilerin tek sorumlulukları reklam faaliyetlerinde yaşanan gelişmeleri takip etmek ve onları çalıştıkları markalara uygulamak olduğundan yapacakları çalışma sizin bireysel çalışmanıza göre farklılık gösterecektir. Bir dijital ajansın işinizi yönetmesi markanızın gelişimi konusunda ciddi farklılık sağlayacak etkenlerden birisidir. Bu nedenle reklam çalışmalarınızı mutlaka bir dijital ajans ile yürütmenizi öneririz.

Sponsorlu Gönderi Nedir?

Sponsorlu gönderi, Facebook ve Instagram’ın kullanıcılara sunduğu reklam çeşididir. Belirli bir bütçe karşılığında, hedeflenen kullanıcılara gösterilen sponsorlu gönderi çalışmalarıyla markanıza değer katabilirsiniz.   

Call to Action (Harekete Geçirici Mesaj) Nedir?

CTA kullanıcılara belli bir işlem yapmasını söyleyen iletilerdir. Dijital pazarlama çalışmaları içerisinde CTA, bir buton veya bağlantı şeklinde kullanılır.

Kurumsal Firmalar Neden Dijital Pazarlama Ajansı ile Çalışmalıdır?

Dijital pazarlama ajansı daha önce sizin gibi birçok firma ile çalıştığı için konu hakkında deneyim sahibidir. Bu sayede de daha az hata yapabilir aynı zamanda da daha fazla gelir ya da marka bilinirliği elde edebilirsiniz. Mutlaka dijital pazarlama ajanslarının daha önceki deneyimlerinden faydalanmanızı öneririz.

Dijital Pazarlama Ajansının Görevleri Nelerdir?

Bir dijital pazarlama ajansı firmanın dijital platformlarındaki tüm varlığını yönetmekle yükümlüdür. Aslına bakılırsa firmanın dijital platformlardaki sözcüsü durumundadır. O yüzden dijital pazarlama ajansını spesifik bir görevle düşünmektense genel manada yükümlü olduğu konuları bu şekilde düşünerek anlayabilirsiniz.

En İyi Dijital Pazarlama Ajansı Nasıl Bulunur?

En iyi dijital pazarlama ajansı arayışındaysanız ajans hakkında mutlaka önce şu soruların cevaplarını öğrenmelisiniz;

 • Başarı hikayeleri nelerdir?
 • Referansları nelerdir?
 • Sizin bulunduğunuz durumda hiç marka yönetmişler mi?
 • Hedeflerinize yönelik olarak oluşturdukları stratejiler sizi tatmin ediyor mu?

Bu soruların cevaplarından sonra tatmin oluyorsanız eğer sizin için en iyi dijital pazarlama ajansı o ajans olacaktır.

Dijital Ajans Olarak Hangi Sektörlerde İş Tecrübesine Sahipsiniz?

Cremicro Büyüme Ajansı 8 senedir aşağıdaki bulunan sektörlerin tamamında deneyim sahibi olmuştur;

 1. E-ticaret
 2. Otomotiv
 3. Sağlık
 4. Finans
 5. Kozmetik
 6. Eğitim
 7. Cafe & Restaurant
 8. Konaklama
 9. Spor
 10. Mobil App
 11. Etkinlik

Dijital Pazarlama Çalışmalarında Çalışacak Ekibin Yetkinlikleri Neler Olmalı?

Dijital pazarlama çalışmalarında çalışacak ekibin öncelikle growth kültürüne sahip olması gerekiyor. Ayrıca dijital pazarlama çalışmalarında yer alacak olan ekibin bilmesi gereken teknik araçlar da bulunuyor. Growth Hacking araçlarını kullanabilmeleri gerekmekte. 

Cremicro Growth Hacking Agency için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın