Skip to main content

Kişisel Markalaşma Ajansı

Siz işinize odaklanırken, biz size odaklanıyoruz!

Hemen Teklif Al
Kişisel Markalaşma Ajansı
Kişisel Markalaşma Ajansı
Kişisel Markalaşma Ajansı
Kişisel Markalaşma Ajansı
Kişisel Markalaşma Ajansı
Kişisel Markalaşma Ajansı

Kişisel Markalaşma Ajansı

Şimdi Teklif Al

Marka Kimliği Tasarımı

Kişiyi tanımlayan unsurların oluşturduğu bir bütündür. Bütün unsurların hepsi parça parça birleştiğinde bir bütünü yansıtması gerekmektedir.

Marka Varlığı Geliştirme

Kişiye bir hikaye oluşturarak, kişinin topluma o şekilde aktarılmasıdır. Güçlü bir hikaye kişinin markalaşma serüvenini oldukça hızlandırır.

Monitoring (İzleme)

Kişinin hakkında neler konuşulduğunu, oluşturulan imajın olumlu veya olumsuz yanlarının incelenmesidir.

İçerik Pazarlaması

Hedef kitleyle ilişkiler kurulması ve bu ilişkilerin geliştirilmesi üzerine yapılan çalışmalardır. Kişinin imajının artırılması ve prestijinin güçlendirilmesi amaçlanır.

Kişisel Markalaşmanın gücünden faydalanarak müşteri kitlenizi genişletin!

Kişisel markalaşma, yeni bağlantılar elde etmeye, mevcutta bulunan bağlantıların daha da kuvvetlenmesine, kanaat önderi olarak öne çıkmanıza kapı açar. Bu çarkın son dişlisi de hedef kitleniz tarafından mutlak güvenilir olabilmenizdir. Hedef kitlenin zihninde güvenilir bir kişi olarak yer almak kısa, orta ve uzun vadede rekabette öne çıkmanın en etkili çözümüdür.

Günümüzde de başarılı bir kariyer veya marka oluşturmak yani bir başka deyimle marka haline dönüşmek oldukça rekabetçi hale geliyor. 2013 yılından bu yana sağlık, finans, teknoloji ve kamu gibi risk oranı yüksek olan sektörlerdeki liderlerin ve yöneticilerin konumlandırma çalışmalarına destek olduk. Uzmanlık alanlarından gelir elde etmelerine, var olan uygulamalarını büyütmelerine, kampanyalarını yürütmeye ve yeni endüstrilere girmelerine yardımcı oluyoruz. Siz işinize odaklanın, markanız bize emanet!

Kişisel Markalaşma Nedir?

Bilinçli bir şekilde bir birey hakkında kamu algısı yaratmaktır. Kişisel markalaşma, konumlandırma, itibar artırma ve rekabetten farklılaştırma çabalarını içerisinde barındırır.

Kişisel markalaşmaya kim ihtiyaç duyar?

Kişisel markalaşmaya bütün başarılı profesyonel yöneticiler kişisel markalaşmaya ihtiyaç duyar.

Kişisel markalaşmanın faydaları nelerdir?

Kişisel markalaşmanın faydaları şunlardır;

 • Rekabetten farklılaşma
 • Kariyerinizde ve işinizde daha fazla odaklanma
 • Hedef kitlede güven oluşturma
 • Kalabalıktan sıyrılma

Kişisel Marka Nasıl Yaratılır?

Markalaşma, bir hareket planı hazırlayıp tüketicide farkındalık ve satın alma güdüsünü hareket geçirmeyi amaçlar. Markalama, bir değer yaratmaktır. Kişisel marka yaratma işlemi de tam olarak böyle bir süreç çerçevisinde uygulanır.

Kişisel Marka Olmak Kişiye Ne Kazandırır?

Kişisel marka olmanın somut getirileri şunlardır;

 • Röportaj teklif edilmesi
 • Eğitmen olarak talep edilmek
 • Konuşmacı olarak etkinliklere çağrılmak
 • Reklam yüzü olma
 • Yazarlık
 • Partner olma
 • Yeni iş teklifleri alma vb. gibi şeyler kazandırır.

Cremicro için Ne Söylediler?

Cremicro ile çalıştığımız süre zarfında dijital dünya adına çok şey öğrendik. Yaptığı işi sahiplenen ve sürekli geliştirmeye çalışan, alanında uzman, yeniliklere açık bir partner. Bizi daima daha büyük başarılara götürdü.

Ahmet SelviHospitadent Dental Group YK Başkanı

Cremicro ile gerçekleştirdiğimiz SEO ve Google Ads optimizasyonu ile birlikte Birleşik Krallık'ta operasyonlarımızı büyüttük. Dönüşüm optimizasyonundan Lead Generation'a kadar geniş bir mindsete sahipler.

Serdar Han TopoAltahonos Kurucusu

Cremicro ile yaklaşık bir sene CreatorDen için birlikte çalıştık. Dijital pazarlama stratejimizi oluşturma ve yönetme rolünü üstlenerek gerek sahiplenmesi gerek iş teslim disiplini ile keyifli ve başarılı bir birlikteliğimiz oldu. Tüm ekibimiz tarafından ortaya koyduğu efor ve emek takdir edildi. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğim bir partner.

Ozan TabakCreatorDen Kurucu

Cremicro ile Pazarlama Stratejileri, İnternet Reklamları ve PR için çalışıyoruz. Organizasyon yeteneği, işine olan adanmışlığı ve sunduğu çözümler ile gerek müşteri iletişimi gerekse de sağladığı network ile işimizi sayesinde hızla geliştiriyoruz. Her zaman farklı ve etkili çözümler ile karşımıza gelmesi bizim için de büyük fırsatlar sunuyor.

Yüksel EminoğluProjesoft Kurucu Ortağı

Şirketinizi Büyütmek İçin Teklif Alın

  Skip to content