Skip to main content

E-Posta Pazarlaması Ajansı

E-Posta Pazarlaması ile satın almış müşterilerinize tekrar tekrar dokunabilir, müşteri edinim maliyetinizi azaltabilirsiniz.

Hemen Teklif Al
E-Posta Pazarlaması Ajansı
E-Posta Pazarlaması Ajansı
E-Posta Pazarlaması Ajansı
E-Posta Pazarlaması Ajansı
E-Posta Pazarlaması Ajansı
E-Posta Pazarlaması Ajansı

E-Posta Pazarlaması Ajansı

Şimdi Teklif Al

Dönüşüm Oranı Optimize Edilmiş E-Mailler Gönderin

Elinizdeki datayı segmentlere ayırarak sadece ürünü satın alabilecek abonelere e-posta gönderimi sağlıyoruz. Bu sebeple abonelikten çıkma oranları düşerken, satın alma oranları yükseliyor.

Tek Bir Araca Takılıp Kalmanıza Gerek Yok

Uzman ekibimiz Türkiye’de entegrasyonları ile sık kullanılan Revotas, Related Digital, Setrow gibi yazılımlara hakim olmakla birlikte, Mailchimp, Mailerlite, Amazon SES, Mandrill, HubSpot gibi araçlara da hakim.

Pazarlama Otomasyonu

Aylık ya da haftalık olarak tüm listeye sabit e-mailler gönderme dönemi geride kaldı. Listenizdeki abonelerinizin her bir hareketine karşılık farklı bir e-maili otomatik olarak gönderen sistemler kuruyoruz.

Testleri Uygulayın

A/B testleri ile en yüksek dönüşüm sağlayacak olan e-mail kampanyalarınızı belirliyoruz. Kullandığımız Multivariant e-posta A/B testi çözümleri ile her bir gönderimden elde ettiğiniz dönüşüm her geçen gün artıyor.

Müşteri Elde Tutma Oranınızı Yükseltmek için E-Posta Pazarlaması Ajansı

E-Posta Pazarlaması Ajansı ile sizden bir kez ürün ya da hizmet satın alan aktif müşterilerinize ulaşıyor, pasif müşteriler için tutundurma kampanyaları düzenliyoruz. Tamamen müşteri verinize özel olarak kurgulanan kampanyalar ile sırasıyla abonelikten çıkma oranının düşürülmesi, açılma oranının yükseltilmesi, tıklama oranının artırılması ve dönüşüm oranı optimizasyonu gerçekleştiriyoruz.

İzinli E-Posta veritabanınızın doğru hedef kitleye yönelik olarak büyümesi adına kazanım kurguları hazırlıyor ve yönetiyoruz. Gerek Lead Generation kampanyaları, gerek site içerisinden veri toplama kurguları ile izinli veritabanınızı büyütüyor ve yeni müşterilerle tanışma fırsatı sağlıyoruz.

E-Posta Pazarlaması Nedir?

E-Posta pazarlaması markanızın tanıtımlarını gerçekleştirmek adına izinli veritabanını segmentlere bölerek ihtiyaca yönelik olarak e-posta gönderimlerinin sağlanmasıdır.

Elde Tutma Kurgularında Yalnızca E-Posta Pazarlaması mı Yapıyorsunuz?

Hayır. Müşteri elde tutma kurgularında hem remarketing reklamlarından faydalanıyor, hem de masaüstü ve mobil push kurgularıyla farklı kanallar aracılığıyla da potansiyel müşterilere dokunuyoruz. 

Hangi Elde Tutma (Retention) Araçlarını Kullanıyorsunuz?

Mixpanel, Mailchimp, Mailerlite, Amazon SES, Hubspot, Salesforce, OneSignal, Revotas, Related Digital, Emarsys, Setrow, Teamgram gibi elde tutma araçlarını kullanmaktayız.

E-Posta Pazarlaması için Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım?

E-Posta pazarlamasında birden fazla bütçe kaleminiz bulunmakta. Öncelikle veri toplama kampanyaları düzenlemelisiniz, ardından bir e-mail pazarlaması aracına yatırım yapmanız gerekmekte. Son olarak her segment ve her tetikleme için ayrı e-posta kurguları hazırlamak gerekmekte.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Cremicro'nun uzmanlığı ve çabaları sayesinde görünürlüğümüz önemli ölçüde arttı ve olası satış yaratma ve dönüşümlerde gözle görülür bir artış gördük. Somut ve etkileyici sonuçlar veren bir SEO ajansı arayan tüm işletmelere Cremicro'yu tavsiye ediyoruz.

Mehri GulamovaKapital Bank Dijital Pazarlama Müdürü

İşini seven, çözüm odaklı ve başarılı büyük bir ekip… Teşekkürler Cremicro Team

Sefer GülçiçekKurumsal İletişim Müdürü

Markalarımız, profesyonel dijital ajans desteğine ihtiyaç duyduğunda, birçok ajans ile yaptığımız mülakatlar sonrasında Cremicro ile çalışmaya karar vermiştik. Aradan 2,5 yıl geçti ve ilk kararımızın doğrulunu sürekli hissederek, yeni projeler üzerine hizmet almaya devam etmekteyiz. Markalarımızın arkasında Cremicro’nun gücünü hissetmek ve sonuçlarını görmek memnuniyet verici.

Hamdi TuranOmnis Kompozit Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın


    Close Menu
    Skip to content